Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail’in Alışverişe Dönüşme Oranı Çok Yüksek

Online alışveriş yapan insanların büyük bir kısmının hayatlarında en az bir kez e-postaya tıklayarak alışveriş yaptığını biliyor muydunuz? Tüketici davranışları konusunda yapılan bir araştırmaya göre bu oran %66.

toplu mail online alışveriş

Bu oran, evlerine broşür, katalog, kart, tanıtım postası gönderildikten sonra alışverişe yönelen insanlardan fazla. Yapılan araştırmalardan çıkan bir diğer ilginç sonuç ise, email abonelerinin yaş aralığı. Toplu mail’in alışveriş için harekete geçirdiği kullanıcıların yeni nesil, 18-24 yaş aralığında olduğunu düşünebilirsiniz, ama çalışmaya göre e-posta ile alışverişe yönelen kişilerin çoğu 45-54 yaş aralığında.

Kaynak: DMA

İlk gönderiminizi ücretsiz yapın!

Toplu mail ile pazarlama, her geçen gün daha fazla marka tarafından kullanılıyor ve tüketiciler de gelen tanıtım e-postaları konusunda daha bilinçli davranıyorlar. Toplu mail’in özellikle e-ticaret konusunda etkisi açık.

E-mail pazarlama konusunda hızlı ve güvenli bir başlangıç yapmanız için, İletişim Makinesi’nde ilk Toplu mail gönderiminiz ücretsiz! Aşağıdaki formu doldurarak şirketinize en uygun fiyat talebini alabilir ve ücretsiz e-mail pazarlama deneme paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. E-mail pazarlama hakkında ayrıntılı bilgi almak için Toplu mail pazarlama servis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

%100 Yerli Yazılım

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun toplu email fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo