İçeriğe geç
forest

Hakkımızda

İletişim Makinesi; Bir oluşumun, girişimin, fikrin ya da projenin “tüm iletişim ihtiyaçlarını” sahip olduğu ya da olacağı “uzmanlık, ürün, hizmet” ve yetkin insan kaynağı ile karşılamaya yönelik, ölçümlenmiş/ölçümlenebilir veriye dayalı strateji üretme, planlama, üretim (görsel, yazılımsal ve teknolojik içerik üretme), satın alma, yayınlama, ölçümleme ve raporlama gibi fonksiyonları üstlenen/geliştiren, pazarlayan insan/kullanıcı merkezli veri odaklı teknoloji ve tasarım markasıdır.

Uzman Destek


Misyon

Her anımızda, bir takım aksiyonlar alıyoruz, yaşıyoruz,
tüketiyoruz… Bunun sonucunda bir takım sonuçlar, veriler ve ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Bu veriyi, bekleneni ve talebi anlamak ve anlamlandırarak, yaratıcılıkla, medya ve inovasyon kullanarak insanlar ve markalar arasında anlamlı bağlantılar kurmada dünyanın en iyi şirketi olmak/en iyisi olmanızı sağlamak.

Yetenekler

Müşterilerimize çok boyutlu platformlarda bir dizi entegre araç ve hizmet sunuyoruz. Kapsamlı şirket içi yeteneklerimiz ve sınıfının en iyisi olma hedeflerimiz, müşterilerimizin işlerini yönlendirmeye yardımcı olan özel ve amaca yönelik çözümler oluşturmamıza olanak tanır.

Yetkinlikler

“ESNEK – ZORLAYAN
BİLGİYİ – VERİYİ HIZLI TRANSFER EDEBİLEN – YETKİN
HIZLI ve FARKLI REFLEKS VEREN – ÜRETKEN
HIZLI UYUM SAĞLAYAN – ÇABUK (ÇEVİK)”

im icerik toplu mail iys uyumlu
im icerik toplu mail iys uyumlu

Motivasyon

Hep daha iyisini yapmak ana motivasyon kaynağımız, beklentimiz ise müşterilerimizin hayatında çözüm ortağı olarak sağlam bir yer edinebilmiş olmak.

Meraklı olduğumuz kadar sabırlı, enerjik ve eğlenceliyiz. Eğlenceli olduğumuz kadar işkolik, akıllı, yaratıcı ve bilinçliyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı kendimize ilke edindik. Müşteri ve iş ortaklarımızı dinleyerek ve doğru anlayarak; onların ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve yeni ürünler geliştirmek müşterilerimizin arzularını daima gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

im icerik toplu mail iys uyumlu
Uzman Destek


Meraklı, Yenilikçi ve Heyecanlı

Şirketimiz meraklı, yenilikçi ve heyecanlı insanların iletişimin geleceğine dair; yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretme arzusu ile bir araya geldi.

Bizler meraklıyız, heyecanlıyız ve yenilikciyiz. Hayallerimizin peşinden durdurulamaz bir tutku ile ilerliyoruz.


Değerlerimiz

Bizi farklı ve aranan kılan yenilikçi ve çözüm odaklı hizmetlerimiz yanı sıra ekibimizdir. Zeki ve ne istediğini bilen kişileri işe alırız. Deneyimle birlikte yeteneğe de büyük önem veririz. İletişim Makinesi çalışanları şirket için ortak amaç ve vizyonu paylaşır.

Uzman Destek

Sunduğumuz hizmetler, ürünler ve kurumsallaşma çalışmalarımızla daima marka değerimizi her geçen gün arttırmak ve bu marka değerini korumak, İletişim Makinesi’nin her bir parçasının ortak hedefidir.