Lokasyona SMS

Mesajınız müşterilerinize hedeflediğiniz lokasyonda ulaşsın

Müşterileriniz belirlediğiniz konuma girdiklerinde onlara kampanya , fırsat , davet , etkinlik vb. SMS’leri gönderin.

lokasyona sms görsel

Lokasyona SMS ile neler yapabilirsiniz?

iletişim makinesi doğru hedefleme icon

Doğru Hedefleme

İl, ilçe, mahalle vb. konumları seçebilme özelliği sayesinde, SMS’lerinizi sadece gerekli müşterilerinize göndererek gereksiz harcamalardan kaçının.

iletişim makinesi kişiselleştirme icon

Kişiselleştirme

Müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz kampanya, fırsat, davet vb. SMS’lerinizi, onların kişisel bilgilerine hitap ederek gönderin.

iletişim makinesi kampanya icon

Kampanya , Tanıtım, Fırsat Mesajları

Hedef kitlenize belirlediğiniz konuma geldiklerinde, bilgilendirici mesajlar göndererek harekete geçmelerini sağlayabilirsiniz.

iletişim makinesi hatırlatıcı mesajlar icon

Hatırlatıcı Mesajlar

Belediyeler, ilçe içindeki tüm vatandaşlara lokasyona SMS ile ulaşarak önemli hatırlatma ve bilgilendirme mesajları iletebilir.

Lokasyona SMS servisini, Turkcell kurumsal aboneleri kullanabilir. Servis, ilgili sözleşmeler imzalandıktan sonra kullanılmaya başlanabilir.

lokasyona sms api

Lokasyona SMS API Desteği

Lokasyona SMS API kullanarak , yazılım veya web uygulamalarınıza Lokasyona SMS’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz.


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Lokasyona SMS servisimiz ile SMS göndermek kullanmak çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

lokasyona sms uzman destek

4 büyük operatörün iş ortağıyız.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo

Blog

Toplu mesajlaşma ile ilgili blog yazılar

im blog 2

Kurumsal SMS’lerinizi Neden Toplu SMS Programları İle Göndermelisiniz?

Toplu SMS Programı Nedir? Toplu SMS Programları kurumların bilgisayardan tek bir tıkla diledikleri kadar kişiye aynı anda toplu SMS gönderebildikleri sistemdir. Uygulamanın kolay kullanılması, hatasız çalışması en önemli avantajlarındandır. Şirketlerin bu programları kullanması için herhangi kurulum gerekmez. İnternet olan her yerden, tablet, telefon ya da bilgisayardan gönderme işlemi yapılır. Neden Toplu SMS Programı Kullanılmalı? Normal şartlarda erişemeyeceğiniz…

Devamını oku
im blog

Toplu SMS Kullanmaya Başlamadan Önce Düşünmeniz Gereken

Toplu SMS, pazarlama uzmanlarının temel araçlarından biri, ve her geçen yıl daha da önem kazanıyor. Ucuz maliyeti ve yüksek etkisiyle toplu SMS, en çok kullanılan mobil pazarlama aracı. Peki, toplu mesaj ile pazarlama yapmadan önce nelere dikkat etmek gerekiyor? Müşterileriniz cep telefonu numaralarını her yerde paylaşmazlar. Kişiler cep telefon numaralarını tanımadıkları kişilerle paylaşmaktan sakınır ve bundan rahatsızlık duyarlar. Sizi tanımıyor ve…

Devamını oku
im blog 3

Telefondaki Kişilere 2 Adımda Nasıl Toplu SMS Gönderilir?

İletişim Makinesi kullanıcıları toplu mesajlaşma ve telekomünikasyon servisleri kullanmaları sebebi ile her zaman GSM datasına ihtiyaç duyarlar. Şirketler kendi izinli datalarını iletişim makinesi rehberine yükleyerek ya da Excel’den toplu mesajlarını gönderebilirler. İletişim Makinesi adres defteri hakkında son zamanlarda sıkça sorulan sorular; “Telefonumdaki rehberimi nasıl İletişim Makinesi adres defterine yüklerim?” ve “Cep telefonunda yer alan hali hazırda GSM…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız