Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu SMS Nerelerde Kullanılır?

Toplu SMS, özellikle son 10 yıldır hepimizin alıcı ya da gönderici olarak hayatlarımızda olan bir iletişim aracı. Toplu SMS, markaların kullanıcılarına ulaşmada, birçok konuda ilk tercih ettikleri araç. Üstelik toplu SMS’in kullanım alanı her geçen gün daha da genişliyor. Markalardan telefonunuza her gün gelen tanıtım, bilgilendirme, kampanya vb. Mesajları düşünün. Peki, toplu SMS nerelerde kullanılır?

toplu sms nerelerde kullanılır

SMS’i herkese ulaşabileceğiniz tek araç olarak düşünün

Dünyanın her yerinde, cep telefonu kullanan herkese ulaşabileceğiniz bir iletişim aracı varsa, o da SMS. Bu nedenle, SMS’i en geniş alıcı kitlelerine gönderebileceğinizi unutmayın.

SMS’i kullanıcılarınızı ölçmek için kullanın

Müşterilerinize kişiselleştirilmiş SMS’ler göndererek geri dönüşleri ölçün. Hangi müşterilerinizin markanıza sadık olduğunu ölçerek gelecek mobil pazarlama kampanyalarınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

SMS’i müşterilerinize teklifler sunmak için kullanın

SMS, özellikle perakende sektörünün kampanya bildirimleri için en çok kullandığı yöntem. Kampanya, tanıtım, kişiye özel indirim kodu gibi mesajlar için SMS ideal bir yol.

Toplu Mail kampanyalarınıza paralel SMS kampanyaları oluşturun

Müşterilerinize birden fazla mecra üzerinden seslenmek, vermek istediğiniz mesajın etkisini artıracaktır. Bu nedenle Toplu mail, toplu SMS, hatta toplu MMS gibi servisleri bir arada kullanmanız, mesajlarınızın akılda kalıcılık oranını artıracaktır.

Hatırlatıcı mesajları SMS yoluyla gönderin

Randevu hatırlatıcı mesajları göndermek için en iyi yol SMS. Kişiselleştirme ve zamanlayıcı özelliği olan bir toplu SMS programı kullanıyorsanız. Tüm randevu hatırlatmalarınızı birkaç dakika içinde SMS olarak ileri tarhili olarak kurabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajları için SMS’i kullanın

Özellikle online alışverişler sonrasında alışveriş süreci takibi, kargo takibi gibi durumlarda, müşterilerinizi bilgilendirmek için en kolay yol toplu SMS’tir. İyi bir toplu SMS yazılımıyla, tüm bilgilendirme sürecini sisteminize entegre edip mesajları otomatik olarak gönderebilirsiniz.

İnteraktif SMS’ler ile mini anketler yapın

Müşterilerinizin tek tuşla yanıtlayabileceği tek soruluk anket mesajları göndererek, hedef kitlenizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Müşteri destek hattına yardımcı olarak SMS’i kullanabilirsiniz

Müşterilerinizin sorunlarına telefonla cevap vermek yerine, SMS ile yanıtlayabileceğiniz işlemleri toplu mesajlaşma servisleri kullanarak çok daha hesaplı ve etkili bir şekilde halledebilirsiniz.

SMS, kısa, hızlı ve kişiselleştirilebilir bir araç. İzinli müşteri listelerinizle iletişiminizi koparmamak, hatta güçlendirmek için kullanabileceğiniz en etkili iletişim kanalı.

Toplu SMS’in bu kadar çok kullanılıyor olmasının birçok nedeni var:

  • SMS, en hesaplı yollardan birisi
  • Araştırmalara göre SMS’lerin yeni müşteri adayları oluşturma oranları çok yüksek
  • SMS, kullanabileceğiniz en hızlı mobil pazarlama yöntemlerinden biri
  • Toplu SMS, en çok dikkat çeken iletişim aracı
  • Toplu SMS paporlanabilir ve takip edilebilir
  • Toplu Mesajlaşma / İletişim Makinesi

    Powered by hermes-logo