4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.
Landing Page

4 Büyük Avantaj ile Toplu Mail Gönderme

Şimdi sen de %100 yerli yazılım olan İletişim Makinesi’nin sunduğu 4 büyük avantajla müşterilerine toplu mail göndermeye başla!

CSA ile Gelen Kutusuna Yüksek Düşme Oranı

Ücretsiz Mail
Tasarım Hizmeti

Ücretsiz Mail
Doğrulama

Türk Lirası
Fiyat Avantajı

Üstelik Toplu Mailing hizmetimizi kullanırken okunma oranını arttıracak, müşteri veya abonelerinize ilgi uyandıracak ve satın almaya yönlendirecek ÜCRETSİZ MAİL TASARIM desteği ile birlikte bir ay boyunca kullanabileceğiniz ilk toplu mail gönderimi de hediye!

İYS uyumlu toplu mail gönderme

İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile tam uyumlu, her zaman destek alabileceğin ve aradığın tüm gelişmiş özelliklere sahip milli yazılım İletişim Makinesi ile sen de müşterilerine kolayca ulaş. Üstelik sadece e posta pazarlama için değil, arama ve mesaj tabanlı tüm iletişim kanallarında tek çözümle İYS ile tam uyum sağla. İYS uyumlu toplu mail gönderme programının keyfini çıkar!

Hızlı başlangıç ile 1 ay ÜCRETSİZ DENE!!!

Gelen Kutusuna Düşme Oranını Ücretsiz Artırın

Emaillerinizin gelen kutusuna yüksek oranda düşmesi hem e posta pazarlama kampanyanın verimliliği, hem de operasyonlarının devamlılığı için oldukça önemlidir. İletişim Makinesi ile gelen kutusuna düşme oranını artırmak için ek ücret ödemek zorunda kalmazsın.

Spam’e düşmekten koruyan CSA sertifikası

CSA Sertifikasına sahip bir kaç firmadan biriyiz. Bizde tüm toplu mail gönderimlerin ek ücret gerektirmeden CSA Sertifikası…

Email tasarım desteği ile gelen kutusuna düşme şansını artır

Toplu Mail (e bülten) gönderiminde mail tasarımında yanındayız. Gelen kutusuna düşme şansını artıran detaylar için ücretsiz destek!

Mail doğrulama ile nokta atışı eposta gönderimi

Her toplu email gönderim öncesi otomatik ücretsiz mail doğrulama servisinden faydalan. Kişi listendeki geçersiz mail adreslerini ele!

Türk Lirası Fiyat Avantajı

Euro veya Dolar ile değil, Türk Lirası cinsinden ödeme yaparsın. Böylece kur dalgalanmalarından etkilenmezsin.

İletişim Makinesi, müşterilerinin iyi hizmeti ekonomik fiyata almasına odaklanır ve her zaman en uygun fiyatları sunar.

Ücretsiz Uzman Destek Daima Yanında

20 yılı aşkın tecrübemiz ve işinde uzman destek kadromuzla senin için buradayız. İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

Klasik bir toplu mail gönderme programından çok daha fazlasını hak ediyorsun! İletişim Makinesi Email marketing dünyasının temas ettiği tüm noktalarda katma değerli çözümler sunuyor. Toplu mail atma programına ek, gelişmiş Eposta pazarlaması otomasyonu, İleti Yönetim Sistemine otomatik izin aktarımı ve izin toplama için tüm etkin özellikler burada!

İYS Panel ile İYS Uyumlu Eposta Servisi

İletişim Makinesi kullanıcıları için İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile uyumluluk çok kolay. İletişim Makinesi ile tüm iletişim izinlerini stressiz, kolay ve otomatik bir şekilde yönetirsin.

İletişim Makinesi ile tamamen entegre İYS Panel…

İYS Uyumlu WordPress Form Eklentisi

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde WordPress sayfaların için İleti Yönetim Sistemi ve İletişim Makinesi ile tamamen uyumlu formlar oluşturup yayınlayabilirsin.

Doldurulan her form otomatik bir olarak iletişim…

rindap ile emarketing

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile E posta Pazarlamasında otomasyonun doruğuna ulaş. Rindap sayesinde toplu mail programını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. Tüm iş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilirsin. Süreçlerine göre senaryolarını oluştur, müşterinin ve ekibinin hayatını kolaylaştıracak epostaları otomatikleştir. Tek adımlık değil, kapsamlı süreçler oluştur. Gelen yanıtlara göre sürecini otomatik devam ettir. Toplu mail gönderme programından fazlasını elde et. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

Tüm e-ticaret sürecini uçtan uca otomatikleştirdiğini düşün. Sadece tek bir koşulda tetiklenen epostalarla değil müşterine ulaşabileceğin tüm iletişim araçlarını gelişmiş bir iş akışında seferber edebileceksin.

Bir kampanya için toplu mail gönderme yaptığını düşün. Toplu mail programını hazırlıyorsun. Bazı müşterilerin toplu e posta gönderimine geri dönüş yapıyor, ve otomatik olarak onlar için CRM’de müşteri temsilcisine arama görevi açabiliyorsun. Müşteri temsilcin ilgilenen müşterini hemen arıyor. Görüşme sonrasında otomatik olarak indirim kuponu içeren mail gönderiliyor. Ya da ilk toplu e posta gönderiminde bazı müşterilerine epostan ulaşmıyor. Bir süre sonra müşterine SMS otomatik olarak gidiyor. SMS’e yanıt veren müşterine yine müşteri temsilcinle ulaşabiliyorsun.

Rindap otomasyonu sayesinde eposta pazarlamasında fersah fersah önde ol.

toplu mail göndermenin eticarete etkisi

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik toplu mail gönderme yapabilirsin. Eposta otomasyonunu sadece tetiklerle sınırlandırmak zorunda değilsin. Belirlediğin linklere tıklayan müşterilerine otomatik olarak özel indirimler, teknik cevaplar ve şikayet kayıtları açtırabilirsin. Toplu mail programından daha fazlasını elde edebilirsin.

Müşterilerinin kayıtlarını CRM sistemi üzerinde takip edebilir, ödemesi geciken, yeni bir satış fırsatı olan veya cirosunda değişiklik olan müşterilerine otomatik toplu mail gönderme yapabilirsin. Epostalarına yanıt alamazsan otomatik olarak arama görevleri oluşturup çalışanlarına atayabilirsin. Böylece toplu mail programından yüksek verim alırsın. İletişim Makinesinde excel toplu mail gönderme özelliğinden de yararlanabilirsin.

müşteri deneyimini artıran toplu mail

Gelişmiş Email Özellikleri ile İşini Büyüt

İletişim Makinesi’nin işini kolaylaştıran özelliklerini hemen keşfet. En iyi toplu mail hizmeti ile tanış! Toplu mail atma programının ötesine geç. Gelişmiş yeteneklerle rekabette öne çık ve uygun maliyetlerle yatırımına yüksek dönüş sağla. Senin için çok kolay bir program hazırladık, ama unutma ihtiyacın olduğun her an ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsin.

toplu mail raporlaması

Raporlanabilir

Toplu email kampanyalarının performanslarını, raporlama ekranından ayrıntılı olarak analiz edebilirsin.

kişiye özel toplu mail

Kişiye Özel E-posta

Toplu mail göndermede kişilerin tümüne aynı emaili akmaktansa, ad ve soyad gibi bilgileri otomatik olarak özelleştirebilirsin. Kişiye özel toplu mail atmanın avantajıyla müşterilerine kolayca ulaşırsın.

toplu mail gönderimine dosya ekleme

Ek Dosyalar

Toplu email kampanyalarına istediğin ek dosyaları ekleyebilirsin. Epostanın amacını ek belgelerle destekleyebilirsin.

toplu mail göndermenin faydaları

Yanıtlama Adresi

Toplu email göndermede dilediğin e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsin.

iys uyumlu kara liste ve toplu mail

Marka bazlı Kara Liste

Email almak istemeyen kullanıcıları, İYS ile uyumlu olarak istediğin marka bazlı kara listesine eklersin. Böylece bu kullanıcılara diğer markalarınla toplu mail atmaya devam edebilirsin.

zaman ayarlı toplu mail gönderme

Zamanlayıcı

Toplu mail kampanyalarını istediğin tarih ve saatte gönderilecek şekilde önceden ayarlayabilirsin. Böylece okunma oranlarını artırabilirsin.

toplu mail gönderme programı

Çoklu Kullanıcı Hesapları

Sistemde ek kullanıcılar oluşturabilir, kullanıcılara işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlayabilirsin. Ekibin senin belirlediğin kurallara göre çalışır.

hedefleme ve segmentasyon yapılabilen toplu mail gönderme

Hedefleme

Kişi listeni doğru segmentlere ayır, toplu mail kampanyaların en doğru kişilere ulaşsın. Doğru hedeflemeyle, toplu email kampanyalarında yüksek geri dönüş oranları yakala.

raporlanabilir toplu mail link takibi

Link Takibi

Bilmediğini yönetemezsin. Link takibi sayesinde toplu mail içerisindeki linklerin tıklanma sayılarını ayrı ayrı inceleyebilirsin.

toplu mail hazır şablonları

Hazır Şablonlar

Özel gün ve haftalar için hazırladığımız tema ve şablonları, toplu email kampanyalarında kullanabilirsin.

sürükle bırak toplu mail arayüzü

Sürükle Bırak Editör

Birkaç dakikada profesyonel toplu email tasarımları yapman mümkün. Sen de yeni birşey öğrenmek zorunda kalmadan, tek başına baş döndüren e-posta tasarımları yapabilirsin.

yerli ve milli toplu mail programı

Yerli Milli Yazılım

Sen de seni anlayan, ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaş. 20 yılı aşan tecrübemize güven.

API Mail Servisi ile herşey artık çok kolay!

İletişim Makinesi’nin, API mail servisi ile platformundaki müşterilerinle doğru zamanda etkili iletişim kur!

Özellikle e-ticaret ve lojistik gibi sektörlerde müşterileri bilgilendirme, güvenli şifre değişimi, sipariş takibi ve daha birçok konuda Otomatik Mail Servisi sayesinde sağlıklı iletişim ve iş takibi çok kolay!

Sen de İletişim Makinesi’nin API mail servisini hemen 1 Ay Ücretsiz dene ve otomatik toplu e posta göndermeye başla!


4 Büyük Avantajla Toplu Mail Fiyatlarımızı görmek için tıkla

Blog

Email Marketing ile ilgili işine yarayacak makaleler

coklu mail gonderme

Toplu Mail – Çoklu Mail Gönderme Nasıl Yapılır?

Toplu mail, çoklu mail gönderme planlamasında önem taşıyan kritik noktalarını sizin için belirledik. Detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

1) Toplu mail gönderme için, cevaplanması gereken ilk soru: “Hedef kitle kim? ” . Bu soruya vereceğiniz yanıta göre çoklu mail gönderme listelerinizi segmente edebilirsiniz…

Detaylı Bilgi
csa ile toplu mail

CSA Sertifikasıyla Toplu Mail

CSA Sertifikası Nedir? Sertifikalı Gönderenler İttifakı (CSA), 2004 yılında Alman Diyalog Pazarlama Birliği (Deutscher Dialogmarketing Verband – DDV) işbirliği ile yaratılan eco – İnternet Endüstrisi Birliği’nden bir projedir.1000’den fazla üyesi olan eco, Avrupa’nın en büyük İnternet endüstrisi birliğidir.DDV, Avrupa’daki en büyük diyalog pazarlamacıları….

Detaylı Bilgi
eposta pazarlama sayfasi

E-Posta Pazarlaması İçin Karşılama Sayfası

Landing Page’ler Türkçe’ye “Açılış” ya da Varış Sayfası” olarak çevirilebilir. Bu sayfalar, kullanıcıların herhangi bir internet sayfasından, sosyal hesaplardan veya özellikle yapılan yönlendirmeyle belirlenen satış, ürün tanıtımı veya bilgilendirme amacı için hazırlanan sayfalardır. Açılış sayfaları, kişilerinizin veya potansiyel kişilerin bir mail , reklam veya başka…

Detaylı Bilgi

Tüm İletişim İhtiyaçların Tek Noktada

Hızlı başlangıç ile 1 ay ÜCRETSİZ DENE!!!

Powered by hermes-logo