Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail Fiyatları

Toplu mail, son 10 yılın en çok kullanılan ve kullanılma oranı her geçen gün artan, en etkili dijital pazarlama tekniği. Toplu mailin bu kadar tercih edilen bir pazarlama yöntemi olması, bu konuda hizmet veren birçok firmanın da ortaya çıkmasına sebep oluyor. Toplu mail fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptığınızda da, bu büyük çeşitliliği görebiliyorsunuz.

toplu mail fiyatları

Toplu mail fiyatları neden bu kadar çeşitli?

E-mail marketing sadece aynı anda yüzlerce, hatta binlerce mail göndermekten ibaret değil. Toplu mail gönderimi yaparken, arka planda birçok farklı servis de çalışıyor. Bu nedenle, sadece toplu mail gönderim hizmeti alacağınız bir firma ile, bu işi kurallarına göre, profesyonelce yapan bir şirketten alacağınız bir firma arasındaki fiyat farkı çok fazla olabiliyor.

İletişim Makinesi olarak, müşterilerine yıllardır e-mail marketing konusunda çözümler sunuyoruz. Toplu mail gönderimi yaparken, müşterilerimizin mail’lerinin spam klasörüne düşmemesi için geliştirdiğimiz hizmetleri de, ücretsiz olarak sunuyoruz. Bunlardan en önemlisi, her mail gönderiminden önce yaptığımız ücretsiz mail doğrulama işlemi. Müşterilerimizin geçersiz adreslere mail göndermelerini önlemek için, toplu gönderimlerden önce, kişi listelerindeki mail adreslerini doğruluyoruz. Toplu mail doğrulama hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Bazı toplu mail şirketleri, fiyatlandırma yaparken, toplu mail pazarlamanın temellerini ayrı ayrı satarak, toplu mail fiyatlarını ucuz gösterebiliyorlar. Bu, bir masanın ayaklarını ve tablasını ayrı ayrı satmaya benziyor. İzinli mail pazarlama yapmayı düşünüyorsanız, önemli noktaları gözden kaçırmamanız gerekiyor.

İletişim Makinesi’nin e-mail marketing paketlerinde ücretsiz olarak sunduğu bir diğer önemli özellik ise raporlama. Toplu mail gönderimi yaparken, raporlama yapmak, mailing performansınızı ölçmek ve gelecekteki pazarlama stratejilerinizi oluşturmak için yapabileceğiniz en önemli şey.

İletişim Makinesi, toplu mail servisiyle yeni tanışanlar için ilk mail gönderimini ücretsiz olarak sunuyor. Sonrasında yapacağınız gönderimler için ise küçük-büyük her türlü kurum için en ideal Toplu mail fiyatını sunuyoruz.

Toplu mailde en iyi performansı en uygun fiyata almak için, formu doldurun, ilk gönderiminizi ücretsiz yapın!

%100 Yerli Yazılım

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun toplu email fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo