Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Önizleme Metni Nedir ve Neden Önemlidir?

Toplu mail gönderimi yaparken önizleme metni, alıcının konuyla ilgili olarak gelen kutusundaki kısa metin satırının bulunduğu yerdir. Gelen kutusunda görüntülenen bir mailin diğer öğelerini birleştirerek, ön izleme metni müşterilerinizle aranızda okuma yolu oluşturmaya yardımcı olur. İçeriğin bir önizlemesini sunan, ön plana çıkaran, vurgulayan anahtar kelimelerle “Gönderen bana ne söylüyor, ne yapmamı istiyor?” diye düşündürür. Toplu mail gönderimlerinde önizleme metnini oluşturmazsanız, mail istemcileri mesajınızın ilk bölümünü yerine görüntüler.

Az zamanımızın olduğu, okumak yerine göz attığımız, dikkat eşiğimizin düştüğü bir çağda, gereksiz bir karmaşıklık gibi görünen maillerin yerine, alıcıya ön izleme metnini kullanarak bir fikir edinme konusunda yardımcı olma şansı sunmak bu karışıklığı önler. Toplu mailde önizleme metni ortalama olarak %7 daha yüksek bir açık oran sağlar. Çoğu mail istemcisi, 35-90 karakter önizleme metni görüntüler; ancak Apple Mail 140 ve bazı mail istemcileri, Outlook’un eski sürümleri gibi görüntülemez. Önizleme metninizi oluştururken müşterilerinizin kullandığı mail istemcilerini de aklınızda bulundurup metninizi ona göre hazırlamalısınız.

Toplu maille ilgili bilgi almak için

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo