Yazılar Kurumsal SMS’lerinizi Neden Toplu SMS Programları İle Göndermelisiniz?

Kurumsal SMS’lerinizi Neden Toplu SMS Programları İle Göndermelisiniz?

Toplu SMS Programı Nedir?

Toplu SMS Programları kurumların bilgisayardan tek bir tıkla diledikleri kadar kişiye aynı anda toplu SMS gönderebildikleri sistemdir. Uygulamanın kolay kullanılması, hatasız çalışması en önemli avantajlarındandır. Şirketlerin bu programları kullanması için herhangi kurulum gerekmez. İnternet olan her yerden, tablet, telefon ya da bilgisayardan gönderme işlemi yapılır.
Neden Toplu SMS Programı Kullanılmalı?

Normal şartlarda erişemeyeceğiniz birçok özellik Toplu SMS programlarında bulunmaktadır. SMS Programı kullanmaya başladığınızda SMS’in geldiği noktaya şaşırtacak düzeyde bir teknoloji ile karşılaşırsınız. Bizler İletişim Makinesi olarak müşterilerimize Toplu SMS göndermeleri için sunduğumuz Toplu SMS Programımızdan yola çıkarak bu özelliklerin önde gelenlerini sıraladık.

Kurumsal SMS

Gönderilen SMS’lerin kurumsal olması için Toplu SMS Programı kullanılması gerekmektedir. Toplu SMS’lerin şirket adı ile başlıklı SMS olarak bilgisayardan gönderilmesi, yasal formata uygun olması vb. Kriterler ile birlikte kurumsal olması sağlanır.

Başlıklı SMS

Gönderdiğiniz SMS’lerin şirket isminiz ile gitmesini sağlayan servistir. Müşterileriniz mesajlarınızı 11 haneli telefon numarası ile değil, maksimum 11 haneli Şirket isminiz ile alır.

Detaylı Raporlama

SMS Programları raporlama imkanı tanır. İki tarih arası raporları listeleyerek mesaj sayınıza erişebilir, buna göre fatura tutarınızı analiz edebilirsiniz.

Otomatik SMS gönderme

SMS programları ile kişilerin doğum günlerinde, evlilik yıldönümü vb. özel günlerinde otomatik mesaj gönderebilirsiniz.

Kişiselleştirme Özelliği

Kişiselleştirme özelliği ile SMS Programında oluşturduğunuz [İSİM*SOYİSİM], [TC*KİMLİK*NO], [BORÇ*TUTARI] vb. bir çok kişiselleştirme özelliği ekleyerek bir çok kişinin bilgilerini tek tek girmek yerine otomatik olarak mesajın içerisinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

İleri Tarihte Mesaj Gönderme

Şimdiden hazırlamış olduğunuz mesajı istediğiniz saat ve tarihe zamanlayarak SMS’leri istediğiniz zaman göndermeniz mümkün.

Excel’den Toplu SMS

Pek çok firma ve bireysel kullanıcı, müşterilerine ait GSM bilgilerini Excel üzerinde tutuyor. İletişim Makinesi’nin Toplu SMS arayüzü ile Excel tablosunu sisteme yükleyerek Excel’den toplu SMS gön/derebilirsiniz.

Grup Oluşturma

SMS listelerinizi gruplandırarak müşterilerinizi kategorilere ayırıp dilediğiniz müşterinize dilediğiniz SMS’i gön/derebilirsiniz.

Diğer Toplu SMS Servisleri

İletişim Makinesi Toplu SMS Programı ile, Yalnızca Toplu SMS değil diğer entegre servisleri; TCKN SMS, TC Kimlik No ile GSM Sorgulama, Lokasyona SMS, Toplu MMS, Vergi Numarasına SMS, Anında Cevap SMS ve OTP SMS vb. tek bir arayüzden kullanmanız mümkün. Bahsettiğimiz özelliklere sahip İletişim Makinesi arayüzünü ücretsiz denemek için bize yazınız ya da bizi 0 850 483 0 444 ‘ten arayınız.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız