Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en etkili araç

Şimdi İletişim Makinesi 4 büyük avantaj ile bir ay boyunca kullanabileceğiniz ilk toplu mail gönderiminizi ücretsiz sunuyor.

toplu mail servisi ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en etkili araç

4 büyük avantaj ile email marketing

İletişim Makinesi’nin işini kolaylaştıran özelliklerini hemen keşfet. En iyi toplu mail hizmeti ile tanış!

csa sertifika

Spam’e düşmekten koruyan CSA sertifikası

İletişim Makinesi’nde tüm toplu mail gönderimleri ek ücret gerektirmeden CSA Sertifikası güvencesi ile yollanır.

CSA Sertifikası gönderilerin gelen kutusuna düşme oranını oldukça artırır. Siz de uluslararası protokollerle uyumlu gönderimlerle epostalarınızın spam’e düşme oranını azaltın ve email marketing kapmanyanızdan maksimum verim alın.

csa sertifika

Ücretsiz mail tasarım desteği ile öne çık

Toplu Mail gönderimlerinizde size özel yapılacak ücretsiz mail tasarım hizmetimizle yanınızdayız.

Uzman ekibimiz tarafından yapılan tasarımlar ile toplu eposta gönderimleriniz sizi rekabette öne çıkarır ve eposta pazarlama hedeflerinize katkı sağlar.

csa sertifika

Mail doğrulama ile nokta atışı eposta gönderimi

Her toplu mail gönderim öncesi otomatik ücretsiz mail doğrulama servisi ile kişi listenizdeki geçersiz mail adreslerini eleyin!

Mail doğrulama servisi, toplu mail gönderimlerinin spama düşme oranı azaltır, ayrıca bounce rate (hemen çıkma) oranını düşürerek, eposta pazarlama verimliliğinizi arttırır.

tab alt

Türk Lirası Fiyat Avantajı

İletişim Makinesi, müşterilerinin iyi hizmeti ekonomik fiyata almasına odaklanır ve her zaman en uygun fiyatları sunar.

Toplu mail servisi için Euro veya Dolar ile değil, Türk Lirası ile ödeme yaparak kur dalgalanmalarından etkilenmezsiniz.

Gelişmiş Email Özellikleri ile İşini Büyüt

İletişim Makinesi’nin işini kolaylaştıran özelliklerini hemen keşfet. En iyi toplu mail hizmeti ile tanış!

iletişim makinesi raporlanabilir icon

Raporlanabilir

Toplu email kampanyalarının performanslarını ayrıntılı olarak analiz edebilirsin.

iletişim makinesi kişiye özel eposta icon

Kişiye Özel E-posta

Kişilerinize toplu mail gönderirken mail içeriklerinize örneğin ad soyad bilgisi ekleyebilirsin.

iletişim makinesi ek dosyalar icon

Ek Dosyalar

Toplu email kampanyalarınıza istediğin ek dosyaları ekleyebilirsin.

iletişim makinesi yanıtlama adresi icon

Yanıtlama Adresi

Toplu email göndermede dilediğin e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsin.

iletişim makinesi zamanlayıcı icon

Zamanlayıcı

Toplu mail kampanyalarını istediğin tarih ve saatte gönderilecek şekilde önceden ayarlayabilirsin.

iletişim makinesi link takibi icon

Link Takibi

Toplu mailing hizmetimizde linklerin tıklanma sayılarını ayrı ayrı inceleyebilirsin.

iletişim makinesi çoklu kullanıcı hesapları icon

Çoklu Kullanıcı Hesapları

Sistemde ek kullanıcılar oluşturabilir, kullanıcılara işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlayabilirsin.

iletişim makinesi hazır eposta şablonları icon

Hazır Şablonlar

Özel gün ve haftalar için hazırladığımız tema ve şablonları, toplu mail gönderimlerinde kullanabilirsin.

Gelişmiş yeteneklere sahip email marketing servisimiz ile yatırımınıza yüksek dönüş sağlayın


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

İletişim Makinesi’ni kullanarak toplu mail göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

İYS uyumlu toplu mail gönderme

İletişim Makinesi servisleri İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile tam uyumludur. Sadece e posta pazarlama değil, arama ve mesaj tabanlı tüm iletişim kanallarıda İYS ile uyum içinde çalışır.


OTP Mail

OTP Mail, diğer toplu mail servislerinden farklı olarak özel bir ağdan, trafik ne kadar yoğun olursa olsun, beklemeden, hiç kuyruğa girmeden mail iletimlerini kısa bir sürede tamamlayan mail servisidir.

SMTP Mail Sunucusu

İletişim Makinesi SMTP mail sunucusunu dilediğiniz herhangi bir programa entegre ederek e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Örneğin maillerinizi SMTP altyapısı ile Outlook’tan kolaylıkla gönderebilirsiniz.

API Desteği

İletişim Makinesi’nin, API mail servisi ile platformundaki müşterilerinle doğru zamanda etkili iletişim kur! İletişim Makinesi, online arayüzünde sunduğu tüm iletişim hizmetlerini uygulamalarınıza entegre etmenize olanak sağlıyor.

Sen de İletişim Makinesi’nin toplu mail API servisini hemen 1 Ay Ücretsiz dene ve otomatik maillerini göndermeye başla!

Gelişmiş yeteneklerle rekabette öne çık ve uygun maliyetlerle email marketing yatırımına yüksek dönüş sağla.

Her sektör için toplu mail servisi

Eposta pazarlamaya uygun olmayan sektör yok denecek kadar azdır.

toplu mail e-ticaret siteleri

E-ticaret ve lojistik gibi sektörlerde müşterileri bilgilendirme, güvenli şifre değişimi, sipariş takibi ve daha birçok konuda Otomatik Mail Servisi sayesinde sağlıklı iletişim ve iş takibi çok kolay! Aynı zamanda Email pazarlama ile müşteri sadakatini sağlar, müşteriniz ile iletişiminiz sürekli hale gelir.

toplu mail parekende sektörü

Perakende mal satışı yapan ticarethanelerde ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmak için sağlıklı ve doğru iletişim yöntemlerinden toplu mail servisini kullanabilirsiniz. Email pazarlama, şirketinizin satış hedeflerine ulaşmasına olumlu katkı sağlar.

toplu mail yerel yönetimler

Vatandaşa veya belediye çalışanlarına gerekli bilgilendirme ve duyurularınız için İletişim Makinesi Toplu Mail Servisini kullanabilirsiniz. Toplu eposta gönderimi yaparak çalışan ve vatandaşlar ile etkileşimde kalmaya devam edersiniz.

toplu mail hukuk büroları

Toplu mail servisimiz ile bildirimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İletmeniz gereken bilgiler otomatik olarak eposta içine eklenir ve borçluya gönderilir.

toplu mail odalar ve dernekler

Toplu eposta servisimizi kullanarak bilgilendirme, duyuru ve bülten gibi iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca İletişim Makinesi’nin kullanımı kolay arayüzü ile toplu eposta iletilerinizi hızlıca hazırlarsınız.

İletişim Makinesi’ni Öne Çıkaran Yetenekler

Toplu eposta gönderimi için İletişim Makinesi, Eposta pazarlama otomasyonu için Rindap ve İleti yönetim sistemi için İYS Panel ile tüm çözümler burada!

toplu mail ücretsiz doğrulama

Rindap ile Email Marketing sınırlarını aş

Rindap ile bütün iletişim araçlarını tüm operasyonlarının kalbi haline getirebilirsin. İş akışlarına uygun eposta tetiklemeleri oluşturabilir, süreçlerine göre senaryolar oluşturarak epostalarını otomatikleştirirken müşterilerinin ve ekibinin hayatını kolaylaştırabilirsin.

Müşterilerine websitene kayıt olduklarında, uzun bir süre sonra tekrar geldiklerinde, özel günlerinde, gecikmiş ödemelerinde, destek taleplerinde veya aklına gelebilecek tüm tetiklemelere göre otomatik toplu mail gönderimi yapabilirsin. Rindap ile sadece eposta değil aynı zamanda tüm cihaz ve programlarını da süreçte otomatikleştirebilirsin.

toplu mail türk lirası avantajı

İYS Panel ile artık iletişim izinleri kabus değil

İYS Panel, ticari elektronik iletilerini hızlı ve kolayca yönetir, sen asıl işine odaklanırsın. İletişim Makinesi’ne entegre İYS Panel desteği ile email pazarlama kampanyaları için yaptığın toplu eposta gönderimlerin her zaman kurallara uygun ve otomatik olarak gerçekleşir.

İYS Panel WordPress Form eklentisi sayesinde doldurulan her form hem İleti Yönetim Sistemine hem de İletişim Makinesi adres defterine otomatik olarak izinli bir şekilde eklenir. Websitene oluşturup ekleyeceğin formlar ile ziyaretçilerinin bıraktığı iletişim bilgilerinin doğrulanması, kaydı ve İYS’ye otomatik aktarımını sağlar. Böylece mevzuatı öğrenmeyle, entegrasyonla, geliştirme maliyeti ve süreciyle uğraşmazsın.

Blog

Email pazarlama ve toplu mail blog yazıları

Email Marketing’e Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler

E-postanın hâlâ önemli bir iletişim aracı olması size ilginç geliyor olabilir. Kişiler arası günlük iletişimde bu doğru, ancak Email Marketing, pazarlamacılar için yıllardır vazgeçilmez bir araç ve uzun yıllar da böyle olmaya devam edecek. Email marketing, tüm dünyada en çok kullanılan ve en etkili pazarlama türü. Ancak hâlâ bu etkili aracı kullanmayan birçok şirket var.

Devamını oku

E-Mail pazarlamada açılma oranınızı arttırmak için nelere dikkat edilmeli?

E-mail pazarlamada yaptığınız gönderim sonucunda raporlarınızdan kaç kişinin mailinizi okuduğunuzu görebilirsiniz. Bu özellik mail pazarlamasının öne çıkan en can alıcı özelliklerinden biridir. Farklı servislerde iletmek istediğiniz mesajın alıcıdaki durumuyla ilgili bilgi alamazsınız. Okunma oranları, bültenlerinizin başarı oranını ölçümlemede…

Devamını oku

Toplu Mail, Sosyal Medyadan 40 Kat Daha Etkili!

Toplu mail ile pazarlama, dijital pazarlama uzmanlarının en çok kullandıkları ve tavsiye ettikleri iletişim şekli. Toplu mailin diğer mecralara kıyasla birçok konuda büyük bir üstünlüğü var. İşini büyütmek ve yeni müşteriler kazanmak herkesin en büyük amacı. Bu amaca ulaşmak için ise, insanlar e-mail yerine daha çok sosyal medya…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız