BLOG

Hikayemizi, bilgiyi paylaşarak yazıyoruz. Paylaştıkça da bilgiye değer katıyoruz .

Web Tarayıcıda Görüntüleme Bağlantıları (View In Web Browsers Link)

‘Tarayıcıda, web’de görüntüle’ bağlantısı, e-postanızın sunucularımızda tutulan web tarafından barındırılan sürümünü gösterir. Bu, e-postanızın tam sürümünü görüntülemek için HTML e-postalarını göremeyen ya da görüntü indirme işleminin kapalı olduğu alıcılara yardımcı olur.

Haber bülteni kampanyanızın doğru görüntülenmeyeceğinden endişe etmenize neden yoktur . Mail istemcileri güvenlik ve gizlilik nedeniyle maili görüntülemeyebilir.Bu nedenle her zaman güvenli bir şekilde toplu mail gönderimi yapmak ve abonelerinize kampanyanızı doğrudan tarayıcılarında görüntüleme seçeneği sunmak iyi bir fikirdir. Böyle bir seçenek, kampanya oluşturma sürecinizde kampanyanızın içeriğine eklenebilir.

Görüntüleri varsayılan olarak devre dışı bırakan önemli sayıda müşteri olduğu düşünüldüğünde, bu durum bir e-postanın kötü biçimlendirilmiş görünmesini sağlayabilir ve daha az anlayışlı alıcılar için görüntüleri tekrar açarak her zaman nasıl düzelteceklerini bilemeyebilirler.

“Tarayıcıda,web’de görüntüle” yansıtma bağlantısına sahip olmak, alıcıların e-postaları istenen şekilde görüntülemelerini kolaylaştıracaktır. Böylece mailiniz düzgün görüntülenmediği mail istemcilerine karşı kıymetli müşterilerinize ek seçenek sunabilirsiniz.

İletişim makinesinde web’de görüntüleme seçeneği otomatik olarak maillerinize eklenir. Ekstra bir iş yüküyle karşı karşıya kalmazsınız. İletişim makinesi kullanıcı deneyiminde sizlere yönelik gelişimlerine devam edecektir.

Toplu mail ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi / 7 Mayıs 2019