Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Web Tarayıcıda Görüntüleme Bağlantıları (View In Web Browsers Link)

‘Tarayıcıda, webde görüntüle’ bağlantısı, Toplu maillerinizin sunucularımızda tutulan web tarafından barındırılan sürümünü gösterir. Bu, e-postanızın tam sürümünü görüntülemek için HTML e-postalarını göremeyen ya da görüntü indirme işleminin kapalı olduğu alıcılara yardımcı olur.

Toplu mail gönderimi yaparken haber bültenlerinizin doğru görüntülenmeyeceğinden endişe etmenize gerek yoktur . Mail istemcileri güvenlik ve gizlilik nedeniyle maili görüntülemeyebilir. Bu nedenle her zaman güvenli bir şekilde toplu mail gönderimi yapmak ve abonelerinize kampanyanızı doğrudan tarayıcılarında görüntüleme seçeneği sunmak iyi bir fikirdir. ‘Tarayıcıda, Webde görüntüleme’ seçeneği kampanya oluşturma sürecinizde kampanyanızın içeriğine eklenebilir.

Görüntüleri varsayılan olarak devre dışı bırakan önemli sayıda müşteri olduğu düşünüldüğünde, bu durum bir e-postanın kötü biçimlendirilmiş görünmesini sağlayabilir ve daha az anlayışlı alıcılar için görüntüleri tekrar açarak her zaman nasıl düzelteceklerini bilemeyebilirler.

“Tarayıcıda,web’de görüntüle” yansıtma bağlantısına sahip olmak, alıcıların e-postaları istenen şekilde görüntülemelerini kolaylaştıracaktır. Böylece mailiniz düzgün görüntülenmediği mail istemcilerine karşı kıymetli müşterilerinize ek seçenek sunabilirsiniz.

İletişim makinesinde web’de görüntüleme seçeneği otomatik olarak maillerinize eklenir. Ekstra bir iş yüküyle karşı karşıya kalmazsınız. İletişim makinesi’nin Toplu mail servisini denemeye başlamak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo