Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail Programlarının Muhtemelen Bilmediğiniz 7 Eşsiz Özelliği

1. Mail Raporlama Özelliği

Toplu Mail programları ile gönderdiğiniz maillerde kaç adet E-mail gönderdiğinizi, kaç tanesinin iletildiğini, kaç tanesinin açıldığını görmeniz mümkün. Bununla birlikte mailleri kimlerin açtığını da görmeniz mümkün.

Link Takip Etme Özelliği ile de mailinizi açanların yanısıra mail linklerine kaç kişinin tıkladığını ve kimlerin hangi linke tıkladığını bilmeniz mümkün.

2. Otomatik Kişiselleştirme Özelliği

Mail datanızda ad, soyad, TC kimlik numarası, müşteri numarası vb. verileri de yüklemeniz halinde ya da excel dosyasında otomatik olarak müşterilerin bilgileri ile birlikte yüklemeniz halinde Mail Programı içerisinde yer alan kişiselleştirme seçenekleri ile mail içeriğinizi ya da konu başlığını dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkün. Kişiselleştirilmiş içeriklerin her zaman daha fazla açılma oranının olduğunu da unutmayın. Bu konu ile ilgili araştırmaları konu alan yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

3. Toplu Gönderimlerde Düşük SPAM Oranı

Normal mail adresleriyle (gmail, hotmail, yahoo gibi) Toplu mail gönderimi yapmak imkansızdır. Bunlar günlük gönderim kotasına takılır ya da direkt SPAM’a düşer. Ancak email programları Toplu Mail gönderimi için programlanmış olması sebebi ile spam olarak çok nadir algılanırlar.

4. Toplu Mail Kara Liste Yönetimi

Müşterilerinizin email listenizden çıkmak istemeleri durumunda daha güvenli ve yasal yöntemlerle çıkmasını Toplu mail programları ile sağlayabilirsiniz.

5. Hazır Mail Şablonları

Hazır Mail şablonları ile en çok kullanılan e-mail şablonlarını kendi mailinize uygulamanız mümkün. Bireysel maillerinizle yapamayacağınız bir çok mail şablonunu Toplu Mail Programları ile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Özel günlerde kullanacağınız Mail temalarını Toplu mail programları ile basit şekilde gönderebilirsiniz.

6. API Entegrasyonu

İletişim Makinesi’nin Toplu Mail Programı’nın API’si kendi şirket veya sektör programlarınıza entegre etmeye uygun tasarlanmıştır.

7. Basit Şekilde Hazırlanabilen Görsel İçerik Tasarımları

Toplu mail gönderimlerinizde müşterilerinizi harekete geçirmek, web sitenize yönlendirmek ya da kataloglarınızı incelemelerini sağlamak gibi amaçlar için içeriğinizin görsel tasarımının dikkat çekici ve kaliteli olması önemlidir. İletişim Makinesi’nde ücretsiz mail tasarımı desteği ile içeriklerinizi ilgi çekici tasarımlarla hazırlayabilirsiniz.

Bonus: Tüm Kurumsal İletişim Servisleri Tek Bir Arayüzde

Kurumunuz Toplu Mail gönderdikleri gibi Toplu SMS Servisleri, Sanal Santral vb. 10’un üzerindeki kurumsal iletişim servislerini tek bir arayüzden kullanabilirler.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo