İçeriğe geç

Toplu Mail Gönderme

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtmak İçin En Etkili Toplu Mail Gönderme Programı

İletişim Makinesi spama düşmeyen, listenizdeki geçersiz mail adreslerini eleyen, özel tema tasarımlar sunan bir toplu mail gönderme sistemidir.

toplu mail gönderme servisi
im rentgo logo
im globalvizyon logo
im izfas logo
im tursab logo
im tmmob logo
yetenek kapisi cumhurbaskanligi
im rentgo logo
im globalvizyon logo
im izfas logo
im tursab logo
im tmmob logo
yetenek kapisi cumhurbaskanligi

5 Büyük Avantaj ile Email Marketing

İletişim Makinesi’nin işinizi kolaylaştıran özelliklerini hemen keşfedin. En iyi email pazarlama hizmeti ile tanışın!

İMEP ile Email Pazarlama Otomasyonunda Zirve

İMEP, yani İletişim Makinesi Entegrasyon Platformu, müşteri verilerini stratejik olarak kullanarak, her bir müşteriye en uygun içeriği en uygun zamanda sunan bir pazarlama otomasyon aracıdır. Bu platform, veri analizi ve iş akışı otomasyonunu birleştirerek, pazarlama kampanyalarının daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar. İMEP, işletmelerin müşteri etkileşimlerini kişiselleştirerek, müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırmalarına yardımcı olur. Bu sayede, işletmeler pazarlama çabalarından elde edilen ROI’yi (Yatırım Getirisi) maksimize edebilir ve pazardaki rekabet avantajlarını güçlendirebilirler.

imep yolculuk

Ayrıca, İMEP, Woocommerce, İKAS, Shopify, Ticimax, T-Soft ve İdeasoft entegrasyonları sayesinde farklı e-ticaret platformlarıyla kolayca entegre olarak, işletmelerin mevcut sistemleriyle uyum içinde çalışmasını sağlar.

csa sertifikası

Spam’e Düşmekten Koruyan CSA Sertifikası

İletişim Makinesi’nde tüm mail gönderimleri ek ücret gerektirmeden CSA Sertifikası güvencesi ile yollanır. CSA Sertifikası gönderilerin gelen kutusuna düşme oranını oldukça artırır. Siz de uluslararası protokollerle uyumlu gönderimlerle epostalarınızın spam’e düşme oranını azaltın ve email marketing kampanyanızdan maksimum verim alın.

ücretsiz tasarım desteği

Ücretsiz Mail Tasarım Desteği ile Öne Çık

Size özel olarak sunulan ücretsiz e-posta tasarım hizmetimizle yanınızdayız. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan özgün tasarımlar, sizi rakiplerinizden öne çıkarır ve pazarlama hedeflerinize katkı sağlar.

ücretsiz eposta doğrulama

Mail Doğrulama ile Nokta Atışı Toplu Mail Gönderin

Her toplu mail gönderimi öncesi otomatik ücretsiz mail doğrulama servisi ile kişi listenizdeki geçersiz mail adreslerini eleyin! Bu servis, spam olasılığını azaltırken, bounce oranını düşürerek e-posta pazarlama verimliliğinizi artırır.

Türk Lirası Fiyat Avantajı

İletişim Makinesi, müşterilerinin iyi hizmeti ekonomik fiyata almasına odaklanır ve her zaman en uygun fiyatları sunar. Euro veya Dolar ile değil, Türk Lirası ile ödeme yaparak kur dalgalanmalarından etkilenmezsiniz.

Toplu mail gönderme fiyatları için linke tıklayınız.

Gelişmiş Email Özellikleri ile İşinizi Büyütün

iletişim makinesi raporlanabilir icon

Ayrıntılı Analiz

Kampanyalarınızın performansını ayrıntılı olarak analiz edin.

iletişim makinesi kişiye özel eposta icon

Kişiye Özel E-posta

Müşterilerinizin ad, soyad ve diğer kişisel bilgilerini kullanarak e-postalarınızı özelleştirin.

iletişim makinesi ek dosyalar icon

Ek Dosya Ekleme

E-posta kampanyalarına istediğiniz ek dosyaları ekleyin.

iletişim makinesi yanıtlama adresi icon

Yanıtlama Adresi

Gönderimlerinizde belirlediğiniz e-posta adresine geri dönüş alabilirsiniz.

iletişim makinesi zamanlayıcı icon

Mail Kampanyalarını Önceden Ayarla

Mail kampanyalarınızı istediğin tarih ve saatte gönderilecek şekilde önceden ayarlayabilirsin.

iletişim makinesi link takibi icon

Link Tıklanmalarını Anında Takip Et

Mailing hizmetimizde linklerin tıklanma sayılarını ayrı ayrı inceleyebilirsin.

iletişim makinesi çoklu kullanıcı hesapları icon

Sisteme Çoklu Kullanıcı Ekleme

Sistemde ek kullanıcılar oluşturabilir, kullanıcılara işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlayabilirsin.

iletişim makinesi hazır eposta şablonları icon

Özelleştirilmiş Tema Desteği

Özel gün ve haftalar için hazırladığımız tema ve şablonları, gönderimlerinizde kullanabilirsin.

Her Sektör için Toplu Mail Servisi

e-ticaret siteleri

E-ticaret ve lojistik gibi sektörlerde müşterileri bilgilendirme, güvenli şifre değişimi, sipariş takibi ve daha birçok konuda Otomatik Mail Servisi sayesinde sağlıklı iletişim ve iş takibi çok kolay! Aynı zamanda Email pazarlama ile müşteri sadakatini sağlar, müşteriniz ile iletişiminiz sürekli hale gelir.

parekende sektörü

Perakende mal satışı yapan ticarethanelerde ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmak için sağlıklı ve doğru iletişim yöntemlerinden toplu mail gönderme programını kullanabilirsiniz. Email pazarlama, şirketinizin satış hedeflerine ulaşmasına olumlu katkı sağlar.

yerel yönetimler

Vatandaşa veya belediye çalışanlarına gerekli bilgilendirme ve duyurularınız için İletişim Makinesi mail servisini kullanarak çalışan ve vatandaşlar ile etkileşimde kalmaya devam edersiniz.

hukuk büroları

Mail servisimiz ile bildirimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İletmeniz gereken bilgiler otomatik olarak eposta içine eklenir ve borçluya gönderilir.

odalar ve dernekler

İletişim Makinesi’nin kullanımı kolay arayüzü ile Eposta servisimizi kullanarak bilgilendirme, duyuru ve bülten gibi iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Toplam Mail Adresin Kadar Ücretsiz E-Posta Hizmeti İçin İlk Paketini Al, Fırsatı Kaçırma!

uzman destek


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak mail göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

İletişim Makinesi, Rindap ve İleti yönetim sistemi için İYS Panel ile tüm çözümler burada!

ücretsiz doğrulama

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile bütün iletişim araçlarını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. İş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilir, süreçlerine göre senaryolar oluşturarak epostalarını otomatikleştirirken müşterilerinin ve ekibinin hayatını kolaylaştırabilirsin.

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik mail gönderimi yapabilirsin. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

türk lirası avantajı

İYS Panel ile artık iletişim izinleri kabus değil

İYS Panel, ticari elektronik iletilerini hızlı ve kolayca yönetir, sen asıl işine odaklanırsın. İletişim Makinesi’ne entegre İYS Panel desteği ile email pazarlama kampanyaları için yaptığın toplu eposta gönderimlerin her zaman kurallara uygun ve otomatik olarak gerçekleşir.

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde doldurulan her form hem İleti Yönetim Sistemine hem de İletişim Makinesi adres defterine otomatik olarak izinli bir şekilde eklenir. Websitene oluşturup ekleyeceğin formlar ile ziyaretçilerinin bıraktığı iletişim bilgilerinin doğrulanması, kaydı ve İYS’ye otomatik aktarımını sağlar. Böylece mevzuatı öğrenmeyle, entegrasyonla, geliştirme maliyeti ve süreciyle uğraşmazsın.

İYS Uyumlu Toplu Mail Gönderme

İletişim Makinesi servisleri İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile tam uyumludur. Sadece e-mail pazarlama değil, arama ve mesaj tabanlı tüm iletişim kanallarıda İYS ile uyum içinde çalışır.

iys uyumlu
im toplu mesaj api 02


OTP Mail Servisi

OTP Mail, diğer mail servislerinden farklı olarak özel bir ağdan, trafik ne kadar yoğun olursa olsun, beklemeden, hiç kuyruğa girmeden mail iletimlerini kısa bir sürede tamamlayan mail servisidir.

SMTP Mail Sunucusu

İletişim Makinesi SMTP mail sunucusunu dilediğiniz herhangi bir programa entegre ederek e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Örneğin maillerinizi SMTP altyapısı ile Outlook’tan kolaylıkla gönderebilirsiniz.

API Desteği

İletişim Makinesi’nin, API mail servisi ile platformundaki müşterilerinle doğru zamanda etkili iletişim kur! İletişim Makinesi, online arayüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

Sen de İletişim Makinesi’nin API servisini hemen Ücretsiz dene ve otomatik maillerini göndermeye başla!

im toplu mesaj api 02

Blog

Email pazarlama ve toplu mail gönderimi ile ilgili yazılarımız

spama düşme

Toplu Mail Gönderirken Spam’a Düşmemek İçin Neler Yapılmalı?

Çok iyi bir toplu mail kampanyası hazırladığınızı düşünün. Bu kampanya, gönderim yapılacak tüm kişilerin isimlerine özel hazırlanmış, içerisinde kişilere özel teklifler olan, üzerinde büyük emek harcanmış kusursuz bir mail olmuş olsun. Şimdi de bu mailin kullanıcıların spam klasörüne düştüğünü hayal edin. İyi bir e-pazarlama kampanyası...

Devamını oku
marketing nasıl yapılır görseller

E-mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir? Nasıl Yapılır?

E mail ya da E Posta Nedir? E mail ya da e posta; bir bilgisayar kullanıcısından bir ağ aracılığıyla bir veya daha fazla alıcıya elektronik yollarla dağıtılan mesajlar olarak tanımlanabilir. Elektronik posta (e-mail), kullanıcılar arasında mesaj alışverişi için bilgisayar tabanlı bir uygulamadır. E Mail Marketing – E Posta Pazarlama Nedir?…

Devamını oku
iletişimmakinesi logo

Toplu Mail, Sosyal Medyadan 40 Kat Daha Etkili!

Toplu mail ile pazarlama, dijital pazarlama uzmanlarının en çok kullandıkları ve tavsiye ettikleri iletişim şekli. Toplu mailin diğer mecralara kıyasla birçok konuda büyük bir üstünlüğü var. İşini büyütmek ve yeni müşteriler kazanmak herkesin en büyük amacı. Bu amaca ulaşmak için ise, insanlar e-mail yerine daha çok sosyal medya...

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız