Hakkımızda

Home/Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hermes İletişim olarak Telekomünikasyon sektörüne yenilikçi ve farklı bakış açıları getirerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetleri sunmak hedefiyle 2001 yılında kurulduk.

Kurulduğumuz günden bu yana 3 temel değeri ön planda tutarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza güvenilir,  sürekli, yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran servisler sunmak adına; şirketimizin kurumsallaşma yönündeki çaba ve faaliyetlerine azami zaman ve kaynak ayırmaktayız.

Günümüzde ise V.A.S. Telekom olarak sunduğumuz bir çok hizmetin yanı sıra Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile iş ortaklığına Hermes İletişim olarak devam etmekteyiz, birlikte çalıştığımız operatörlerin alt yapılarını kullanarak her büyüklükteki firma ve kişilere, uygun maliyetli iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Toplu mesajlaşma, mobil pazarlama, telekomünikasyon çözümleri ve e-mail pazarlama hizmetimizi tek platform üzerinde kolayca yapabileceğiniz İletişim Makinesi ile; Türkiye’de ilk ve tek hepsi bir arada dijital pazarlama servisini sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sağladığımız başarılar ile 2007 yılından itibaren üretimdeki hedeflerimizi ön planda tutarak; hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlamak ve bu ürünleri müşterilerimize sunmak için AR – GE faaliyetlerine önemli kaynaklar ayırmaktayız.

2011 -2012 yılında Turkcell tarafından verilen ‘‘Etkin İletişim Juri Özel Ödülü’’ nün sahibi olduk.

2014 yılında %58 büyüme ile Turkcell’in en çok büyüyen iş ortağı olduk.  Halen Turkcell Gold Partner olarak ortaklığımıza devam etmekteyiz.

Hermes İletişim olarak çalışmalarımıza sektörün öncü iletişim ve teknoloji firması olma vizyonu ile devam etmekteyiz.

FELSEFEMİZ

Müşteri Memnuniyeti
Hermes İletişim olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı kendimize ilke edindik. Müşteri ve iş ortaklarımızı dinleyerek ve doğru anlayarak; onların ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve yeni ürünler geliştirmek müşterilerimizin arzularını daima gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Merak
Şirketimiz meraklı insanların iletişim teknolojileri sektörünün geleceğine dair; yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretme arzusu ile bir araya geldi.
Bizler meraklıyız ve merakımızın peşinden durdurulamaz bir deneme tutkusu ile gidiyoruz.

Motivasyon
Hep daha iyisini yapmak ana motivasyon kaynağımız, beklentimiz ise müşterilerimizin hayatında çözüm ortağı olarak sağlam bir yer edinebilmiş olmak.
Meraklı olduğumuz kadar sabırlı, enerjik ve eğlenceliyiz. Eğlenceli olduğumuz kadar işkolik, akıllı, yaratıcı ve bilinçliyiz.

Marka Değeri
Hermes İletişim’i Hermes İletişim yapan yenilikçi ve çözüm odaklı hizmetlerinin yanı sıra çalışanlarıdır. Daima akıllı ve ne istediğini bilen kişileri işe alırız. Deneyimle birlikte yeteneğe de büyük önem veririz. Hermes İletişim çalışanları şirket için ortak amaç ve vizyonu paylaşır.
Sunduğumuz hizmetler, ürünler ve kurumsallaşma çalışmalarımızla daima marka değerimizi her geçen gün arttırmak ve bu marka değerini korumak, her bir çalışanın ortak hedefidir.

Daha Fazlası
Hermes İletişim olarak çözüm odaklı, yenilikçi ve yaratıcı yeni ürünler geliştirerek birlikte çalıştığımız kurumlara ve iş ortaklarımıza daima daha fazlasını sunmaktayız. Bizler en büyük sorunları dahi  yenilikçi ve farklı bakış açılarıyla çözmeye kararlıyız; bunu her defasında fikirle gerçekleştiriyoruz. Sektörde daima daha fazla ilklere imza atmak ve bu ilklerin müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm olabilmesi için AR – GE ve İnovasyon çalışmalarına önemli kaynaklar ayırmaktayız.

Neden İletişim Makinesi?

  • İletişim Makinesinin tüm servisleri tek bir platformda kullanabileceğiniz; Kurulum gerektirmeyen, sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile her şey parmaklarınızın ucunda.
  • İletişim Makinesi’nin güler yüzlü ve ilgili müşteri destek ekibine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ihtiyacınız olan çözümler ve ürünlerimiz konusunda canlı destek alabilirsiniz.
  • İletişim Makinesi’ni kullanarak yüz binlerce kişiye eş zamanlı olarak tek tıkla gönderim yapabilirsiniz.
  • İletişim Makinesi ile kullanmış olduğunuz tüm servislerin raporlarını gerçek zamanlı olarak tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz.
  • İletişim Makinesi’nin akıllı yetenekleri sayesinde kullandığınız servisleri kolayca kişiselleştirebilir, konumlandırabilir ve etkileşimli hale getirebilirsiniz.

Hep birlikte büyük bir aileyiz

hermes

Hermes İletişim

İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

vas

V.A.S Telekom

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

turkcell

Turkcell Gold İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

türk telekom kurumsal toplu sms

Türk Telekom İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

vodafone kurumsal toplu sms

Vodafone İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

iso

ISO 27001 Güvencesi

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.