BLOG

Hikayemizi, bilgiyi paylaşarak yazıyoruz. Paylaştıkça da bilgiye değer katıyoruz .

Mail Tasarımınızda Yeteri Kadar Duyarlı mısınız?

AH ŞU MOBİLDE GÖRÜNTÜLEMEYENLER

 

Gönderdiğiniz toplu e maillerin çoğunun telefonda açılmadığının veya yazı ve görsellerin düzgün görüntülenemediğinin farkında mısınız?

Telefonda görüntülenemeyen bir mail, içeriğin cihazlar için optimize edilmediğini yani duyarlı olmayan bir mail tasarımı oluşturduğunuzu ifade eder.

Duyarlı mail tasarımları için masaüstü, web tabanlı ve mobil posta istemcilerine uyumlu olarak tasarım hazırlanmalıdır.

SÜTUN SAYISI

SÜTUN SAYISI

2 veya 3 sütunda yazılmış bir mail içeriği, masaüstü bilgisayarda okumak için idealdir. Ancak ekran boyutunu küçültürseniz tablet veya akıllı telefonda, 2 sütun için yer yoktur. Bu nedenle gönderdiğiniz maillerin tasarımının her ekran boyutu için AYRI AYRI tasarlanması gerekir.

Duyarlı bir mail tasarımı, çoklu sütun düzenini tek sütun düzenine dönüştürüp akışkan bir tasarıma olanak verir.
Telefonda veya tablette okunabilmesi için idealdir.

MOBİL, TALET ve MASAÜSTÜ

MOBİL, TALET ve MASAÜSTÜ

Mobil versiyon için hazırladığınız mail tasarımınızın her müşterinizde kusursuz açılmasını ve en önemlisi geri bildirimleri arttırmak için email tasarım araçlarını profesyonel olarak kullanabilecek yetenekte uzmanlara ihtiyacınız var.

MAİL TASARIMCI ve YAZILIMCISI

MAİL TASARIMCI ve YAZILIMCISI

Şablondaki yazı tipinden, resim boyutuna, kullanılacak renklere kadar tüm mail şablonunun firma ve marka ile bütünlüğünün oluşturulması ve e-postanızın farklı cihazlarda tam olarak nasıl görüneceğini iyi planlamalı. Mail şablonlarını geçmişteki deneyimlerini kullanarak oluşturacak ekip; kurumsal kimlik yaratıcısı, grafik tasarımcısı, html geliştiricisi ve servis sağlayıcısından oluşup,sizin için hedefinize özel tasarımı oluşturur ve alıcıya en sağlıklı koşullarda iletilmesini sağlar.

Mail tasarımınızın tüm cihazlarda harika bir bütünlükte görünmesi ve gönderimlerin size satış olarak geri dönmesi için tasarım ekibimizden destek almalısınız.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi / 26 Şubat 2019