Vergi Numarasına SMS

Kurumsal müşterilerinize vergi numarası ile ulaşın

GSM numaralarını bilmediğiniz kurumsal müşterilerinize, Vergi Numaralarından SMS’ler gönderin.

vergi numarasına sms görsel

Vergi Numarasına SMS ile neler yapabilirsiniz?

iletişim makinesi kurumsal müşterilerinize ulaşın icon

Kurumsal Müşterilerinize Ulaşın

Turkcell abonesi kurumsal yetkililere vergi numaralarından ulaşarak işlerinizi hızlandırın. Kurumlara hizmet veren şirketler için, GSM numarası bilinmeyen durumlarda kullanılabilecek en iyi servis Vergi Numarasına SMS’tir..

iletişim makinesi doğru hedefleme icon

Doğru Hedefleme

Şirketlerdeki doğru çalışanları hedefleyerek en iyi sonucu alın. Kurumsal müşterilerinizin yetkililerine Vergi No’ya SMS servisi ile ulaşabilir, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilirsiniz.

iletişim makinesi kişiselleştirme icon

Kişiselleştirme

Kurumsal müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz bilgileri onların kişisel bilgilerini(İsim, soyisim, kart numarası vb.) tek tıkla kişiye özel gönderin.

vergi numarasına sms api

Vergi No’ya SMS API Desteği

Vergi No SMS API kullanarak , yazılım veya web uygulamalarınıza Vergi No SMS’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz.


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Vergi numarasına SMS hizmetimizi kullanmak çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

vergi numarasına sms uzman destek

4 büyük operatörün iş ortağıyız.

İletişim Makinesi  ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo

Blog

Toplu mesajlaşma ile ilgili blog yazılar

im blog 2

Toplu SMS Şirketinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gün geçtikçe toplu SMS kullanımı artıyor ve günümüzde toplu SMS, neredeyse tüm firmalar tarafından kullanılıyor.Toplu SMS servisleri, çok fazla SMS’i tek bir bilgisayar ile gönderme olanağı sağlar. Firmalar, kampanya bildirimi, kişiye özel fırsatlar, etkinlik bildirileri, bilgilendirme, tanıtım, reklam gibi birçok mesajı, toplu SMS servisini kullanarak iletiyor. Bu yazımızda toplu SMS şirketinizi seçerken dikkat etmeniz gerekenlere değindik. Toplu mesaj gönderirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan…

Devamını oku
im blog

Anında Cevap

Anında Cevap SMS ile neler yapabilirsiniz? Müşterilerinize, cevap vermeleri gereken interaktif mesajlar göndererek dönüşlerinizi 10 kat artırın. %100 Etkileşim Gönderilen mesajlar direkt olarak telefon ekranına düştüğü için, cevap vermeden çıkma oranı %0’dır. Anlık Anketler Anında Cevap ile, müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili görüşlerini anlık olarak ölçün ve geri bildirimler alın. Raporlama Gönderim yapılan numaralar, gönderim durumu, yanıtlayan ve etkileşime geçen kişileri ayrıntılı olarak raporlayın. Müşterilerinize ana ekranlarında tek tıkla…

Devamını oku
im blog 3

Lokasyona SMS

Lokasyona SMS ile neler yapabilirsiniz? Kişiselleştirme Müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz kampanya, fırsat, davet vb. SMS’lerinizi, onların kişisel bilgilerine hitap ederek gönderin. Doğru Hedefleme İl, ilçe, mahalle vb. konumları seçebilme özelliği sayesinde, SMS’lerinizi sadece gerekli müşterilerinize göndererek gereksiz harcamalardan kaçının. Kimler Kullanır? Lokasyona SMS servisini, Turkcell kurumsal aboneleri kullanabilir. Nasıl Yararlanırım? İlgili sözleşmeler imzalandıktan hemen sonra kullanılmaya…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız