Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Sevgililer Günü’ne Özel Email Temaları İletişim Makinesi’nde

14 Şubat Sevgililer Günü’ne az kaldı!

Müşterileriniz Şubat ayının başlaması ile birlikte sürprizler yapmak, hediyeleşmek için çoktan arayışa girdi bile. Sizler de müşterilerinize tam da aradıkları fırsatları sunarak sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz bu önemli günde sevgisini paylaşmak için sizlerden kampanya, fırsat vb. çalışmalar bekliyor. Üstelik müşterinizin sevgisini paylaşmasına yardımcı olan bir marka olarak daha fazla satış ve müşteri sadakati de ödülünüz.

Peki, sevgililer günü fırsatlarınızdan müşterilerinizi haberdar etmek için en uygun servisin hangisi olduğunu biliyor musunuz?

Yapılan araştırmalar kişilerin hediye almadan ya da gidecekleri yerleri belirlemeden önce internetten araştırarak, erken rezervasyonlar yaparak vb. şekillerde karar verip işlerini riske atmadığını gösteriyor. Her geçen gün dijital servisler, satışları artırmada bir adım daha ön plana çıkıyor.

Sevgililer Gününde en çok satın almayı görsel içerikli servisler sağlıyor!

Bu sebeple bizler dijital pazarlamada en çok kazandıran pazarlama servisi olan: Toplu Email Pazarlama’yı Mobil pazarlamada ise ses, müzik, görsel ve video gönderebildiğiniz Toplu MMS servisini öneriyoruz.

Toplu mail servisinden yararlanmak isterseniz ilk kullanımımda ücret ödemeyeceğiniz email ile tanışma kampanyasından yararlanabilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız Sevgililer Günü Toplu Mail şablonlarından birkaçı.

Bu şablonları kullanarak hiç tasarım ve kod bilgisine ihtiyaç duymadan Sevgililer Günü’nde müşterilerinize toplu email gönderebilirsiniz. Dilerseniz şablonlar üstünde istediğiniz resim ve yazı değişikliklerini kolayca yapabilirsiniz.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo