Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İletişim Makinesi’nde E-mail Doğrulama Ücretsiz!

Toplu mail gönderimi yaparken, mailing kampanyalarının daha sağlıklı ilerlemesi ve gönderici skorunuzun düşük olmaması için en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi, mail adreslerinin doğrulanması. Toplu mail doğrulama, müşterilerinizden topladığınız mail adreslerinin geçerli olup olmadığını anlamanızı ve geçersiz adreslere gönderim yapmanızı önleyen bir sistemdir.

Toplu mail doğrulama hakkında daha fazla bilgi almak için bu konuda yazdığımız yazımızı aşağıdaki resme tıklayarak okuyabilirsiniz.


İletişim Makinesi, toplu mail doğrulamayı neden ücretsiz sunuyor?

Toplu mail doğrulama, düzenli olarak toplu e-posta gönderimi yapan herkesin yapması gereken kritik bir uygulama. Gönderici olarak geçersiz mail adreslerine çok fazla e-posta gönderdiğiniz takdirde, internet servis sağlayıcılar ve büyük mail sunucuları tarafından mail’leriniz spam olarak algılanır. Bu da gönderdiğiniz Toplu maillerin junk mail kutularına düşmesine sebep olur.

Toplu mail gönderimi yaparken spam klasörüne düşmemek için yapmanız gerekenleri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Toplu mail ile pazarlamadan iyi bir verim almak istiyorsanız, internet servis sağlayıcılılar tarafından güvenilir bir gönderici olarak algılanmanız gerekiyor. Mail’leriniz ne kadar fazla kişi tarafından okunursa, gönderici puanınız da o kadar yüksek olacaktır. İletişim Makinesi olarak, izinli mail pazarlamanın büyük etkisinin farkında olduğumuz için, toplu mail hizmeti sunarken, arka planda gerçekleşmesi gereken ek hizmetlerin hepsini ücretsiz olarak sunuyoruz. Toplu mail doğrulama da, bunların başında geliyor. Bazı toplu mail şirketleri, mail gönderimi, raporlama hizmetleri ve doğrulama hizmetleri için ayrı ayrı ücretler talep edebiliyorlar. İletişim Makinesi üzerinden yapacağınız gönderimlerde, bunların hiçbirini düşünmenize gerek yok.

Siz de, izinli email pazarlama işlemlerinizi İletişim Makinesi üzerinden, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak ilk toplu gönderiminizi ücretsiz yapabilirsiniz.

%100 Yerli Yazılım

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun toplu email fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo