TCKN GSM Sorgulama

TC Kimlik Numarası ile GSM Sorgulama yapın

GSM numaralarını bilmediğiniz tüm müşterilerinizin telefon numaralarını sadece TC Kimlik Numaralarını bilerek tek tıkla öğrenin.

tckn gsm görsel
tckn gsm kimse kalmasin


Ulaşamadığınız Kimse Kalmasın

TC Kimlik Numarasından GSM Sorgulama servisi, iletişim kurmanız gereken abone ve müşterilerinizin irtibat numaralarını öğrenmenizi sağlar.

Borç Takibi ve Borçlu Bilgilendirme

TC Kimlik No’dan GSM sorgulama servisi, firmaların ulaşamadıkları borçlulara mesaj ve arama yoluyla irtibata geçmelerini sağlar.

tckn gsm borç takibi
tckn gsm api

TCKN GSM Sorgulama API desteği

TCKN GSM Sorgulama API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Paketler

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatları bulacağınızı garanti ediyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız

tckn gsm ücretsiz destek

Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak TCKN’den GSM sorgulama yapmak çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

4 büyük operatörün iş ortağıyız.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo

Blog

Toplu mesajlaşma ile ilgili blog yazılar

im blog 2

TCKN SMS ile Gönderilen Mesajların Ulaştığı GSM Numaraları Nasıl Öğrenilir?

TCKN SMS gönderdiğiniz kişilerin GSM numaralarını da öğrenmek istediğinizde yapmanız gereken şey; “T.C. Kimlik Numarası ile GSM Sorgulama (TCKN GSM Sorgu)” servisini kullanmanızdır. Tek bir tıkla tüm T.C. Kimlik numaralarını sorgulayabilir ve böylelikle kişilerin numaralarını öğrenerek daha sonra isterseniz arayabilir, isterseniz de SMS gönderebilirsiniz. Tüm bu servileri Türkiye’deki 3 operatör de desteklemektedir. Sizlere tavsiyemiz işlemlerinizin daha hızlı ve daha kolay gerçekleşmesi için üç operatörle de iş ortağı olan bir kurum ile…

Devamını oku
im blog

Hukuk Bürolarının Tahsilatını Artıran Test Edilmiş 8 Mobil Yöntem

Bilindiği üzere; varlık şirketleri ve hukuk büroları günümüz teknolojileri ile birlikte borç tahsilatlarını gerçekleştirirken, borçlulara ulaşma ve de tahsilatı gerçekleştirme konusunda toplu mesajlaşma servisleri ve telekomünikasyon servislerini sıkça kullanmaktadırlar. Bizler Hermes İletişim olarak bu konudaki deneyimlerimizi bize güvenen 1000’e yakın avukat müşterimiz ve 15 yıllık deneyimimize dayanarak kaleme almak istedik. Yasal alacak takibinde her biri ayrı bir öneme sahip olan servisleri 8 madde de toparladık…

Devamını oku
im blog 3

3 Operatörden T.C. Kimlik Numarasına SMS Göndermenin Avantajları

Kurumların GSM numaralarını bilmedikleri kişilere ulaşmada en çok yararlandığı servislerin başında hiç şüphesiz T.C. Kimlik Numarasına SMS Servisi (TCKN SMS) gelir. Bu servis sayesinde İletişim Makinesi arayüzünden toplu olarak ya da tek tek cep telefon numarasını bilmediğiniz ancaK T.C. Kimlik Numarasını bildiğiniz kişilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle kişilerin cep telefonu numaralarını bilmeseniz de onlara SMS göndermeniz mümkün olur. Bu servisi Türkiye’de en aktif olarak kullanılan 3 operatör sağlıyor…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız