Metin Seslendirme (Text2Speech)

Ses dosyalarını otomatik olarak kişiselleştirin

Hazırladığınız metinleri ses dosyalarına çeviren Metin Seslendirme servisi, IVR ve Sesli Mesaj servislerine entegre olarak çalışır.

Neler yapabilirsiniz?

iletişim makinesi kişiselleştirme icon

Kişiselleştirme

Göndermek için bir ses kaydınız yoksa, hazırladığınız metne uygun seslendireceğimiz ses kaydı ile gönderim yapabilirsiniz.

iletişim makinesi birebir iletişim icon

Birebir İletişim

Kişiselleştirilmiş ses kayıtları, hedef kitleniz ile etkin iletişim kurmanızı sağlar, pozitif etki yaratır. Birebir iletişim; müşteri geri dönüşlerini artırmada da önemli rol oynar.

iletişim makinesi zamandan tasarruf icon

Zamandan tasarruf

Rutin çağrılarınızı ya da yüksek hacimli çağrıları Metin seslendirme servisi, ses kaydıyla kıyaslandığında zamandan büyük tasarruf sağlar.

Text to Speech API Desteği

Text to Speech API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınız Metin Seslendirmeyi kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Uzman Destek


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak hazırladığınız metinleri ses dosyalarına çeviren Metin Seslendirme servisini kullanmak çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

Blog

Ses servisleri ile ilgili yazılar

im blog default image

Telefonla Arama Maliyetlerini Sesli Mesaj ile Nasıl Azaltırsınız?

Sesli Mesaj ile aynı anda binlerce kişiye mesajınızı iletebileceğinizi ve bunu son derece hesaplı bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? ABD’de, dar gelirli vatandaşlar için düşük maliyetli veya bedava ilaç temini gerçekleştiren bir kurum, Sesli Mesaj ile hedef kitlesine çok daha ucuza ulaştı. Kurum, vatandaşlardan aldığı bilgiler doğrultusunda onları tekrar arıyor ve ilaç teslimatı hakkında bilgi veriyor. Ancak çok sayıda kişiye hizmet verdikleri için, yanlış verilen bilgiler yüzünden birçok kişi…

Devamını oku
im blog default image

Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

Sesli Mesaj ve IVR servislerinin bir fonksiyonu olan Text to Speech (Metin Seslendirme), mesaj içeriklerini dilediğimizce kişiselleştirmeye yarıyor. Bu yazımızın konusu, Text to Speech kullanımı üzerine olacak. İlk olarak, gönderilecek içerik tipine göre Text to Speech’i belirlemek gerekiyor. Bütün bir metni, TTS olarak gönderebilmemiz mümkündür. Ancak bu şekilde bir kurgu, Sesli Mesaj veya IVR’ın etkisini düşürecektir. Eğer genel bir mesaj veriyorsak, TTS kullanmamıza gerek yoktur. Peki Metin Seslendirme servisi…

Devamını oku
Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

6 Adımda Otomatik Çağrı Sistemi İle Telefondan Anket Yapmak

Telefonla anket sistemi sıkça kullanılan ve en hızlı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan anket şekillerinden bir tanesidir. Telefon anketini tek tek anketöre aratmak yerine otomatik IVR ile kolayca anket senaryosu oluşturup aynı anda yüzlerce kişiye otomatik arama ile tuşlamalı sesli anket göndermek en hızlı ve kolay yöntem. Yazımızın devamında 6 adımda Outbound IVR ile telefondan anket yaparken izlemeniz gereken adımlardan bahsedeceğiz. Aramalarınızda şirketinizi tanıtarak başlamanız karşı tarafa kim tarafından arandığı…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız