Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail Gönderimlerinizden Neden Verim Alamıyorsunuz?

Toplu mail ile pazarlama, birçok kişi tarafından “eski moda” olarak tanımlanıyor. Artık daha “moda” olan pazarlama yollarının sosyal medya mecraları olduğunu söyleyenler azımsanamayacak kadar fazla. Hatta bazıları Toplu mail ile pazarlamanın artık öldüğünü söylüyor.

Ancak istatistiklere baktığımızda gerçeklerin yukarıda yazanlardan çok farklı olduğunu görüyoruz. Toplu mail servisi, özgün içerikler oluşturularak aktif kullanıldığında, firmaların satış ve tanıtım hedeflerini fazlasıyla olumlu etkileyen bir pazarlama faaliyetidir.

Pazarlama araştırmaları gösteriyor ki,  e-mail pazarlama, iyi bir strateji izlendiğinde her zamankinden daha etkili ve güçlü. Nedenlerini yazının devamında okuyabilirsiniz.

E-mail pazarlamanın işe yaraması için neler yapmak gerekiyor?

Hepimiz zamanımızın bir kısmını hiç ilgilenmediğimiz e bültenleri silmekle harcıyoruz ve günün sonunda Toplu mail’in hiç de işe yaramayan bir pazarlama yöntemi olduğunu düşünebiliyoruz. Gün içinde gerçekten ilgimizi çeken email sayısı, hiç açmadan sildiklerimizden çok daha az. Bunun nedeni yanlış hedefleme.

E-mail pazarlama listeleri, e-mail pazarlamada en önemli etken. Tüm mail datanıza aynı maili göndermek yerine, doğru kişilere doğru mailleri göndererek iletişiminizi hiçbir mecrada olmadığı kadar güçlü bir hale getirebilirsiniz.

E-mail, müşterinizle olan iletişimi en çok kişiselleştirebileceğiniz mecradır. Çünkü e-mail pazarlama ile yapılan iletişimde, tüm iletişim kişinin değer verdiği bir ortamda gerçekleşir: Gelen kutusunda.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo