Vergi Numarasına SMS

Home/Vergi Numarasına SMS

Vergi Numarasına SMS

Turkcell izinli veri tabanında bulunan kurumsal müşterilerinizin telefon numaraları olmasada sadece vergi numaralarını bilerek onlara istediğiniz niteliklerde SMS ‘ler göndererek müşterilerinize daha hızlı ve hesaplı ulaşın.

Nedir ?

GSM numarasını bilmediğiniz ancak vergi numaralarına sahip olduğunuz kurumsal müşterilerinize göndereceğiniz;  kampanya, bilgilendirme, duyuru ya da pazarlama içerikli mesajlarınızı Turkcell GSM numarasına vergi no ile ulaştırabileceğiniz servistir.

Hemen Başlayın

GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinize veya başka şirket yetkililerine mesajlarınızı vergi numaralarına zahmetsizce gönderin.

Özellikler

·       Hedefleme

.       Zamanlama

·       Raporlama

·       Kolay kullanım

.       Kişiselleştirme

·       Her yerden erişim

·       API Entegrasyonu

·       Adres defteri

Kişiselleştirme özelliği ile müşterileriniz artık daha özel
Kişiselleştirme özelliğimiz ile kurumsal müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz bilgileri onların kişisel bilgilerini (İsim, soyisim, borç, kart numarası vb.) tek tıkla kişiye özel gönderin.

Kurumsal müşterilerinize her zaman ulaşın
Vergi No ile SMS servisi daha çok B2B çalışan kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Turkcell hattı olan kurumsal yetkililere ulaşarak işlerinizi hızlandırın.

Acil bilgilendirilmesi gereken müşterileriniz için zaman kaybetmeyin
İletişim bilgilerine sahip olmadığınız acil ulaşılması gereken, kritik bilgilerin iletilmesi gereken kurumsal müşterilerinize Vergi No ile SMS  ulaşarak onların sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

Hedefleme özelliği sayesinde yetkililer ile iletişime geçin
Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin şifre yetkilisi, irtibat kişisi, imza sirküleri yetkilisi ve karar vericileri hedefleyerek vergi numaralarına SMS gönderin.

Planlama özelliği sayesinde müşterilerinize zamanında ulaşın
SMS gönderimlerinizi belli bir tarihte iletmek üzere zamanlayarak ve belirli periyotlarla tekrar tekrar gönderilmesini sağlayarak kurumsal müşterilerinize zamanında ulaşın.

Turkcell Taahhütsüz Vergi Numarasına SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütsüz

0,35TL
 • 0 – 100.000

Turkcell Taahhütlü Vergi Numarasına SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütlü

0,25TL
 • 10.000 – 500.000 Vergi No’ya SMS

Turkcell Taahhütlü

0,16TL
 • 1.000.000 – 10.000.000 Vergi No’ya SMS

Turkcell Taahhütlü

0,125TL
 • 20.000.000 – 200.000.000 Vergi No’ya SMS

*Önemli

 • Vergi No SMS Servisi, Toplu Mesajlaşma Taahhüdünüze göre ücretlendirilmektedir.
 • Yapılan gönderimler toplu mesajlaşma taahhüdünüzden düşmektedir.
 • Yalnızca başarılı gönderimlerden ücret alınır.

İletişim Makinesi’nin sunduğu servisleri kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan sorgulama işlemleri yapabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

GSM numarasını bilmediğiniz ancak vergi numarasına sahip olduğunuz kişilere göndereceğiniz bilgilendirme, hatırlatma, reklam- pazarlama vb. mesajları vergi numaraları üzerinden Turkcell izinli veri tabanındaki müşteri numaralarına SMS ile gönderim yapabileceğiniz servistir.

Hayır, faturalandırılmaz ve ödeme alınmaz. Sadece iletilen başarılı mesajlarınız faturalandırılmaktadır.

Vergi No’ya SMS gönderimi yaptıktan sonra iletişim makinesi arayüzünde bulunan ayrıntılı raporlama özelliği üzerinden gönderim tarihi, alıcı vergi no, alıcı adı soyadı, mesaj içeriği, ulaşıp ulaşamadığı durumu vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayır, vergi no’ya SMS gönderim ücreti dışında ekstra ücret alınmaz.

Kullanım hakkı aldıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve arayüzü ile internete ulaşabildiğiniz her yerden live.iletisimmakinesi.com adresine girerek tüm dijital pazarlama servislerimizin yer aldığı arayüzümüzden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Hayır, operatörler vergi numaraları ile GSM numalarını sistemde eşleştirerek gönderimi gerçekleştirir, GSM numaralarını gönderici ile paylaşmaz. Gönderim raporlarında vergi numarası ile ulaştı/ulaşmadı bilgisi görülür.

Turkcell faturalı toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladıktan sonra size verilen erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden vergi numarasına SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin Özel Şifre Yetkilisi; İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi, Karar Vericilerine şirketin vergi numarası aracılığı ile SMS gönderilebilir. Ayrıca kullanıcıların Turkcell izinli veri tabanında olması gerekmektedir.

Turkcell Kurumsal Faturalı Mesajlaşma müşterileri servisi kullanabilir.

Evet. İletişim Makinesi ‘nin kullanışlı arayüzü sayesinde vergi no’ya SMS içeriklerinizde kişiye/kuruma özel isim, tarih, vergi numarası, borç bilgisi ya da istediğiniz herhangi bir kişiselleştirme özelliği ekleyerek kişiye özel SMS’ler gönderebilirsiniz.

Mevcutta Turkcell toplu mesajlaşma servisini kullanıyor olsanız dahi Vergi No’ya mesaj servisinin de eklendiği, yenilenmiş Toplu Mesajlaşma sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

TCKN ile SMS
GSM numarasını bilmediğiniz ancak T.C kimlik numarasına sahip olduğunuz kişilere göndereceğiniz bilgilendirme ve hatırlatma mesajlarını T.C Kimlik numaralarına SMS ile ulaştırabileceğiniz; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone numaralarına ulaşabileceğiniz servistir.

tckn-gsm-sorgulamaTCKN GSM Sorgulama
Ulaşamadığınız müşterilerinizin TC Kimlik numarasıyla, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanlarında sorgulama yaparak güncel GSM numaralarını öğrenmenizi sağlayan servistir.

Toplu Mail
Ekonomik maliyetlerle geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlayan Toplu E-Mail Servisi, görsel ve metin zenginliği sunan içerikler ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

Inbound IVROutbount IVR (Sesli Yanıt Sistemi)
Inbound IVR ile müşteri temsilcinizin telefonu açtığında yapması beklenen işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan servistir; Outbount IVR ise giden aramalar için müşteri temsilcisinin yapacağı tüm aramaları otomatik olarak gerçekleştiren servistir.

Neden İletişim Makinesi?

 • İletişim Makinesinin tüm servisleri tek bir platformda kullanabileceğiniz; Kurulum gerektirmeyen, sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile her şey parmaklarınızın ucunda.
 • İletişim Makinesi’nin güler yüzlü ve ilgili müşteri destek ekibine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ihtiyacınız olan çözümler ve ürünlerimiz konusunda canlı destek alabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’ni kullanarak yüz binlerce kişiye eş zamanlı olarak tek tıkla gönderim yapabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi ile kullanmış olduğunuz tüm servislerin raporlarını gerçek zamanlı olarak tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’nin akıllı yetenekleri sayesinde kullandığınız servisleri kolayca kişiselleştirebilir, konumlandırabilir ve etkileşimli hale getirebilirsiniz.

Hep birlikte büyük bir aileyiz

Hermes İletişim

İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

V.A.S Telekom

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Turkcell Gold İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

Türk Telekom İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

Vodafone İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

ISO 27001 Güvencesi

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!