İçeriğe geç

Toplu MMS Gönderme

Müşterilerinize MMS ile zengin içerikler sunun

MMS, sağladığı tüm multimedya imkanlarını oldukça düşük bir fiyata sunuyor.

toplu mms görsel

Toplu MMS ile Sınırları Zorlayın

1000 Karakter + Resim + Ses + Video = MMS

multimedya format desteği

Tüm multimedya formatlarını kullanın

MMS ile, jpg, gif, 3gp ve vcf formatındaki tüm dosyaları müşterilerinize iletebilirsiniz.Toplu MMS, içerisinde ses, görüntü, video gibi multimedya özellikleri sunduğu için, gönderildiği kişiler üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir.

sınırsız karakter

Dilediğiniz kadar karakter kullanın

MMS, size 1000 karaktere kadar mesaj yazma olanağı sağlar. MMS ile müşterilerinize iletmek istediğiniz uzun mesajları MMS ile çok daha hesaplı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ayrıca Toplu MMS servisi kullanıcıları, 20 karaktere kadar uzun alfanümerikile gönderim yapabilir.

kişiselleştirme

Sınırsız Kişiselleştirme

Toplu MMS’in parametrik mesaj özelliği sayesinde, kişilere özel, ad, soyad, şehir, kod gibi birçok değişkeni içeren otomatik mesajlar gönderin. Tek tıkla müşterilerinize kendi isimleri, doğum tarihleri, vergi numaraları veya herhangi başkabir özellik ile kişiselleştirilmiş resim, video ve müzik gönderebilirsiniz.

MMS API Desteği

MMS API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza MMS’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz. İletişim Makinesi, online arayüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

toplu mms api
toplu mms uzman destek


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak Toplu MMS göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

Email ve SMS Pazarlama otomasyonu için Rindap ve İleti yönetim sistemi için İYS Panel ile tüm çözümler burada!

toplu mail ücretsiz doğrulama

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile bütün iletişim araçlarını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. İş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilir, süreçlerine göre senaryolar oluşturarak epostalarını otomatikleştirirken müşterilerinin ve ekibinin hayatını kolaylaştırabilirsin.

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik toplu mail gönderimi yapabilirsin. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

toplu mail türk lirası avantajı

İYS Panel ile artık iletişim izinleri kabus değil

İYS Panel, ticari elektronik iletilerini hızlı ve kolayca yönetir, sen asıl işine odaklanırsın. İletişim Makinesi’ne entegre İYS Panel desteği ile email pazarlama kampanyaları için yaptığın toplu eposta gönderimlerin her zaman kurallara uygun ve otomatik olarak gerçekleşir.

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde doldurulan her form hem İleti Yönetim Sistemine hem de İletişim Makinesi adres defterine otomatik olarak izinli bir şekilde eklenir. Websitene oluşturup ekleyeceğin formlar ile ziyaretçilerinin bıraktığı iletişim bilgilerinin doğrulanması, kaydı ve İYS’ye otomatik aktarımını sağlar. Böylece mevzuatı öğrenmeyle, entegrasyonla, geliştirme maliyeti ve süreciyle uğraşmazsın.

4 büyük Operatörün İş Ortağıyız.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo