Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Veri Stratejisi

İster veri bilimi projenize yeni başlamış olun, ister Yapay Zeka destekli çözümleri uygulamış olun, İletişim Makinesi, yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Veri bilimciler, büyük veri mühendisleri ve tasarımcılardan oluşan çapraz fonksiyonlu ekibimiz, sizin için veri stratejisi danışmanlığı sunacak ve verilerinizi ve iş değeri için en son teknolojileri kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Veri Görüntüleme

Depolanan verilerin fazlalığı, aynı zamanda aranmak istenen verinin bulunması konusunda da bir sıkıntı meydana getirir. İletişim Makinesi bu konuda size bir çözüm sunmaktadır. Depolanan verilerin sıkıntısız, kolay ulaşılabilir şekilde sınıflandırılması ve görüntülenmesi için ekiplerimiz profesyonel bir şekilde hizmetinizdedir.

Sosyal Analiz

İletişim Makinesi, markaların medya stratejilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmış bir medya ölçümleme, raporlama ve analiz platformu oluşturur. Bu sayede medya araçları üzerinden kolaylıkla kitleyi ölçümleyebilir ve sosyal analizinizi sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.

Veri Madenciliği ve Modelleme

Veri madenciliği ve modelleme, büyük ölçekli veriler arasından bilgiye ulaşma ve bilgiyi anlamlı hale getirme işidir. Ya da bir anlamda büyük veri yığınları içerisinden gelecekle ilgili tahminde bulunabiliriz ve bunu bilgisayar programı aracılığı ile yaparız. Eldeki verilerden üstü kapalı, çok net olmayan, önceden bilinmeyen ancak potansiyel olarak kullanışlı bilgileri çıkarırız. Bunu da; kümeleme, veri özetleme, değişikliklerin analizi, sapmaların tespiti gibi belirli sayıda teknik yaklaşımlar ile gerçekleştiririz.

Makine Öğrenimi ve AI

Makine öğrenmesi ayrı bir alan olarak 1990 yıllarında yeniden gelişmeye başladı. Alan değişiminin hedefi ise pratik yaşamdaki çözülebilir sorunların ele alınmasında yapay zekanın yakalanılabilmesinden geçiyor. Bu sayede kendini yenileyebilen ve dönüştürebilen sistemler oluşturularak iş yükü önemli bir ölçüde azaltılmış olur.

Powered by hermes-logo