Toplu MMS Gönderme

Müşterilerinize MMS ile zengin içerikler sunun

MMS, sağladığı tüm multimedya imkanlarını oldukça düşük bir fiyata sunuyor.

toplu mms görsel

Toplu MMS ile sınırları zorlayın

1000 Karakter + Resim + Ses + Video = MMS

multimedya format desteği

Tüm multimedya formatlarını kullanın

MMS ile, jpg, gif, 3gp ve vcf formatındaki tüm dosyaları müşterilerinize iletebilirsiniz.Toplu MMS, içerisinde ses, görüntü, video gibi multimedya özellikleri sunduğu için, gönderildiği kişiler üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir.

sınırsız karakter

Dilediğiniz kadar karakter kullanın

MMS, size 1000 karaktere kadar mesaj yazma olanağı sağlar. MMS ile müşterilerinize iletmek istediğiniz uzun mesajları MMS ile çok daha hesaplı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ayrıca Toplu MMS servisi kullanıcıları, 20 karaktere kadar uzun alfanümerikile gönderim yapabilir.

kişiselleştirme

Sınırsız Kişiselleştirme

Toplu MMS’in parametrik mesaj özelliği sayesinde, kişilere özel, ad, soyad, şehir, kod gibi birçok değişkeni içeren otomatik mesajlar gönderin. Tek tıkla müşterilerinize kendi isimleri, doğum tarihleri, vergi numaraları veya herhangi başkabir özellik ile kişiselleştirilmiş resim, video ve müzik gönderebilirsiniz.

MMS API Desteği

MMS API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza MMS’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz. İletişim Makinesi, online arayüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

toplu mms api
toplu mms uzman destek


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak Toplu MMS göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

Email ve SMS Pazarlama otomasyonu için Rindap ve İleti yönetim sistemi için İYS Panel ile tüm çözümler burada!

toplu mail ücretsiz doğrulama

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile bütün iletişim araçlarını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. İş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilir, süreçlerine göre senaryolar oluşturarak epostalarını otomatikleştirirken müşterilerinin ve ekibinin hayatını kolaylaştırabilirsin.

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik toplu mail gönderimi yapabilirsin. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

toplu mail türk lirası avantajı

İYS Panel ile artık iletişim izinleri kabus değil

İYS Panel, ticari elektronik iletilerini hızlı ve kolayca yönetir, sen asıl işine odaklanırsın. İletişim Makinesi’ne entegre İYS Panel desteği ile email pazarlama kampanyaları için yaptığın toplu eposta gönderimlerin her zaman kurallara uygun ve otomatik olarak gerçekleşir.

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde doldurulan her form hem İleti Yönetim Sistemine hem de İletişim Makinesi adres defterine otomatik olarak izinli bir şekilde eklenir. Websitene oluşturup ekleyeceğin formlar ile ziyaretçilerinin bıraktığı iletişim bilgilerinin doğrulanması, kaydı ve İYS’ye otomatik aktarımını sağlar. Böylece mevzuatı öğrenmeyle, entegrasyonla, geliştirme maliyeti ve süreciyle uğraşmazsın.

4 büyük operatörün iş ortağıyız.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo

Blog

Toplu MMS ile ilgili blog yazıları

im blog 2

Zim Başlıklı Ucuz Sms

Zim Başlıklı Ucuz Sms ZiM Zengin İçerik Mesaj SMS iletilerinizi zenginleştiren bir toplu mesajlaşma servisidir. Türkiye’nin en ucuz toplu SMS gönderme yöntemini açıklıyoruz SMS maliyetinizi düşürmek için ciddi bir çaba sarfederek SMS metinlerinizi kısaltmak zorunda kalıyorsunuz. Ancak bu kısaltmalar mesajlarınızın anlaşılmasını zorlaştırıyor ve SMS’inizin etkisini oldukça düşürüyor. Avantajlı fiyatlar ile daha etkili mesajlar göndermeniz artık…

Devamını oku
im blog

Tebligat Gönderimini 1.20 TL Yerine 4 Kuruşa MMS ile Yapın!

Tebligatların etkisini MMS ile artırın! Hukuk büroları, yıllardır borçlulara tebligat gönderirken posta yolunu tercih ediyor ve bu işlemin ücreti 1.20 TL’den başlıyor. Günümüzde akıllı telefonların artık herkesin cebine girmesiyle, tebligat gönderimini tekrarlamak için tekrar posta yolunu kullanmak yerine, 4 kuruşa MMS ile gönderebilirsiniz. MMS, kişiselleştirilebilir bir servis olduğu için, borçlu listesinin tüm bilgileri otomatik olarak…

Devamını oku
im blog 3

Toplu SMS Nerelerde Kullanılır?

Toplu SMS, özellikle son 10 yıldır hepimizin alıcı ya da gönderici olarak hayatlarımızda olan bir iletişim aracı. Toplu SMS, markaların kullanıcılarına ulaşmada, birçok konuda ilk tercih ettikleri araç. Üstelik toplu SMS’in kullanım alanı her geçen gün daha da genişliyor. Markalardan telefonunuza her gün gelen tanıtım, bilgilendirme, kampanya vb. Mesajları düşünün. Peki, toplu SMS nerelerde kullanılır? Dünyanın her yerinde, cep telefonu kullanan herkese…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız