İçeriğe geç

Sevgililer Günü’ne Özel Email Temaları İletişim Makinesi’nde

iletisimmakinesi blog görsel

14 Şubat Sevgililer Günü’ne az kaldı!

Müşterileriniz Şubat ayının başlaması ile birlikte sürprizler yapmak, hediyeleşmek için çoktan arayışa girdi bile. Sizler de müşterilerinize tam da aradıkları fırsatları sunarak sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz bu önemli günde sevgisini paylaşmak için sizlerden kampanya, fırsat vb. çalışmalar bekliyor. Üstelik müşterinizin sevgisini paylaşmasına yardımcı olan bir marka olarak daha fazla satış ve müşteri sadakati de ödülünüz.

Peki, sevgililer günü fırsatlarınızdan müşterilerinizi haberdar etmek için en uygun servisin hangisi olduğunu biliyor musunuz?

Yapılan araştırmalar kişilerin hediye almadan ya da gidecekleri yerleri belirlemeden önce internetten araştırarak, erken rezervasyonlar yaparak vb. şekillerde karar verip işlerini riske atmadığını gösteriyor. Her geçen gün dijital servisler, satışları artırmada bir adım daha ön plana çıkıyor.

Sevgililer Gününde en çok satın almayı görsel içerikli servisler sağlıyor!

Bu sebeple bizler dijital pazarlamada en çok kazandıran pazarlama servisi olan: Toplu Email Pazarlama’yı Mobil pazarlamada ise ses, müzik, görsel ve video gönderebildiğiniz Toplu MMS servisini öneriyoruz.

Toplu mail servisinden yararlanmak isterseniz ilk kullanımımda ücret ödemeyeceğiniz email ile tanışma kampanyasından yararlanabilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız