Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

E-mail Pazarlamanın Satışlara Katkısı Nedir?

Bir firma için gelir demek satış demektir. Her firma, satışını arttıracak yöntemleri inceler, müşterisine ürün veya hizmetleri en etkin şekilde tanıtmak ister. Günümüzde en çok kullanılan iletişim kanallarından biri olan E-mail pazarlama, yapılan birçok araştırmada satışları artırma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. E-mail Pazarlama servisini kullanan kurumlar, ürün ve hizmetleri en etkin şekilde tanıtır. Çünkü, Toplu Mail birçok medya öğesini kaldırabilen entegre bir servistir.

E-mail’in kullanım alanı çok geniş. Bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar gibi cihazların tümünde e-mail görüntülenebiliyor. Yani ortada ulaşılabilecek milyarlarca kişi cihaz var. Buna küçük bir örnek verelim, akıllı telefonları baz alalım.

Ağustos 2013 tarihli bu araştırmada, akıllı telefonlardaki en popüler aktiviteler sıralanmış. Akıllı telefonlarda birçok farklı özellik var. Oyun oynarsınız, film izlersiniz, yetenekli tarayıcılarda sörf yaparsınız ya da sosyal ağlarda paylaşım yaparsınız. Tüm bu uygulama ve özellik zenginliğinin karşısında e-mail’in ciddi anlamda fark attığını görüyoruz. Akıllı telefonlarda en popüler aktivite olmasının yanında, Toplu mail ile pazarlama ayrıca listenin diğer üyeleriyle de entegre olarak çalışabiliyor, bu da satışlara olan katkısını en yüksek seviyeye taşıyor. Örneğin; e bülten ile en son ürünlerinizi hedef kitlenize duyurdunuz. Ürünü beğenen müşteri, ilgili web sayfasına tek bir dokunuş ile yönlenebiliyor. Ürünü inceledi, oradan haritalar vasıtasıyla en yakın mağazanızın yerini öğreniyor. Satın aldıktan sonra da memnuniyetini Facebook üzerinden dile getiriyor. Gördüğünüz gibi tek bir E-mail sayesinde tüm kanalların kullanılabileceği zincirleme bir alışveriş gerçekleşti. Bunun gibi senaryolar, Email ile Pazarlama sayesinde kolaylıkla yazılabilir.

Araştırmada hangi kanaldan gelen mesajın satın almaya en çok yönlendirdiği incelenmiş. E-mail pazarlamanın net bir üstünlüğü var. Müşteri, E-mail üzerinden aldığı pazarlama mesajlarından daha çok etkileniyor, alışverişe daha fazla motive oluyor. Burada aslında şaşırtıcı bir şey yok. Çünkü E-mailin sunduğu görsel bir zenginlik var. Bu görsel zenginlik sayesinde ürün ve hizmetler hakkında müşteriyi etkilemek daha kolay oluyor. Ayrıca Email’in yukarıda saydığımız gibi geniş bir yönlendirme desteği var. Mevcut mail içerisinde heyecan verici ama kısa bilgiler verebilir, linkler ile asıl ürün sayfasına yönlendirerek müşteriyi kolayca ikna edebilirsiniz.

Amacınız satış, güçlü bir Email veriniz var. Müşterilerinize Toplu mail ile ulaşmak için her şey hazır. O zaman tek yapmanız gereken, iyi bir E-mail ile Pazarlama servisi kullanmak ve artan satışların tadını çıkarmaktır.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo