Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Neden E-Mail Göndermelisiniz ? (Why Send E-mail?)

Listenize düzenli e-mail göndermek, abonelerinizle ilişki kurmanızın şüphesiz ki en iyi yoludur. Gönderilen her e-mail de; teklif, indirim, duyuru veya çözüm odaklı değer katan bir içerik iletilmelidir. Özellikle çevrimiçi içerik oluşturup yapılan e-mail gönderimleri, geleneksel olarak hazırlanan düzenli bülten gönderimleriyle desteklenir.

Bülten göndermenin avantajı okuyucunuzla zaman içinde aranızda kurulan bir bağ hissi yaratma ve geliştirme yeteneğidir. E maillerinizin uzun olmasından çok içeriğini değerli kılan özellikte olması gerekir.

E-mail pazarlama servisini kullanırken mail tasarımınız ne kadar etkileyici olursa okuyucularınızın o kadar dikkatini çekmesine, web sitenize daha fazla trafik oluşmasına ve satışlarınızda artmasına yardımcı olacaktır.

Tüm bu nedenlerden dolayı e-mail pazarlama hizmetini aktif olarak kullanırken düzenli olarak iyi kalitede içerik göndermeyi kendinize misyon edinmelisiniz.

E-mail göndermek için 7 iyi sebebiniz var!

1. Mobil müşterilere ulaşmak için e-mail kolay bir yoldur.

E-mail pazarlamanın tercih edilmesinin sebeplerinden biri , sürekli kullanılan mobil cihazlar yoluyla tüketicilere ulaşmanın kolay bir yol olmasıdır.

Yapılan çalışmalar sonucunda istatistiklere bakıldığında cep telefonlarından mail okunma oranı % 68 dir. Bu kadar yüksek bir oranı gözardı etmemek gerekir. (kaynak: https://sibelhos.com/email-pazarlama-istatistikleri-2016 )

2. Müşterileri bilgilendirmenin etkili bir yoludur.

Şirket ve tüketicilerin bağlantıda kalıp aradaki paylaşımların ve marka bilinirliği açısından karşılıklı etkileşim içinde olan bir taktiktir.

Toplu mail, tüketicilere değer katan içerik sunmanın en etkili yolu olarak kullanılabilir. Müşterilere bağlı kalmanın gerçek bir değeri vardır ve e mail pazarlama bu işi kolaylaştırır.

3. Özelleştirmek ve diğer pazarlama taktikleri ile entegre etmek kolaydır.

Toplu mailin çok yönlülüğü ile e mail veri tabanında bulunan içeriğinin derinliğine göre kullanıcının adı veya daha fazlasını içerecek şekilde kişiselleştirilebilir. Yapılan bu kişiselleştirmelerin de mailin okunma oranını % 14 arttırdığı istatistiklerde görülmektedir.

Abonelerinizin ilgi alanlarına ve davranışlarına göre segmente edip, tercihlerine uyan kişiselleştirilmiş ve doğru zamanda gönderilen e mail, abonelerinizi tetikleyerek hedefinize yönelik ilerleme ihtimalinizi yükseltecektir.

*Müşterilerinizi segmente edebileceğiniz alanlar için TOPLU MAİL İÇİN MÜŞTERİ SEGMENTASYONU bloğumuzdan yardım alabilirsiniz.

4. E-mail ile pazarlama ucuzdur.

Toplu mail ile pazarlamayı kullanmanın en avantajlı yönlerini özetlersek, kolay, etkili ve ucuz olma özellikleri başta gelir. E mail pazarlaması, çok sayıda tüketiciye mesaj başına kuruş oranında ulaşmasını sağlar. Şirket özelinde ayrılan bütçe düşünüldüğünde diğer geleneksel pazarlama kanallarından daha iyi bir seçimdir.

Yapılan ortak bir araştırmaya göre araştırmaya katılanların % 85 inin ” e mail pazarlamasını en etkili müşteri kazanım taktiklerinden biri ” olarak değerlendirildiği sonucu ortaya çıkmıştır. (kaynak: https://go.forrester.com/press-newsroom/)

5. E-mail kampanyanız hayal ettiğiniz gibi canlı ve etkileşimli görünebilir.

E-mail kampanyanızı canlandırıp müşterilerinizi harekete geçirmek için mail tasarımınıza animasyonlar kullanarak tasarımınıza hayat katıp müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

E-mailler düz metin mesajlarla başladı ve bugün abonelere ilgi uyandıran ve onları meşgul eden, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve animasyon içeren ilgi çekici ve etkileşimli mesajlar olarak gelişti. Etkileşimli e-mail elemanları vb animasyonlu GIF, kaydırıcılar, menüler, geri sayım zamanlayıcı gibi canlı ve yenilikçi bir şekilde mesaj iletebilirsiniz.

Etkileşim, oyunlaştırma ve mizah abonenin dikkatini çekerek onları tıklamaya ikna edecektir.

6. E-mail kampanyalarının verimi test edilebilir.

Hedef kitlenizinde e-mail kampanyanızın nasıl işe yarayacağından emin değil misiniz? Bunun için çeşitli başlıklarla A/B karşılaştırma testi ile bu soru işaretinizi giderebilirsiniz.

A/B karşılaştırma testiyle, konu, zaman, gönderici adı ve şablon karşılaştırması yapabilirsiniz.

Farklı karşılaştırma tipleriyle yapacağınız iki gönderim için sonuçlarınızı kontrol edip hangi içeriğinizin daha başarılı olduğunu test edip , sonraki e-mail gönderimleriniz için size kazandırdığı deneyim ile referans olarak kullanabilirsiniz.

7. E-mail performansı ölçülebilir.

E-mail pazarlama için yaptığınız mail gönderimleri ölçülebilir. Kampanyanızın toplu mail gönderiminden sonra performansını izleyebilir ve sonuçları analiz edebilirsiniz.

Açılma oranı, tıklama oranı, iletilen adet, bounce, spam gibi başlıklarla istatistiklerinizi hem nicel olarak hemde grafiksel olarak değerlendirebilirsiniz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo