4 Büyük Avantaj ile Toplu Mail Gönderme

Müşterilerinize İlk Toplu Mail Gönderimi Ücretsiz

Email marketing ya da diğer adıyla eposta pazarlama şirketinizin satış ve pazarlama faaliyetlerini destekler. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize anında ulaşmanızı sağlar.

Şimdi sizde %100 Yerli yazılım ile geliştirilen İletişim Makinesi’nin sunduğu bu 4 büyük avantaj ile müşterilerinize toplu mail atabilirsiniz. Üstelik bir ay boyunca kullanabileceğiniz ilk toplu email gönderiminiz ücretsiz. İşte sizlere sunduğumuz 4 büyük avantaj:

Ücretsiz Mail Tasarım Hizmeti

İnternet dünyasının en büyük dijital pazarlama araçlarından biri haline gelen Toplu Mail (e bülten) gönderiminde mail tasarımı oluştururken de yanınızdayız. Devamı için tıklayınız.

Ücretsiz Mail Doğrulama

Her gönderim öncesi ücretsiz mail doğrulama, email gönderimi yaptığınız kişi listesindeki geçersiz, eski ve kullanılmayan mail adreslerinin elenmesini sağlayarak toplu emaillerinizin daha güvenilir bir listeye gitmesini sağlar.

Toplu email doğrulamanın önemini anlattığımız yazımızı okumak için tıklayın.

(CSA) Yüksek Görüntüleme Oranı

Email Marketing Servisimiz ile spam riskini düşürüp Toplu Gönderen Konu Arda Adıvar İyi Bayramlar Tuğrul Yılgın %35 İndirim epostalara güvenirlik kazandırarak Toplu e posta gönderiminde ulaşma oranını arttıran CSA sertifikalı mail sunucularımızdan gönderim yapabilirsiniz.

Türk Lirasi Fiyat Avantajı

Toplu Mail Gönderim Programı Hermes İletişim mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Ürün fiyatlandırması döviz cinsi değil, Türk Lirası + KDV’dir