En etkili pazarlama yolunu, en basit şekilde kullanın! Dakikalar içinde etkileyici toplu mail kampanyası oluşturun ve gönderin.

Toplu Mail neden çok etkili?

Toplu mail gönderme, tüm pazarlama uzmanlarının en temel ve vazgeçilmez iletişim aracı.
Salesforce State Marketing Report, 2016
Teknoloji ilerledikçe, email de teknolojiye uyum sağlayarak gelişiyor. Günümüzde akıllı saatlerden bile mail okunabiliyor.
MarketingProfs, 2015
Mobil cihaz sahiplerinin %83’ü, telefonlarından e-postalarını kontrol ediyor. Bu oran, diğer tüm uygulama kullanım istatistiklerinden daha yüksek.
MarketingCharts, 2016
Email ile pazarlama, sosyal medya, internet reklamları, blog yazıları gibi dijital pazarlama yöntemlerine kıyasla hâla en etkili, ve en kolay yol.
MarketingCharts, 2014

Neler Yapabilirsiniz?

Toplu mail raporlama

Raporlanabilir

Toplu email kampanyalarınızın performanslarını, raporlama ekranından ayrıntılı olarak analiz edebilirsiniz.
Kişiselleştirilmiş toplu mail

Kişiye Özel E-posta

Toplu mail gönderimi yaptığınız kişilerin hepsine aynı mail’i göndermek yerine, ad ve soyad gibi bilgileri otomatik olarak kişiye özel hale getirebilirsiniz.
Ek Dosya Özelliği

Ek Dosyalar

Mail kampanyalarınıza istediğiniz ek dosyaları ekleyebilirsiniz.
Link Takibi

Link Takip Özelliği

Mail içerisindeki linklerin tıklanma sayılarını ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.
Yanıtlama Süresi

Yanıtlama Adresi

Toplu email gönderimlerinizin dilediğiniz e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Kara Liste Özelliği

Kara Liste

Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde ilerletmek için, mail almak istemeyen kullanıcıları kara listenize ekleyebilirsiniz.
Zamanlayıcı - İleri Tarihli

Zamanlayıcı

Toplu mail kampanyalarınızı istediğiniz tarih ve saatte gönderilecek şekilde önceden ayarlayabilirsiniz.
Çoklu Kullanıcı

Çoklu Kullanıcı Hesapları

Kullanıcı oluşturabilir, kullanıcılara işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlayabilirsiniz.
Toplu mail hedefleme

Hedefleme

Kişi listeniz içinde gruplandırma yaparak, mail kampanyalarınızın en doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Hazır Mail Şablonları

Hazır Şablonlar

Özel gün ve haftalar için hazırladığımız tema ve şablonları, mail kampanyalarınızda kullanabilirsiniz.
Mail Tasarımı

Kolay Mail Tasarımı

Sürükle Bırak Editör ile içerik hazırlamak çok kolay. Email taslağınızı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz öğeleri sürükleyip bırakmak.
Sosyal Medya

Sosyal Medya Butonları

Toplu mail kampanyalarınıza sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebileceğiniz sosyal medya butonları ekleyebilirsiniz.

 • Tam Donanımlı Toplu Mail Gönderme Programı

  Toplu mail, dijital pazarlama uzmanlarının kullandıkları en temel iletişim aracı. Toplu mail gönderimlerinden iyi bir sonuç almak için, sadece gönderim yapmanın dışında önemli ek özelliklere de ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İletişim Makinesi, bir toplu mail programının sahip olması gereken tüm özellikleri ücretsiz olarak sunar ve sürekli olarak geliştirmeye devam eder.

  İletişim Makinesi, 2001 yılından beri kurumsal iletişim araçları sunan Hermes İletişim’in All-In-One iletişim platformu olduğu için, bir toplu mail programında olması gereken, tüm mobil pazarlama yeteneklerine sahip.


 • İzinli Email Pazarlama Nedir?

  Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu’na göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya yeni başlayacak şirketler için bir sorun haline gelebiliyor. Ancak toplu email gönderimini izinli kişi listelerine yapmak, hem göndericilere hem de alıcılara fayda sağlıyor.


 • İzinli mail gönderim listesi oluşturmak için;
  • Mail adreslerini veren ziyaretçileriniz için özel indirim kuponları ve teşvikler sunun.

  • Alışveriş sonrası müşterilerinizden email adreslerini isteyin.

  • Email adresleri toplayabileceğiniz sosyal medya kampanyaları yapın.

  • Web sitenize e-bülten formları ekleyin.


 • Email Marketing İpuçları

  Email marketing, dijital pazarlama alanında en etkili iletişim ve pazarlama aracı. E-posta pazarlama yapmak için izlenmesi gereken birkaç basit yol var. Yeni başlayanlar için email marketing tavsiyelerimize buraya, 2018 yılında email marketing trendleri için buraya tıklayarak ayrıntılı içeriklerimize ulaşabilirsiniz.


 • İletişim Makinesi toplu mail programının ücretsiz ek özellikleri

  Toplu mail gönderimi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok önemli konu var. İletişim Makinesi, sizi spam filtrelerini düşünmekten, ek mail doğrulama hizmeti aramaktan ve birçok şeyden kurtarıyor. İşte İletişim Makinesi’nin ücretsiz olarak sunduğu toplu mail özellikleri


 • Toplu Mail Doğrulama

  Toplu mail doğrulama, mail gönderimi yaptığınız kişi listesindeki geçersiz, eski ve kullanılmayan mail adreslerinin elenmesini sağlayarak mail’lerinizin daha güvenilir bir listeye gitmesini sağlar. Toplu email doğrulamanın önemini anlattığımız yazımızı okumak için tıklayın.


 • Spam filtrelerinden korunun
  spam klasörüne düşmeyin

  Toplu mail gönderimi yaparken, e-pazarlamacıların yaptığı en büyük hatalardan birisi, spam klasörüne düşmek. Spam’a düşmemek için yapabileceğiniz birkaç önemli şey var. Spam’a düşmeden mail gönderimi yapmak için bilmeniz gerekenleri, ayrıntılı olarak anlattığımız yazıyı okumak için tıklayın.


 • Ücretsiz raporlama

  Toplu mail kampanyalarınızın performanslarını ölçmek ve gelecekteki pazarlama stratejilerinizi belirlemek için, raporlama yapmanız hayati önem taşıyor. Birçok diğer toplu e-posta hizmeti sunan şirketin aksine, İletişim Makinesi, ayrıntılı raporlama hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.


 • Toplu Mail Fiyatları

  Toplu mail programları, artık sadece aynı anda binlerce mail göndermekten çok daha fazlasını yapıyor. Toplu mail gönderimi yaparken, arka planda birçok farklı servis de çalışıyor. Bu nedenle, sunduğu tek özellik mail gönderimi olan bir firma ile, toplu mail gönderimini kurallarına göre, profesyonelce yapan bir şirketten alacağınız fiyat teklifleri de farklılık gösterebiliyor. Toplu mail fiyatlarını belirleyen birçok özellik var. Bu konu hakkında yazdığımız ayrıntılı içeriğe göz atmak için tıklayın.


 • En İyi Fiyat Talep Formu
  %100 Yerli Yazılım

  Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun toplu email fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.


 • Email’in diğer araçlardan büyük bir üstünlüğü var: Büyük ölçekte değerli, kişiye özel içerikler yaratmaya izin vermesi.

  David Newman Pazarlama Uzmanı, Yazar

 • Ücretsiz mail gönderme programları

  Online ortamda birçok “toplu mail gönderme programı” var. Ancak bu programlar, şirket adınızla değil, gmail, yahoo, hotmail, outlook uzantılı mail adreslerinizle toplu mail göndermenize olanak sağlıyorlar. Bu programlar üzerinden yapacağınız gönderimler, günlük olarak sınırlandırılıyor ve uzun vadede spam’a düşmenize neden oluyor. Bu konuyu, Gmail’den toplu mail göndermek mümkün mü? başlıklı yazımızda incelemiştik. Ücretsiz toplu mail programları ile yapabileceklerinizi öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.


 • Hazır Şablonlar ve Temalar

  İletişim Makinesi olarak, yıllardır toplu mail hizmeti sunduğu için, mail’de görselliğin öneminin farkındayız. Bu nedenle toplu mail müşterilerimize, özel günlerde kullanabilecekleri çeşitli mail şablonlarını ücretsiz sunuyoruz. Bunun yanısıra, mail şablonu oluşturma konusunda da müşterilerimize destek sağlıyoruz.

 • Toplu Mail Araştırmaları

  Email, dijital pazarlama dünyasının en çok kullanılan aracı olduğu için, üstüne birçok araştırma yapılıyor. İşte sayılarla toplu mail

  Dünya üzerindeki tüm şirketlerin %84’ü e-posta pazarlama yapıyor
  84% Complete
  E-bültenlere üye olan insanların %66’sı, en az bir kez mail yoluyla alışveriş yapmış.
  66% Complete
  İnsanlar, telefonlarını en çok mail’lerini kontrol etmek için kullanıyor. İnsanların %78’i mail uygulamasını düzenli olarak kullanıyor.
  78% Complete
  Kişiselleştirilmiş email’ler, mail’in açılma oranını %14 artırıyor.
  14% Complete

 • API desteği

  Günümüzde hemen hemen her şeyin bir akıllı telefon uygulaması var. Bu uygulamalar da, farklı API’leri kullanarak daha yetenekli hale geliyorlar. İletişim Makinesi, online arayüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

Toplu Mail En İyi Kullanım Örnekleri & Faydaları

Kişiye Özel Kampanyalar
Toplu email’in kişiselleştirme özelliğini kullanarak, kişi listenizdeki farklı gruplara özel farklı kampanya mail’leri gönderebilirsiniz. Hem de herkese adıyla seslenerek!
E-Bültenler
E-Bülten, markanız hakkındaki tüm gelişmeleri, duyuruları, haberleri ya da kampanyaları, belirli aralıklarla gönderebileceğiniz en hesaplı ve etkili yol.
Müşteri İlişkilerini Geliştirin
Toplu email gönderimlerinizde, müşterilerinize dönüş imkanı sağlayarak müşteri ilişkilerinizi üst düzeye çekebilirsiniz. Toplu email yöntemiyle müşteri memnuniyeti anketleri bile yapabilirsiniz.

TOPLU MAIL API

IVR API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza IVR’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

TOPLU Mail API Dökümanları İnceleyin

 

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Toplu MMS

 

SMS

 

FAX

 

IVR

 

TCKN SMS

 

TCKN SORGU

 

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir