Toplu SMS Fiyatları

iletisimmakinesi blog görsel

Toplu SMS, tüm dünyada en çok tercih edilen kurumsal iletişim araçlarından biri. Durum böyle olunca, toplu SMS konusunda hizmet veren birçok firma ortaya çıktı. Toplu SMS kullanmaya karar verdiniz, ama toplu sms firmalarının sunduğu çeşitli toplu SMS fiyatları kafanızı karıştırıyorsa, doğru yazıdasınız. Toplu SMS fiyatlarını belirleyen birçok durum var. Firmaların çalıştığı GSM operatörleri, sunulan yazılım, hizmet ve destek gibi birçok değişken, toplu SMS fiyatlarının çeşitli olmasına neden oluyor. 

toplu sms fiyatları görsel

İşte Toplu SMS Fiyatlarını Çeşitlendiren Değişkenlerin Başlıcaları:

GSM Operatörleri

Türkiye’deki tüm büyük GSM operatörleri, şirketlere özel toplu SMS paketleri ve kampanyaları sunuyorlar. Her operatör farklı fiyat sunduğu için, toplu SMS fiyatlarında da değişiklikler olabiliyor. Ayrıca, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom dışında toplu SMS hizmeti veren küçük operatörler de mevcut. Bu operatörler ile çalışan toplu SMS firmaları daha ucuza hizmet verseler de, güvenirlik konusunda sıkıntılar olabiliyor.

Yazılım Özellikleri

Toplu SMS gönderme programları, birçok özelliğe sahip. Bazı toplu mesajlaşma yazılımları bu özellikleri toplu SMS paketlerinden ayrı olarak satıyor. Bu nedenle toplu SMS fiyatları farklılık gösterebiliyor. İletişim Makinesi toplu SMS programı, tüm özellikleri, SMS paketlerinin içinde ücretsiz olarak sunuyor. Toplu SMS fiyatlarını incelerken, yazılımların sunduğu özellikleri de göz önünde bulundurmak önemli. İletişim Makinesi’nin toplu SMS müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu özelliklerin başlıcaları şunlar:

Toplu SMS Raporlama

İletişim Makinesi’nde yaptığınız toplu SMS gönderimlerinin performanslarını incelemek için ayrıntılı raporlama yapabilirsiniz.

Toplu SMS Şablonları

Toplu SMS’lerinizi İletişim Makinesi üzerinden gönderiyorsanız, her duruma uygun şablonlar oluşturup kaydedebilir, bu şablonları gerekli zamanlarda kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Toplu SMS

Mesajlarınızı kişiselleştirerek, toplu SMS gönderimlerinizde ad, soyad, TC Kimlik No, doğum günü gibi değişkenlerin, kişilere özel olarak gitmesini sağlayabilirsiniz.

Başlıklı SMS (Alfanümerik)

İletişim Makinesi’nden toplu SMS gönderirken, şirket adıyla SMS gönderirsiniz.

Müşteri Grupları

Farklı durumlar için farklı müşteri grupları oluşturarak toplu SMS kampanyalarınızın başarısını artırabilirsiniz.

Excel’den Hızlı Gönderim

Kişi listeleri oluşturmak yerine Excel listelerine toplu olarak hızlıca gönderim yapabilirsiniz.

Toplu SMS Zamanlayıcı

Zamanlayıcı sayesinde özel günler için SMS’lerinizi önceden kurabilirsiniz. Böylece yoğun günlerde mesajlarınız trafiğe takılmaz.

Erişim Kolaylığı

Toplu SMS hizmeti veren birçok program, genellikle bilgisayarda kullanılmak üzere tasarlanmış, masaüstü yazılımlar. Mobil cihazlar ya da tabletlerden kullanabileceğiniz toplu SMS programlarını seçerseniz, ofise ve bilgisayarlara bağımlılığınız ortadan kalkar. Bu nedenle, toplu SMS fiyatlarını incelerken, hizmet aldığınız firmanın bir mobil uygulaması olduğuna dikkat edin.

Müşteri Memnuniyeti

Birlikte çalışacağınız toplu SMS firmasını seçmeden önce, sürekli olarak destek alabileceğiniz, tecrübeli, sorunları kolayca çözebilen bir firma bulmanız belki de en önemlisi. İletişim Makinesi müşterileri, haftanın 6 günü telefondan canlı destek alabiliyorlar. Bunun dışında her an web sitemizden ve sosyal medya üzerinden müşterilerimizin sorunlarıyla ilgileniyoruz. Toplu SMS konusunda 2001 yılından beri hizmet veriyoruz ve bu konuda iddialıyız. Siz de kendinizde en uygun toplu SMS paketini bulmak için, en iyi toplu SMS fiyat formunu doldurun, sizi arayalım.  

4 büyük operatörün İş ortağıyız.  

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun SMS fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.  

vas icon
turkcell icon
superonline logo
vodafone icon
türk telekom logo

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız