Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

E-Mail Pazarlamada Açılma Oranınızı Arttırmak İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

E-mail pazarlamada yaptığınız gönderim sonucunda raporlarınızdan kaç kişinin mailinizi okuduğunuzu görebilirsiniz. Bu özellik mail pazarlamasının öne çıkan en can alıcı özelliklerinden biridir. Farklı servislerde iletmek istediğiniz mesajın alıcıdaki durumuyla ilgili bilgi alamazsınız. Okunma oranları, bültenlerinizin başarı oranını ölçümlemede ve sonuçlarına göre mail içeriğinizde iyileştirme yapabileceğiniz önemli ayrıntıları değerlendirmenizi sağlar. E-mail pazarlama servisini kullanırken okunma oranınızı arttırmak için yapabileceklerinizi sizin için listeledik.

1- Kısa ve net olun!

Mail içeriğinizde satış kısmını gövde kısmında yapılandırın. Toplu mail alıcılarının çoğunun gelen kutularını kontrol etmek için akıllı telefonlarını kullandıklarını gözardı etmeyin. Konu satırınızı mobil cihazlardan okunabilecek uzunlukta olması ve ilgi çekici bir konu başlığıyla alıcınızın mailinizin okunmasını sağlayabilirsiniz.

2- Önizleme metni özelliğini mutlaka kullanın!

Önizleme metni; konu satırından sonra görünen kısa özet alanıdır. Önizleme metninde, Toplu mail içeriğinizle ilgili kısa özet belirtmeniz gerekir. Böylece alıcılarınıza, mesajınızda ne bulacakları hakkında fikir vererek açmaları çok daha olasıdır.

3- Aciliyet hissi yaratın!

Toplu mail konu başlığınızda alıcılarınızda hemen okuma hissi yaratan kelimeleri kullanın. Örneğin; Hemen, Son 3 Gün vs. gibi kelimeleri kullanabilirsiniz. Ancak yanlış aciliyet oluşturmanız durumunda alıcılarınızın sonraki maillerinizi dikkate almamasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden gereksiz aciliyet oluşturmaktan kaçınmalısınız.

4- Spam mail göndermiş gibi görünmekten kaçının.

Mail alıcıları spam maillerden uzak durmak isterler. Bu yüzden e-mail pazarlama içeriği hazırlarken tasarımınızın her ayrıntısının spam gibi görünmediğinden emin olun. E-mail pazarlama içeriğiniz, konu başlığınız, gönderici adınız gibi kriterlere dikkat edin.

5- E-mail kampanyanızı kişiselleştirin

Alıcılar kendilerine özel olduğunu düşündükleri e-mail pazarlama içeriklerini okumaya daha çok eğilimlidirler. Bunun için maillerinizde konu satırını kişiselleştirerek gönderim yapabilirsiniz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo