Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail Listesi – Toplu E posta Adresleri

toplu mail listesi toplu eposta adresleri

Toplu e-posta kampanyaları göndermek için ihtiyacınız olan en önemli kriter  ‘toplu mail listesi’ dir.

İzinli pazarlama için toplu mail listesi; şirketinizle iletişime geçmiş müşterilerinizin mail adreslerinden oluşan listedir. İzinli Toplu Mail listesinin oluşturulması için “İzinli Toplu Mail Listesi Oluşturmanın 15 Yolu adlı blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Toplu e posta adreslerinden oluşturduğunuz listelerde, mail gönderimlerinizin başarılı olabilmesi için toplu mail adreslerinize özen göstermelisiniz.

Toplu mail listesi’ nde bulunan mail adresleri özellikleri:

1) Toplu mail adreslerinde geçerli mail adresleri olmalı.

E-mail pazarlamagönderimlerinizde belirli süreden sonra ulaşmayan mail adreslerini toplu mail listenizden çıkartmanız gerekir. Güncel listenize ulaşıp, başarı oranınızı arttırmak için gönderici itibarınızın zarar görmesini engellemek için geçersiz mail adreslerini listenizden çıkartmalısınız. Bu adreslerin tespitini, daha önceki yaptığınız mail gönderimlerinin raporlarından kontrol edip belirleyebilirsiniz.

2) Toplu e-posta adreslerinde mükerrer mail adresleri ayıklanmalı.

Toplu e-posta adreslerinizde tekrar eden mail kayıtlarınız, mail listelerinizin adetleri konusunda yanıltıcı olabilir. Ayrıca toplu mail gönderimi sırasında aynı mail adresine 1 den fazla gönderimi engellemek için tekrar eden mükerrer mail kayıtllarının ayıklanması önemlidir.

3) Toplu mail adreslerinde sahte veya kullanılmayan adresler olmamalı.

E-mail pazarlama listenizdeki mail adreslerinin sahte adresler olmamasına özen gösterilmeli. Sahte adreslerin olduğu listelere çoğunlukla satın alınan toplu mail listelerinde karşılaşılmaktadır. Gönderici itibarınız için liste satın almak yerine kendi izinli toplu mail listenizi kullanmalısınız. 

Ayrıca çok eski mail adresleri geçmiş dönemlerde aktif olarak kullanılan gerçek mail adresleri olsa bile bir süre sonra kullanılmayan adres olabilir. Bu tür mail adreslerine yapılan gönderimlerde spam oranınızın artmasına sebep olur.

4) Toplu mail adreslerinizde bounce olan adresler temizlenmeli

Yaptığınız her mailing kampanyasında geri seken mail statüsündeki mail adreslerini düzenli olarak listenizden temizlemeniz gerekir. Alıcı sunucudan geri dönen mailleri listenizden temizlemeniz sonraki gönderimleriniz için spam oranınızda önemli bir ayrıntıdır.

5) Toplu mail adreslerinizden çıkan mail adreslerini listenizden silin.

E-mail pazarlama gönderimlerinizde listenizden çıkmak isteyen kişilerinizi listenizden çıkarın. Kullandığınız toplu mail programında bu adreslerin kara listeye otomatik olarak eklenmesi ve gönderim yapılsa dahi gitmediğinden mutlaka emin olun.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo