İnternet Faks (Toplu Faks)

İnternete Erişebildiğiniz Her Noktadan Online Faks Gönderin ve Alın 

Geleneksel Faks Makinelerinin Yüksek Maliyetlerinden Kurtulun – Online Faks ile Hat, Toner, Kağıt ve Bakım Giderlerini Sıfırlayın.

toplu faks görsel

Online Faks Gönderin

ayni anda toplu faks gönder

Aynı anda binlerce faks gönderin

Toplu faks gönderme programlarının en önemli özelliği, tek tık ile binlerce numaraya faks gönderebilmesi. Yüzlerce numaraya tek tek faks göndermek için harcadığınız zamanı, saniyelere indirmeniz mümkün.

kişiye özel toplu faks

Kişiye özel toplu faks gönderin

Göndereceğiniz belgenin ad, soyad, TC. Kimlik Numarası, telefon numarası gibi alanları, sistem tarafından otomatik olarak kişiye özel bir şekilde doldurulabilir. Kişiselleştirme özelliği sayesinde, toplu faks gönderimlerinde çok büyük zaman ve emek tasarrufu sağlayabilirsiniz.

spam kutusuna düşmez

Gönderiminiz spam kutusuna düşmesin

Faksın en önemli artısı, kalabalık email kutuları içinde kaybolmaması. İnternetten gönderdiğiniz faks da, geleneksel faks gibi kesinlikle birileri tarafından kontrol edilir ve ulaşması gereken kişiye ulaşır.


İnternetten Toplu Faks Gönderme Süreci

Toplu faks gönderimi, toplu mail gönderimi süreciyle neredeyse aynıdır. Toplu faks gönderimi yapmak için, faks dokümanınızı ve gönderim yapacağınız kişi listesini excel dosyası halinde sisteme yükleyip “Gönder”e basmanız yeterli.

İnternetten faks göndermek için bir faks hattınızın olmasına bile gerek yok. İnternet faks’ı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey, internet bağlantısı. İnternet faks, faks makinesi, telefon hattı, toner, kağıt gibi şeylere hiç ihtiyaç duymadan faks alıp göndermenizi sağlar.

toplu faks gönderme süreci
toplu faks her yerden ulaşın


Fakslarınıza Her Yerden Ulaşın

İletişim Makinesi’nin tüm özelliklerini, internet bağlantısı olan her yerden kullanabilirsiniz. Yani, ofis içinden ve dışındayken online faks gönderimi yapabilir ve gelen fakslarınızı okuyabilirsiniz. Üstelik İletişim Makinesi Toplu Faks servisini kullandığınız süre boyunca, tüm gelen ve giden fakslarınız arşivlenir.

Cepten Faks

İletişim Makinesi online faks servisini, ister bilgisayar, isterseniz tablet ya da cep telefonu üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Böylece internete bağlı olduğunuz her yerde, faks gönderip alabilirsiniz.

Mailden Faks

E-posta programlarının faks gönderme ya da alma gibi bir özellikleri yoktur. İletişim Makinesi faks servisi ile emailinizden faks gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken email programınız üzerinden içeriğinizi eklemek ve alıcı adresi olarak faks numarasını girmek.

Online Faks API Desteği

İletişim Makinesi’nin Faks API desteği ile yazılım veya web uygulamalarınıza kolaylıkla internet faksı entegre edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde faks gönderip alabilirsiniz. İletişim Makinesi’nin Faks API hizmeti ile iş verimliliğinizi artırabilirsiniz

toplu faks api
toplu faks Uzman Destek


Ücretsiz Destek Hizmetlerimizle Size En İyi Hizmeti Sunuyoruz

İletişim Makinesi ile Toplu Faks Gönderimi Kolay ve Hızlıdır. Ancak ihtiyaç duyduğunuzda, teknik ve stratejik tüm sorularınıza yanıt verebilecek uzman bir ekibimiz var. İletişim Makinesi’nin sunduğu destek hizmetleri her zaman ücretsizdir ve size en iyi hizmeti sunmayı amaçlar

Gelişmiş yeteneklere sahip Toplu Faks servisimiz ile yatırımınıza yüksek dönüş sağlayın

Blog

Toplu Faks servisi ile ilgili yazılar

6 Adımda Otomatik Çağrı Sistemi İle Telefondan Anket Yapmak

Toplu Faks Servisi İle Satışları Artırmak Mümkün mü?

İnternet Faks Servisi İle Satışları Artırmak Mümkün mü? İşletmeler müşterilerine ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için tüm pazarlama tekniklerini kullanırlar; ancak bazı pazarlama yöntemleri vardır ki bunlar herkesin kullanmadığı, ama bazılarının vazgeçmediği, satış olasılığı daha yüksek olan pazarlama yöntemleridir. Bu yazımızda İnternet Faks Servisinin bu ender ve etkili pazarlama yöntemlerinden birisi olup olmadığını konu aldık. Son zamanlarda gelişen teknolojiler…

Devamını oku
İnternetten Faks Göndermek Neden Daha Avantajlı?

İnternetten Faks Göndermek Neden Daha Avantajlı?

Birçok işi tek tıkla halledebildiğimiz bir çağda yaşıyoruz. Dijitalleşmenin bu kadar hayatımıza girmesi, faks teknolojisinin kullanılırlığını azalttı. Ancak hâlâ faksı yoğun olarak kullanmak zorunda olan kuruluşlar var. Faks, bazıları için kaçınılmaz. Ama geleneksel faksı ele aldığımızda oldukça da zahmetli ve maliyetli bir araç. Bu durumda yapılacak tek bir şey var: “fakstan kurtulamıyorsanız, faks makinenizden kurtulun”. İnternet Faks ile faks göndermeyi külfetli bir işlem olmaktan…

Devamını oku
Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

Faks Pazarlama ile İşletmenizin Kârını Artırın

Faks cihazı kelimesini duyduğunuzda insanların hala faks kullanıp kullanmadığı konusunda meraklandığınızı biliyoruz. Teknolojinin, akıllı telefonların ve sosyal medyanın hakim olduğu bu dünyada faks servisi halen dünyadaki birçok şirket tarafından kullanılan ve çokça gelir elde edilen bir pazarlama aracı. Tüm bunların yanı sıra kurumsal pazarlamada faks’ın 48 saatten daha kısa sürede sonuç veren kolay bir yöntem olduğu kanıtlanmış bir gerçek…

Devamını oku