Vergi Numarasına SMS

Ana Sayfa/Vergi Numarasına SMS

Vergi Numarasına SMS

Turkcell izinli veri tabanında bulunan kurumsal müşterilerinizin telefon numaraları olmasada sadece vergi numaralarını bilerek onlara istediğiniz niteliklerde SMS ‘ler göndererek müşterilerinize daha hızlı ve hesaplı ulaşın.

Nedir ?

GSM numarasını bilmediğiniz ancak vergi numaralarına sahip olduğunuz kurumsal müşterilerinize göndereceğiniz;  kampanya, bilgilendirme, duyuru ya da pazarlama içerikli mesajlarınızı Turkcell GSM numarasına vergi no ile ulaştırabileceğiniz servistir.

Hemen Başlayın

GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinize veya başka şirket yetkililerine mesajlarınızı vergi numaralarına zahmetsizce gönderin.

Özellikler

·       Hedefleme

.       Zamanlama

·       Raporlama

·       Kolay kullanım

.       Kişiselleştirme

·       Her yerden erişim

·       API Entegrasyonu

·       Adres defteri

Kişiselleştirme özelliği ile müşterileriniz artık daha özel
Kişiselleştirme özelliğimiz ile kurumsal müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz bilgileri onların kişisel bilgilerini (İsim, soyisim, borç, kart numarası vb.) tek tıkla kişiye özel gönderin.

Kurumsal müşterilerinize her zaman ulaşın
Vergi No ile SMS servisi daha çok B2B çalışan kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Turkcell hattı olan kurumsal yetkililere ulaşarak işlerinizi hızlandırın.

Acil bilgilendirilmesi gereken müşterileriniz için zaman kaybetmeyin
İletişim bilgilerine sahip olmadığınız acil ulaşılması gereken, kritik bilgilerin iletilmesi gereken kurumsal müşterilerinize Vergi No ile SMS  ulaşarak onların sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

Hedefleme özelliği sayesinde yetkililer ile iletişime geçin
Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin şifre yetkilisi, irtibat kişisi, imza sirküleri yetkilisi ve karar vericileri hedefleyerek vergi numaralarına SMS gönderin.

Planlama özelliği sayesinde müşterilerinize zamanında ulaşın
SMS gönderimlerinizi belli bir tarihte iletmek üzere zamanlayarak ve belirli periyotlarla tekrar tekrar gönderilmesini sağlayarak kurumsal müşterilerinize zamanında ulaşın.

Turkcell Taahhütsüz Vergi Numarasına SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütsüz

0,35TL
  • 0 – 100.000

Turkcell Taahhütlü Vergi Numarasına SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütlü

0,25TL
  • 10.000 – 500.000 Vergi No’ya SMS

Turkcell Taahhütlü

0,16TL
  • 1.000.000 – 10.000.000 Vergi No’ya SMS

Turkcell Taahhütlü

0,125TL
  • 20.000.000 – 200.000.000 Vergi No’ya SMS

*Önemli

  • Vergi No SMS Servisi, Toplu Mesajlaşma Taahhüdünüze göre ücretlendirilmektedir.
  • Yapılan gönderimler toplu mesajlaşma taahhüdünüzden düşmektedir.
  • Yalnızca başarılı gönderimlerden ücret alınır.

İletişim Makinesi’nin sunduğu toplu mesajlaşma servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan toplu SMS gönderimleri yapabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

GSM numarasını bilmediğiniz ancak vergi numarasına sahip olduğunuz kişilere göndereceğiniz bilgilendirme, hatırlatma, reklam- pazarlama vb. mesajları vergi numaraları üzerinden Turkcell izinli veri tabanındaki müşteri numaralarına SMS ile gönderim yapabileceğiniz servistir.

Hayır, faturalandırılmaz ve ödeme alınmaz. Sadece iletilen başarılı mesajlarınız faturalandırılmaktadır.

Vergi No’ya SMS gönderimi yaptıktan sonra iletişim makinesi arayüzünde bulunan ayrıntılı raporlama özelliği üzerinden gönderim tarihi, alıcı vergi no, alıcı adı soyadı, mesaj içeriği, ulaşıp ulaşamadığı durumu vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayır, vergi no’ya SMS gönderim ücreti dışında ekstra ücret alınmaz.

Kullanım hakkı aldıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve arayüzü ile internete ulaşabildiğiniz her yerden live.iletisimmakinesi.com adresine girerek tüm dijital pazarlama servislerimizin yer aldığı arayüzümüzden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Hayır, operatörler vergi numaraları ile GSM numalarını sistemde eşleştirerek gönderimi gerçekleştirir, GSM numaralarını gönderici ile paylaşmaz. Gönderim raporlarında vergi numarası ile ulaştı/ulaşmadı bilgisi görülür.

Turkcell faturalı toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladıktan sonra size verilen erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden vergi numarasına SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin Özel Şifre Yetkilisi; İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi, Karar Vericilerine şirketin vergi numarası aracılığı ile SMS gönderilebilir. Ayrıca kullanıcıların Turkcell izinli veri tabanında olması gerekmektedir.

Turkcell Kurumsal Faturalı Mesajlaşma müşterileri servisi kullanabilir.

Evet. İletişim Makinesi ‘nin kullanışlı arayüzü sayesinde vergi no’ya SMS içeriklerinizde kişiye/kuruma özel isim, tarih, vergi numarası, borç bilgisi ya da istediğiniz herhangi bir kişiselleştirme özelliği ekleyerek kişiye özel SMS’ler gönderebilirsiniz.

Mevcutta Turkcell toplu mesajlaşma servisini kullanıyor olsanız dahi Vergi No’ya mesaj servisinin de eklendiği, yenilenmiş Toplu Mesajlaşma sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

İlgili Servisler

vergi-numarasina-mesajVergi Numarasına SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinizin Vergi Numaralarına kolaylıkla SMS gönderebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile ulaştığınız müşterilerinize kampanya, bilgilendirme, duyuru, pazarlama içerikli mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Toplu Mail
Ekonomik maliyetlerle geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlayan Toplu E-Mail Servisi, görsel ve metin zenginliği sunan içerikler ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

tckn-gsm-sorgulamaTCKN GSM Sorgulama
Ulaşamadığınız müşterilerinizin TC Kimlik numarasıyla, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanlarında sorgulama yaparak güncel GSM numaralarını öğrenmenizi sağlayan servistir.

Inbound IVR – Outbount IVR(Sesli Yanıt Sistemi)
Inbound IVR ile müşteri temsilcinizin telefonu açtığında yapması beklenen işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan servistir; Outbount IVR ise giden aramalar için müşteri temsilcisinin yapacağı tüm aramaları otomatik olarak gerçekleştiren servistir.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!