Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İzinli e-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama, tüm dünyada en çok kullanılan pazarlama yollarından birisi. Ancak, Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanununa göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya yeni başlayacak şirketler için bir sorun haline gelebiliyor. Ancak toplu email gönderimini izinli kişi listelerine yapmak, hem göndericilere hem de alıcılara fayda sağlıyor.

izinli mail pazarlama

Fiyat/Performans oranı en yüksek yöntem

Toplu mail ile pazarlama yapmak, tüm pazarlama uzmanlarının vazgeçilmezi. Yıllardır pazarlama konusunda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, toplu mail, pazarlama konusunda yıllardır en çok tercih edilen pazarlama yöntemi.

İzinli müşteri listelerine gönderim yapmanın avantajları neler?

Toplu mail gönderimi yaparken, mail’lerinizin iletilme ve açılma oranları, gönderici puanınızı belirleyen önemli unsurlardır. İzinli mail pazarlama yaptığınız zaman, sadece sizden ileti almayı kabul etmiş kişilere gönderim yapacağınız için, bu oranlar otomatik olarak yükselmiş olur. Gönderici puanınızın yüksel olması, mail’lerinizin spam klasörüne düşmesini önler. İletişim Makinesi, daha güvenilir gönderimler yapabilmeniz için, toplu mail müşterilerine ücretsiz mail doğrulama hizmeti sunuyor.

Peki, izinli mail pazarlama yaparken kimlerden izin almanıza gerek yok?

İzinli e-posta pazarlama yaparken, ticari geçmişiniz olan kişilerden izin almanıza gerek yok. Örneğin, işletmenizden daha önce alışveriş yapmış kişiler, müşteriniz sayılacağı için, özel bir izin almadan mail gönderimi yapabilirsiniz.

İzin almanızı gerektirmeyen bir diğer durum ise, gönderim yaptığınız kişilerin meslekleriyle ilgili mail gönderdiğiniz zamanlar. Örneğin, mail gönderdiğiniz kişi pazarlama departmanında çalışıyorsa ve mail’inizin içeriği pazarlamayla alakalıysa, gönderim yapacağınız kişilerden önceden izin almanıza gerek yok.

İzinli mail listesi oluşturmak için neler yapabilirsiniz?

Sitenize E bülten formları ekleyin

İzinli toplu mail listesi oluşturmak için en çok kullanılan yöntem, web sitelerindeki e bülten’e kayıt formlarıdır. E-posta pazarlama yapmayı düşünüyorsanız, sitenizde mutlaka kullanıcıların e-postalarını bırakacakları bir alan oluşturmalısınız.

ebulten

Alışveriş sonrası mail adresi isteyin

Toplu mail data’sı biriktirmenin bir diğer yolu ise, -eğer perakende sektöründeyseniz- mağazanıza gelen müşterilerden e-posta adreslerini toplamaktır. Özellikle alışveriş sonrası alacağınız e-posta adresleri, email ile pazarlama yaparken mail’lerinize en çok tepki veren pazarlama kitleleri olacaktır.

Hedefli pazarlama ortaklarıyla çalışın

Eğer e-posta pazarlamaya yeni başlayan bir işletmeyseniz ve elinizdeki mail data’sı ile etkili bir iletişim gerçekleştiremiyorsanız, müşterilerine tamamen izinli e-posta listeleri sunan hedefli pazarlama servisi Tanı’nın Hedefli Email servisini kullanarak işe başlayabilirsiniz. Hedefli e-posta hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Sosyal medya kampanyaları yapın

Sosyal medya hesaplarınızda, takipçilerinizi mail listelerinize katılmaları konusunda gönderiler paylaşarak iyi bir izinli pazarlama listesi oluşturmanız mümkün.

 

İzinlii toplu mail listesi oluşturmak için diğer yöntemleri okumak için konuyla ilgili yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz

İzinli toplu mail listesi oluşturmanın 15 yolu


Hemen kullanmaya başlayın

Toplu mail, pazarlama konusunda çok etkili ve hesaplı. Siz de hâlâ izinli mail pazarlama yapmaya başlamadıysanız, bu etkili yöntemi denemeniz için ilk toplu mail gönderiminizi ücretsiz olarak sağlıyoruz. Toplu mail servisini denemeye hemen başlamak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli!

 

Toplu Mail’i Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

 

%100 Yerli Yazılım

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun toplu email fiyatını bulacağımızı garanti ediyoruz.

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo