Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Dünya Markaları E-mail Pazarlama Servisiyle Fark Yaratıyor

Günümüzün en önemli iletişim kanallarından biri olan e-posta, gelecekte de gücünü koruyacak. Bugün, sektör farkı olmadan birçok dünya markası, hedeflerine ulaşmak için email ile pazarlama yöntemini kullanıyor. Bu yazıda, 60 yıldan fazla süredir faaliyet gösteren ve oldukça geniş bir müşteri ağı olan, dünyanın en büyük Ford bayisinden bahsedeceğiz. Galpin Motors, uzun yıllardır müşterileriyle kurduğu iletişimi, e-mail pazarlama ile en üst seviyeye taşımış.

Sadece satış ve servis için değil, ayrıca sosyal yönüyle de müşterilerini mutlu eden bayi; bütün bu çalışmaları, kampanyaları ve bilgileri, müşterilerine en direkt ve görsel yönden güçlü olan iletişim kanalından ulaştırmak istiyor. Yani yaratıcı yönünü, en güzel şekilde müşterilerine göstermek istiyor.

Bayi, bunun için de en etkin yolu, yani e-mail pazarlamayı seçiyor. Zaten ellerinde sadık bir müşteri kitlesi olduğu için, hazırlanan e bültenlere çok yoğun ilgi duyuluyor. Bu e bülten serisi ile müşterilere vermek istenen bütün mesajlar, en yaratıcı yoldan ulaştırılıyor. Ayrıca hangi müşterinin ne ile ilgilendiğini görebilmek amacıyla formlar oluşturuluyor. Bu formlardan gelen geri bildirimlere göre de hedefli içerikler yaratarak ilgi sürekli yüksek tutuluyor.

E-mail pazarlama, sadece otomotiv sektörü için değil, müşterileriyle sürekli olarak iletişim kurmak isteyen her sektörden firma için çok önemli ve pratik bir iletişim aracı. Bunu da zaten sürekli olarak incelediğimiz yurt dışı örneklerinde açık ve net olarak görebiliyoruz.

Kaynak: Mobile Storm

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo