Borçlulara Ulaşmak İçin En Hesaplı Yol: Toplu Mail

iletisimmakinesi blog görsel

Hukuk büroları, borçlularına ulaşmak için telekomünikasyon servislerini her dalda kullanmaya çalışıyorlar. Telekomünikasyon şirketleri de, her gün hukuk bürolarının işlerini kolaylaştıracak yeni çözümler ve projeler üretiyor.

Borçlularına ulaşmak isteyen hukuk büroları ve avukatlar, Toplu SMSToplu MMSTC Kimlik Numarasına SMSTC Kimlik Numarasından GSM Sorgulama gibi birçok servisi kullanıyor ve bu servisler sayesinde borç tahsilat süreçlerini büyük oranda hızlandırıyorlar.

Borçlulara Ulaşmak İçin Toplu Mail

Hukuk bürolarının ve avukatların borçlularına ulaşmak için belki de etkisiz olacağını düşündükleri için pek kullanmadıkları Toplu mail gönderme programı var.

Peki, borçlulara mail göndermenin avantajları neler?

Borçlulara Toplu mail gönderimi yapmanın en büyük avantajı genel olarak hiç kimsenin e-mail adresini değiştirmiyor oluşu. Kişiler ev adreslerini ve telefon numaralarını değiştirebilir, ve ulaşılması imkansız hale gelebilirler, ama mail adresi değiştirmek, kimsenin pek tercih ettiği bir şey değil. Bu nedenle borçlu dosyalarını aldığınız firmalardan borçluların mail adreslerini almayı kesinlikle ihmal etmeyin! İnsanların mail adreslerini değiştirmemelerinin açık nedenleri var.

Sosyal medya hesaplarını kendinizden de biliyorsunuzdur, insanlar birçok sosyal medya hesabına aynı e-mail adresiyle giriş yapıyor. Mail adresini değiştirmek, tüm bu mecralarda güncelleme yapmayı gerektireceği için büyük bir zorluk. Birçok kişi, yakın olmayan çevresiyle e-mail üzerinden iletişim kuruyor. Ulaşılabilirliği elden kaçırmamak da e-mail adresi değiştirmemenin nedenlerinden biri. Banka dekontları, faturalar, internet bankacılığı Fatura ödemeleri ve bankacılık işlemleri artık büyük oranda web üzerinden yapılıyor. Bu işlemlerin dekontları da banka hesaplarının bağlı olduğu mail adreslerine gidiyor. Mail adresi değiştirmek, bankayla iletişime geçmek ve işleri zorlaştırmak anlamına geliyor.

Bu sebeplerle kişiler uzun yıllar boyunca kişisel mail adreslerini değiştirmeyerek ve bu kanalda ulaşılabilir durumda oluyorlar.

İletişim Makinesi’nin 1 Ay Ücretsiz Toplu Mail Servisi ile borçlularınıza ulaşmak ve etkili iletişim ile tahsilat işlemlerinizi takip etmek için tıklayın.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız