Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Ücretsiz Toplu Mail Programları İşe Yarıyor Mu?


Toplu mail
, yıllardır e-pazarlama konusunda en etkili araç. Artık her sektörden büyük-küçük firma, toplu mail gönderimi yaparak müşteri listelerine kolayca ulaşabiliyor ve etkili bir iletişim kurabiliyor.

ücretsiz toplu mail programları

Toplu mailin bu kadar etkili olması, toplu mail hizmeti veren birçok firmanın ve yazılımın da ortaya çıkmasına sebep oluyor. İletişim Makinesi olarak, toplu mail servisindeki farkımızı görmeniz ve güvenilir bir e-posta pazarlama stratejisi oluşturmanız için, ilk toplu mail gönderiminizi ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

Ücretsiz toplu mail programları işe yarıyor mu?

Online ortamda birçok “toplu mail gönderme programı” bulunuyor. Ancak bu programlar, Gmail, yahoo, hotmail, outlook uzantılı mail adreslerinizle toplu mail göndermenize olanak sağlıyorlar. Bu programlar üzerinden yapacağınız gönderimler, günlük olarak sınırlandırılır ve uzun vadede spam’a düşmenize neden olur. Bu konuyu, Gmail’den toplu mail göndermek mümkün mü? başlıklı yazımızda incelemiştik.

Ücretsiz e-posta pazarlama programlarını,

    • Kişisel hesabınız üzerinden mail gönderimi yaparken,
    • Aynı mail’i 30’dan fazla kişiye göndermiyorsanız,
    • Metin bazlı mailler gönderiyorsanız kullanabilirsiniz.

Eğer şirketiniz adına Toplu mail gönderimleri yapmak için bir e-posta pazarlama programı arıyorsanız, ücretsiz toplu mail programları, birbirinden farklı sorunlarla karşılaşmanıza neden olacaktır.

Firmanız adıyla toplu mail gönderimi yaparken, dikkat etmeniz gereken birçok konu var. Bu nedenle, yasaya uygun ve güvenli bir e-posta pazarlama stratejisi oluşturmak için, gönderimlerinizi güvenilir bir toplu mail servis sağlayıcı ile yapmalısınız.

Toplu mail gönderimi yaparken neden bir toplu mail servis sağlayıcıyla çalışmalısınız?

Daha hızlı, daha güvenli

Toplu mail gönderimlerinizi İletişim Makinesi gibi güvenilir ve profesyonel bir servis sağlayıcı üzerinden yaparsanız, bir gün içinde yüz binlerce mail’i güvenli ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Doğrulanmış adreslere gönderim yapın

Mail listenizdeki geçersiz ve kullanılmayan mail adreslerini eleyerek daha etkili ve hedefli mail’ler gönderin. İletişim Makinesi, toplu mail kullanıcılarının müşteri listelerini ücretsiz olarak doğrular. Böylece gereksiz yere geçersiz adreslere mail göndermemiş olursunuz.

Mail doğrulama hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızdan okuyabilirsiniz
.

Veri güvenliği

Ücretsiz toplu mail hizmeti verdiğini iddia eden programlar, arada yasal bir bağ olmadığı için, büyük ihtimalle uzun emek sonucu oluşturduğunuz toplu mail listenizi izniniz olmadan kullanmak için bu hizmeti ücretsiz veriyor olabilir. Profesyonel bir toplu mail servisiyle çalıştığınızda böyle bir şeyle karşılaşmanız imkansıza yakındır.

Görsel yönden güçlü mail’ler

Toplu email hizmeti veren firmalar, HTML kullanarak mail şablonları oluşturmanıza olanak sağlar. Örneğin, İletişim Makinesi toplu mail servisi içerisinde birçok farklı tema ve hazır mail şablonu bulabilir, isterseniz sürükle-bırak editör ile hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden görsel yönden güçlü toplu mail şablonları oluşturabilirsiniz.

mail şablonları

Link takibi ve raporlama

Profesyonel toplu mail firmaları, yaptığınız gönderimler sonrası ayrıntılı raporlama ve analiz yapmanıza olanak sağlar. Yaptığınız toplu mail gönderimlerinin kaç kişiye ulaştığı, kaç kişinin mail’i açtığı, mail içeriğindeki linklerin tıklanma oranları birçok bilginin raporunu çekebilirsiniz.

Ücretsiz toplu email’i nasıl kullanabilirsiniz?

İletişim Makinesi olarak, yıllardır binlerce kuruma toplu SMS, toplu MMS, IVR, toplu faks, toplu mail konularında güvenilir çözümler sunuyoruz. Toplu mail hizmetimiz konusunda ise iddiamız büyük. Bu nedenle, toplu mail’i daha önce kullanmamış herkese, ilk toplu gönderimlerini hediye ediyoruz.

Toplu Mail servisimizden ücretsiz faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun, size hemen dönüş yapalım.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo