İçeriğe geç

Kurumsal Toplu SMS

Toplu SMS gönderme hizmetimiz ile herkese ulaşın

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla Toplu mesaj gönderme ayrıcalığını yaşayın.

toplu sms görsel

Tam donanımlı Toplu SMS servisi

Müşterilerinizle etkili iletişim kurmak için toplu mesaj gönderme hizmetimizi kullanın

iys uyumlu toplu sms

İYS Uyumlu Toplu SMS gönderme

İletişim Makinesi servisleri İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile tam uyumludur. Sadece Toplu SMS servisi değil, eposta pazarlama ve arama tabanlı tüm kurumsal servisler İYS ile uyum içinde çalışır.

toplu sms API desteği

Toplu Mesaj API Desteği

İletişim Makinesi’nin, toplu mesaj API servisi ile platformundaki müşterilerinle etkili iletişim kur. İletişim Makinesi, online ara yüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

toplu sms ücretsiz uzman destek

Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İhtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın. İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

Toplu SMS gönderme ihtiyaçlarınız için güçlü özellikler

İletişim Makinesi’nin işini kolaylaştıran özelliklerini hemen keşfet.

rehberinizi transfer edin

Rehberinizi Transfer Edin

Excel, Outlook ve telefon rehberinizdeki kişilerinizi kolaylıkla İletişim Makinesi adres defterinize taşıyarak toplu sms yollayın

başlıklı sms gönderme

Başlıklı SMS Gönderme

Başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır. Markanızı göstererek gönderdiğiniz Toplu SMS’ler, hem marka bilinirliğinizi hem de güvenilirliğinizi arttırır.

müşterilerinizi gruplandırın

Müşterilerinizi Gruplandırın

İletişim Makinesi Adres Defterinde kişilerinizi istediğiniz kriterlerde farklı gruplara ayırarak toplu sms gönderebilirsiniz.

şablon kaydet

Şablon Kaydet

Toplu mesaj gönderme servisinin şablon kaydetme özelliğini kullanarak zamandan tasarruf edin.

yetkilendirme yapın

Yetkilendirmeler Yapın

Kullanıcı oluşturabilir, bu kullanıcılara işlem yetkileri ve toplu mesaj gönderme limitleri tanımlayın.

kişiselleştirilmiş sms gönderin

Kişiselleştirilmiş SMS Gönderin

Toplu mesaj gönderme servisimizde örneğin ad, soyad ile hitap ederek aynı anda yüz binlerce müşterinize, kişiye özel toplu mesaj gönderin.

exelden sms gönderim

Excel’den Gönderim Yapın

Excel’deki herhangi bir sütundaki GSM no veya diğer bilgileri kullanarak kişiselleştirilmiş Toplu SMS gönderebilirsiniz.

gönderimleri raporlayın

Gönderimleri Raporlayın

Toplu SMS gönderme servisimizin detaylı raporlarlarını kullanarak toplu SMS’lerinizin ve kişi listelerinizin performanslarını ölçebilirsiniz.

Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Toplu SMS’in büyük etkisi nereden geliyor?

Toplu SMS’in dünyada en çok tercih edilen mobil pazarlama aracıdır

toplu sms dikkat çeker

Dikkat Çeker

Telefonlarımızı yanımızdan ayırmayız dolayısıyla gelen bir mesajı gözden kaçırmak neredeyse imkansızdır.

Hızlıdır

Binlerce kişiye, aynı anda kişiye özel iletiler gönderebileceğiniz en etkili ve en hızlı iletişim aracıdır.

toplu sms hızlıdır
toplu sms ekonomiktir

Ekonomiktir

Toplu SMS, neredeyse dünya üzerindeki herkese ulaşabileceğiniz, en ekonomik iletişim aracıdır.

4 büyük operatörün iş ortağıyız.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu sms hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

superonline logo
turkcell logo
türk telekom logo
vas logo
vodafone logo
tanı logo

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

Emal ve SMS Pazarlama otomasyonu için Rindap ve İleti yönetim sistemi için İYS Panel ile tüm çözümler burada!

toplu mail ücretsiz doğrulama

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile bütün iletişim araçlarını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. İş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilir, süreçlerine göre senaryolar oluşturarak epostalarını otomatikleştirirken müşterilerinin ve ekibinin hayatını kolaylaştırabilirsin.

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik toplu mail gönderimi yapabilirsin. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

toplu mail türk lirası avantajı

İYS Panel ile artık iletişim izinleri kabus değil

İYS Panel, ticari elektronik iletilerini hızlı ve kolayca yönetir, sen asıl işine odaklanırsın. İletişim Makinesi’ne entegre İYS Panel desteği ile email pazarlama kampanyaları için yaptığın toplu eposta gönderimlerin her zaman kurallara uygun ve otomatik olarak gerçekleşir.

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde doldurulan her form hem İleti Yönetim Sistemine hem de İletişim Makinesi adres defterine otomatik olarak izinli bir şekilde eklenir. Websitene oluşturup ekleyeceğin formlar ile ziyaretçilerinin bıraktığı iletişim bilgilerinin doğrulanması, kaydı ve İYS’ye otomatik aktarımını sağlar. Böylece mevzuatı öğrenmeyle, entegrasyonla, geliştirme maliyeti ve süreciyle uğraşmazsın.

Blog

Toplu SMS ile ilgili blog yazıları

im blog 2

21’inci Yüzyılda Etkileşimde Birinci: SMS ile Pazarlama

Dijital pazarlama dünyası son 10 yılda tahmin edilemeyecek ölçüde değişti ve evrimleşti. Artık, potansiyel ve mevcut müşterilere ulaşmanın her zamankinden daha fazla yolu var. Ama, bazı metodlar her zaman büyük etki yaratmaya devam ediyor. Mobil pazarlama artık pazarlama yöntemleri arasında en etkili yöntem konumuna geldi. Bunun nedeni açık: Herkesin bir cep telefonu var ve telefonlarımıza bağımlı hale geldik. Bu durumdan faydalanmak isteyen markalar, mobil pazarlama yöntemleri üzerine her zamankinden fazla kafa yoruyorlar…

Devamını oku
im blog

Toplu SMS Gönderiminin Satış ve Pazarlama İçin Önemi

Eskiden SMS gönderimini yalnızca cep telefonlarımız ile yapabiliyorduk. Günümüzdeyse SMS göndermek için birçok yeni yol var ve cep telefonu alternatiflerin birçoğu web tabanlı. Küçük-büyük fark etmeksizin, bütün işletme sahipleri, internet tabanlı servislerle SMS göndermenin çok avantajlı olduğunu vurguluyorlar. Toplu SMS servisi şu an birçok firma tarafından tercih ediliyor ve firmanın ihtiyaçlarına göre çeşitli şekillerde kullanılıyor. Toplu SMS Gönderilerinizin Satış ve Pazarlama İçin Önemi Toplu SMS servisini…

Devamını oku
im blog 3

Telefondaki Kişilere 2 Adımda Nasıl Toplu SMS Gönderilir?

İletişim Makinesi kullanıcıları toplu mesajlaşma ve telekomünikasyon servisleri kullanmaları sebebi ile her zaman GSM datasına ihtiyaç duyarlar. Şirketler kendi izinli datalarını iletişim makinesi rehberine yükleyerek ya da Excel’den toplu mesajlarını gönderebilirler. İletişim Makinesi adres defteri hakkında son zamanlarda sıkça sorulan sorular; “Telefonumdaki rehberimi nasıl İletişim Makinesi adres defterine yüklerim?” ve “Cep telefonunda yer alan hali hazırda GSM numaralarına tek tek SMS göndermek yerine nasıl toplu bir şekilde SMS…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız