Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

CSA Sertifikasıyla Toplu Mail

CSA Sertifikası Nedir?

Sertifikalı Gönderenler İttifakı (CSA), 2004 yılında Alman Diyalog Pazarlama Birliği (Deutscher Dialogmarketing Verband – DDV) işbirliği ile yaratılan eco – İnternet Endüstrisi Birliği’nden bir projedir.
1000’den fazla üyesi olan eco, Avrupa’nın en büyük İnternet endüstrisi birliğidir.
DDV, Avrupa’daki en büyük diyalog pazarlamacıları konsorsiyumudur.CSA, posta kutusu sağlayıcıları ve ticari e-posta göndericileri arasında tarafsız bir arayüz görevi görür.
CSA kalite standartları yasal ve teknik kabul kriterlerini kapsar. Bu kalite kriterlerini yerine getirebilecek e-posta gönderenler CSA tarafından sertifikalandırılabilir.

CSA’nın amacı nedir?

CSA’ nın amacı, ticari e-postaların kalitesini artırmaktır (örneğin, haber bültenleri, faturalar, sipariş onayları vb.). Bu amaca ulaşmak için, CSA yasal ve teknik kalite standartları belirlemektedir. Kalite standartları, yürürlükteki yasalardan ve posta kutusu sağlayıcıları için teknik gereksinimlerden doğar. Piyasa gereksinimlerine göre de düzenli olarak güncellenir.

CSA onaylı gönderenlerin IP adreslerinin CSA Beyaz Listesinde olduğu ve posta kutusu sağlayıcılarının bu beyaz listeye erişebileceği göz önüne alındığında, CSA göndericileri “kaliteli e-posta gönderenleri” olarak tanınır.

Sonuç olarak, mesajları posta kutusu sağlayıcıları tarafından daha etkin bir şekilde iletilir.

CSA Sertifikasıyla;

-Kaliteli, güvenli Toplu mail gönderimleri için önemli bir detaydır.

Toplu mail gönderimleriniz, merkezi temiz bir listeye eklenmiş sunucular üzerinden gönderilir, (Spam filtrelerinin en önemlilerinden biri olan sunucu filtresi CSA Sertifikasıyla ortadan kalkmış olur.)

E-mail pazarlama servisini kullanırken spam filtreleri azaltılır,

-Gönderdiğiniz Toplu maillerin gelen kutusunda olma oranını arttırır.

CSA Sertifikasına sahip servis sağlayıcıları tarafından gönderilen e-mail pazarlama mesajlarınızın ulaşma oranı daha yüksektir. Ayrıca CSA kalite damgası e-mail pazarlamasında bir profesyonellik göstergesidir. Toplu mail gönderimlerinde CSA Sertifikasına sahip bir servis sağlayıcısıyla çalışmanız, hem güvenebileceğiniz hem de email ile pazarlamada verimli sonuçlar alabilmeniz açısından önem taşır.

Siz de 1 Ay Ücretsiz Deneme fırsatı ile, gelen kutusuna düşme oranları daha yüksek, kolay hazırlanabilen kaliteli Toplu mail gönderimleri için hemen bizimle iletişime geçin

Kaynak:https://certified-senders.org/

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo