Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Başlıklı Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS gönderimi yaparken, kurum adınızla gönderim yaıyorsanız, bu başlıklı SMS’tir. Kısaca, başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır.

Toplu SMS, birçok kişi ve firma tarafından, büyük kitlelere ulaşmak için kullanılan hesaplı bir pazarlama ve ulaşım aracı. Ancak birçok firma, toplu SMS gönderimini firma adını göstermeden yapmayı tercih edebiliyor. Bu, hem gönderici, hem de alıcılar tarafından birçok soruna yol açabiliyor. Gönderdiğiniz toplu SMS’leri kurumunuzun adıyla göndermeniz, alıcılarda daha iyi bir intiba bırakır. Gönderici adının belli olmadığı durumlarda, mesaj alıcıları tarafında da bir güvensizlik ortaya çıkacağı için, gönderilen mesajlar gerekli etkiyi bırakmazlar.

Başlıklı Toplu SMS hizmetinden nasıl faydalanabilirsiniz?

Başlıklı mesaj, toplu SMS hizmeti veren, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi büyük operatörler tarafından lisans sahibi firmalar aracılığıyla kullanılabilir. İletişim Makinesi ile, 3 büyük operatör ve Superonline üzerinden başlıklı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Neden Başlıklı SMS kullanmalısınız?

Firmanız adına toplu SMS gönderimi yapıyorsanız, mesajlarınızın kimden gönderildiğini belirtmek için başlıklı mesaj göndermelisiniz. Toplu mesaj gönderdiğiniz kişiler gün içinde birden fazla tanıtım, bilgilendirme, vb. Mesaj alıyorlar. Mesajların daha profesyonel ve güvenilir görünmesi için, gönderici adınızla gönderim yapmanız çok önemli.

başlıklı sms

Başlıklı SMS gönderme programları işe yarıyor mu?

Online ortamda bulabileceğiniz toplu mesajlaşma uygulamaları ve toplu SMS programları var, ama bu programlar üzerinden başlıklı SMS göndermek mümkün değil. İnternetten toplu SMS gönderme programları, lisanslı bir toplu SMS şirketi tarafından sunulmuyorsa, kullanımı güvenli olmayan programlar. Toplu SMS gönderimlerini güvenilir bir operatör ile, kendinizi sözleşmeyle güvence altına alarak yapmanız, hem sizin, hem de SMS gönderimi yaptığınız kişi listesinin yararına olacaktır.

Başlıklı SMS’in karakter sınırı nedir?

Başlıklı SMS’te gönderici adını 3-11 karakter arasında olmalıdır. Toplu MMS servisinde üst karakter limiti 20’dir.

Mobil Pazarlama ve Toplu SMS

Başlıklı Toplu SMS, SMS’in ortaya çıktığı ilk zamanlardan beri en etkin kullanılan mobil pazarlama aracı.Her şeyin internet tabanlı olduğu, sosyal medya uygulamalarının hayatlarımızın vazgeçilmezleri haline geldiği 2017 yılında bile, toplu SMS hala en etkili ve en çok tercih edilen mobil pazarlama aracı. Toplu SMS’in bu kadar etkili olmasının birçok nedeni var. İşte bunlardan başlıcaları:

  • Toplu SMS, cep telefonu olan herkese ulaşmanızı sağlayan bir araç.
  • Başlıklı SMS gönderimi yapan firmaların mesajlarının okunma oranı %90’ın üstünde.
  • Toplu SMS kullanımı, son 1 yılda %111 artış gösterdi, ve hızlı yükselişine devam ediyor.

İletişim Makinesi, 2001 yılından beri Toplu SMS servisini sunuyor ve tüm büyük operatörlerin iş ortağı. Siz de izinli pazarlama listenize Başlıklı SMS ile ulaşmak istiyorsanız, formu doldurun, deneyimli ekibimiz size dönüş yapsın.

 
 

4 büyük operatörün İş ortağıyız.  

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun SMS fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.  

vas telekom logo
turkcell logo
turkcell superonline logo
vodafone logo
turk telekom logo
 
 
 
 
 

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Mesajlaşma / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo