Metin Seslendirme (Text to Speech)

Metin Seslendirme Programı ile Ses Dosyalarını Otomatik Olarak Kişiselleştirin

IVR ve Sesli Mesaj servislerinize kolayca entegre edebileceğiniz Metin Seslendirme servisimizle hazırladığınız metinleri otomatik olarak kişiselleştirilmiş ses dosyalarına dönüştürerek, işletmenizin müşteri deneyimini iyileştirin.

metin seslendirme görsel, 3d mikrofon

Neler Yapabilirsiniz?

iletişim makinesi kişiselleştirme icon

Kişiselleştirme

Göndermek için bir ses kaydınız yoksa, hazırladığınız metne uygun seslendireceğimiz ses kaydı ile gönderim yapabilirsiniz.

iletişim makinesi birebir iletişim icon

Birebir İletişim

Kişiselleştirilmiş ses kayıtları, hedef kitleniz ile etkin iletişim kurmanızı sağlar, pozitif etki yaratır. Birebir iletişim; müşteri geri dönüşlerini artırmada da önemli rol oynar.

iletişim makinesi zamandan tasarruf icon

Zamandan tasarruf

Metin seslendirme servisi, rutin çağrılarınızı ya da yüksek hacimli çağrıları ses kaydıyla kıyaslandığında zamandan büyük tasarruf sağlar.

Metin Seslendirme Nedir?

Metin Seslendirme (Text-to-Speech), yazılı metinleri otomatik olarak sesli konuşmaya dönüştüren bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde, metinlerinizi ses dosyalarına dönüştürebilir ve kullanıcılarınıza daha zengin bir deneyim sunabilirsiniz.

Metin Seslendirme servisleri, IVR (Interactive Voice Response) ve Sesli Mesaj gibi telekomünikasyon servislerine entegre olarak çalışır. Bu sayede, rutin veya yüksek hacimli çağrılarınızı zamandan tasarruf ederek yönetebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş ses kayıtları oluşturarak hedef kitleniz ile etkin iletişim kurabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

metinler ve seslendirme 3d grafikler
online metin seslendirme programı


Online Metin Seslendirme Servisi ile Zamandan Tasarruf Edin

İletişim Makinesi’nin Metin Seslendirme Programı ile metinlerinizi kolaylıkla ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, API desteğimiz sayesinde yazılım veya web uygulamalarınızda Metin Seslendirmeyi kolaylıkla entegre edebilirsiniz. İletişim Makinesi’nin Online Metin Seslendirme servisini kullanarak zamandan tasarruf ederken, verimliliğinizi de artırabilirsiniz.

Text to Speech API Desteği

Text to Speech API desteğimiz sayesinde, yazılım veya web uygulamalarınızda Metin Seslendirmeyi kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Bu sayede, uygulamalarınızda metinleri otomatik olarak ses dosyalarına dönüştürebilir ve kullanıcılarınıza daha zengin bir deneyim sunabilirsiniz. API desteğimiz ile zamandan tasarruf ederken, verimliliğinizi de artırabilirsiniz.

text tospeech 3d görsel
Uzman Destek


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Metin Seslendirme servisimiz ile metinlerinizi kolaylıkla ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman yanınızda olan uzman ekibimizle çalışarak teknik ve stratejik sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Üstelik İletişim Makinesi’nin tüm destek hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Metin Seslendirme ile ses dosyalarınızı kişiselleştirin. Hemen bize ulaşın ve nasıl yapacağınızı öğrenin!

Blog

Ses servisleri ile ilgili yazılar

im blog default image

Telefonla Arama Maliyetlerini Sesli Mesaj ile Nasıl Azaltırsınız?

Sesli Mesaj ile aynı anda binlerce kişiye mesajınızı iletebileceğinizi ve bunu son derece hesaplı bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? ABD’de, dar gelirli vatandaşlar için düşük maliyetli veya bedava ilaç temini gerçekleştiren bir kurum, Sesli Mesaj ile hedef kitlesine çok daha ucuza ulaştı. Kurum, vatandaşlardan aldığı bilgiler doğrultusunda onları tekrar arıyor ve ilaç teslimatı hakkında bilgi veriyor. Ancak çok sayıda kişiye hizmet verdikleri için, yanlış verilen bilgiler yüzünden birçok kişi…

Devamını oku
im blog default image

Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

Sesli Mesaj ve IVR servislerinin bir fonksiyonu olan Text to Speech (Metin Seslendirme), mesaj içeriklerini dilediğimizce kişiselleştirmeye yarıyor. Bu yazımızın konusu, Text to Speech kullanımı üzerine olacak. İlk olarak, gönderilecek içerik tipine göre Text to Speech’i belirlemek gerekiyor. Bütün bir metni, TTS olarak gönderebilmemiz mümkündür. Ancak bu şekilde bir kurgu, Sesli Mesaj veya IVR’ın etkisini düşürecektir. Eğer genel bir mesaj veriyorsak, TTS kullanmamıza gerek yoktur. Peki Metin Seslendirme servisi…

Devamını oku
Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

6 Adımda Otomatik Çağrı Sistemi İle Telefondan Anket Yapmak

Telefonla anket sistemi sıkça kullanılan ve en hızlı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan anket şekillerinden bir tanesidir. Telefon anketini tek tek anketöre aratmak yerine otomatik IVR ile kolayca anket senaryosu oluşturup aynı anda yüzlerce kişiye otomatik arama ile tuşlamalı sesli anket göndermek en hızlı ve kolay yöntem. Yazımızın devamında 6 adımda Outbound IVR ile telefondan anket yaparken izlemeniz gereken adımlardan bahsedeceğiz. Aramalarınızda şirketinizi tanıtarak başlamanız karşı tarafa kim tarafından arandığı…

Devamını oku