İçeriğe geç

Toplu Mail Programlarının Muhtemelen Bilmediğiniz 7 Eşsiz Özelliği

iletisimmakinesi blog görsel

1. Mail Raporlama Özelliği

Toplu Mail programları ile gönderdiğiniz maillerde kaç adet E-mail gönderdiğinizi, kaç tanesinin iletildiğini, kaç tanesinin açıldığını ve emaillerin kimlerin açtığını görebilirsiniz. Link Takip Etme Özelliği ile de mailinizi açanların yanısıra mail linklerine kaç kişinin tıkladığını ve kimlerin hangi linke tıkladığını bilmeniz mümkün.

2. Otomatik Kişiselleştirme Özelliği

Mail datanızda ad, soyad, TC kimlik numarası, müşteri numarası vb. verileri de yüklemeniz halinde ya da excel dosyasında otomatik olarak müşterilerin bilgileri ile birlikte yüklemeniz halinde Mail Programı içerisinde yer alan kişiselleştirme seçenekleri ile mail içeriğinizi ya da konu başlığını dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkün. Kişiselleştirilmiş içeriklerin her zaman daha fazla açılma oranının olduğunu da unutmayın.

3. Toplu Gönderimlerde Düşük SPAM Oranı

Gmail, Hotmail ve Yahoo gibi platformlardan Toplu mail gönderimi yapmak imkansızdır. Bunlar günlük gönderim kotasına takılır ya da direkt SPAM’a düşer.

4. Kara Liste Yönetimi

Müşterilerinizin email listenizden çıkmak istemeleri durumunda daha güvenli ve yasal yöntemlerle çıkmasını Toplu mail programları ile sağlayabilirsiniz.

5. Hazır Mail Şablonları

Bireysel maillerinizle yapamayacağınız bir çok mail şablonunu Toplu Mail Programları ile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Özel günlerde hazır mail Şablonlarını kullanarak basit şekilde kampanyalarınızı gönderebilirsiniz.

6. API Entegrasyonu

İletişim Makinesi’nin Toplu Mail Programı’nın API’si kendi şirket veya sektör programlarınıza entegre etmeye uygun tasarlanmıştır.

7. Basit Şekilde Hazırlanabilen Görsel İçerik Tasarımları

Gönderimlerinizde müşterilerinizi harekete geçirmek, web sitenize yönlendirmek ya da kataloglarınızı incelemelerini sağlamak gibi amaçlar için içeriğinizin görsel tasarımının dikkat çekici ve kaliteli olması önemlidir. İletişim Makinesi’nde ücretsiz mail tasarımı desteği ile içeriklerinizi ilgi çekici tasarımlarla hazırlayabilirsiniz.

Bonus: Tüm Kurumsal İletişim Servisleri Tek Bir Arayüzde

Kurumunuz Toplu Mail gönderdikleri gibi Toplu SMS Servisleri, Sanal Santral vb. 10’un üzerindeki kurumsal iletişim servislerini tek bir arayüzden kullanabilirler.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız