Sesli Mesaj

Aynı anda binlerce kişiye ses yoluyla ulaşın.

Sesli Mesaj ile önceden hazırladığınız ses kayıtlarını, binlerce müşterinize aynı anda iletebilirsiniz.

sesli mesaj görsel

Sesli Mesajın Gücü

otomatik çağrı yönlendirme

Hedef kitlenizi ve kişilerinizi gruplandırın

Farklı hedef kitleler için farklı kişi listeleri oluşturarak sesli mesajlarınızdan alacağınız verimi büyük oranda artırabilirsiniz. Kişi listelerinizi gruplandırarak, doğru kişilere en uygun mesajların gitmesini sağlayabilirsiniz.

kişiselleştirin

Aramalarınızı kişiselleştirin

Sesli mesajlarınızın Ad, soyad, kod, numara vb. Kısımlarının, Metin Seslendirme teknolojisi yardımıyla otomatik olarak doldurulmasını sağlayabiliriz. Kişiselleştirilmiş aramalar ile, normal bir ses kaydından alabileceğiniz verimin çok daha fazlasını alabilirsiniz.

yüksek hacimli aramalar

Çağrılarınızı otomatikleştirin

Rutin çağrılarınızı ya da yüksek hacimli çağrılarınızı otomatikleştirerek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu, müşteri temsilcilerinizin zaman ve enerjilerini daha değerli etkileşimlere odaklamalarını sağlar.

entegre edin

Uygulamanıza entegre edin

Sesli Mesaj API ile, yazılım ya da uygulamalarınıza otomatik sesli mesaj gönderme yeteneği ekleyebilirsiniz. Voicemail API’yi bize ulaşarak talep edebilirsiniz.

5

Sesli Mesaj Nedir?

Aynı anda binlerce numaraya, bilgilendirici ses kayıtları göndermenizi sağlayan bir servistir. Toplu yapılan gönderimlerde, Text To Speech teknolojisi sayesinde kişiye özel metinleri otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Müşterileriniz ve müşteri adaylarınızla olan iletişiminizi otomatikleştirin, marka bilinirliğinizi artırın ve iletişiminizi sesli mesajlarla yapın. Sesli mesajla yapabileceklerinizin çok daha fazlası için akıllı sesli mesaj diyebileceğimiz IVR servisimizi inceleyebilirsiniz.

sesli mesaj nedir

Özellikler

iletişim makinesi ücretsiz ses kaydı icon

Ücretsiz Ses Kaydı

Göndermek için bir ses kaydınız yoksa, hazırladığınız metne uygun seslendireceğimiz ses kaydı ile gönderim yapabilirsiniz.

iletişim makinesi aynı anda binlerce çağrı icon

Aynı Anda Binlerce Çağrı

Kişi listenizi tek tek aramak yerine, aynı anda binlerce kişiye bilgilendirme yapın. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan hedef kitlenize hızlıca, otomatik aramalar yapın.

iletişim makinesi sabit hatlara gönderim icon

Sabit Hatlara Gönderim

Sesli mesaj gönderimleriniz sadece GSM numaralarına değil, sabit hatlara da gider.

iletişim makinesi ileri tarihli mesaj icon

İleri Tarihli Mesaj

Hatırlatma ve kutlama mesajlarınız; İleri tarihli, otomatik(zamanlanmış) olarak is tediğiniz tarihte gitsin.

iletişim makinesi excel ile gönderim icon

Excel’den Gönderim

Excel’deki herhangi bir sütundaki GSM no veya diğer bilgileri kullanarak kişiselleştirilmiş sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

iletişim makinesi detaylı raporlama icon

Detaylı Raporlama

Yaptığınız gönderimleri tek tek raporlayabilir, mesajlarınızın performanslarını ölçebilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak sesli mesaj göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

sesli mesaj Uzman Destek

Paketler

  • Cevaplanmayan ve iletilmeyen aramalar için ücretlendirme yapılmaz.
  • Sesli Mesaj paketleri ile birim fiyatı 0,75 TL ‘den İnternet Faks servisini kullanabilirsiniz.
  • Sesli Mesaj paketleri ile birim fiyatı 1 TL ‘den Metin Seslendirme servisini kullanabilirsiniz.

Blog

Sesli mesaj servisi ile ilgili yazılar

im blog default image

Telefonla Arama Maliyetlerini Sesli Mesaj ile Nasıl Azaltırsınız?

Sesli Mesaj ile aynı anda binlerce kişiye mesajınızı iletebileceğinizi ve bunu son derece hesaplı bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? ABD’de, dar gelirli vatandaşlar için düşük maliyetli veya bedava ilaç temini gerçekleştiren bir kurum, Sesli Mesaj ile hedef kitlesine çok daha ucuza ulaştı. Kurum, vatandaşlardan aldığı bilgiler doğrultusunda onları tekrar arıyor ve ilaç teslimatı hakkında bilgi veriyor. Ancak çok sayıda kişiye hizmet verdikleri için, yanlış verilen bilgiler yüzünden birçok kişi…

Devamını oku
im blog default image

Neden Sesli Mesaj Kullanılmalı?

Sesin gücünün ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. Ses, birçok kilitli kapıyı açabilen bir anahtar. Düşündüğümüzde, Sesli Mesaj’ın 6 temel görevi olduğunu görüyoruz. Satışları artırmak: Sesli Mesaj, bütün satış faaliyetlerinde etkilidir. Farklı ve ikna ediciliği yüksek bir iletişim kanalı olduğu için kullanım alanına göre diğer mecralara göre çok daha etkili sonuçlar verebilir. Kısa, net ve anlaşılır mesajlarla satışlara katkı sağlar. Müşteri sadakatini artırır: Eğer müşterinizle Sesli Mesaj ile bir bağ kurmayı başardıysanız, düzenli olarak yapacağınız gönderimlerle…

Devamını oku
Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

6 Adımda Otomatik Çağrı Sistemi İle Telefondan Anket Yapmak

Telefonla anket sistemi sıkça kullanılan ve en hızlı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan anket şekillerinden bir tanesidir. Telefon anketini tek tek anketöre aratmak yerine otomatik IVR ile kolayca anket senaryosu oluşturup aynı anda yüzlerce kişiye otomatik arama ile tuşlamalı sesli anket göndermek en hızlı ve kolay yöntem. Yazımızın devamında 6 adımda Outbound IVR ile telefondan anket yaparken izlemeniz gereken adımlardan bahsedeceğiz. Aramalarınızda şirketinizi tanıtarak başlamanız karşı tarafa kim tarafından arandığı…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız