İçeriğe geç

Toplu Mail’in Alışverişe Dönüşme Oranı Çok Yüksek

toplu mail online alisveris

Online alışveriş yapan insanların büyük bir kısmının hayatlarında en az bir kez e-postaya tıklayarak alışveriş yaptığını biliyor muydunuz? Tüketici davranışları konusunda yapılan bir araştırmaya göre bu oran %66’ya kadar ulaşıyor.

Toplu Mail’in Alışverişe Dönüşme Oranı

Bu oran, evlerine broşür, katalog, kart, tanıtım postası gönderildikten sonra alışverişe yönelen insanlardan çok daha fazladır. Yapılan araştırmalardan çıkan bir diğer ilginç sonuç ise, email abonelerinin yaş aralığında ortaya çıkıyor. Toplu mailin alışveriş için harekete geçirdiği kullanıcıların yeni nesil, 18-24 yaş aralığında olduğunu düşünülebilir, ama çalışmaya göre e-posta ile alışverişe yönelen kişilerin çoğu 45-54 yaş aralığında bulunuyor.

Kaynak: DMA

İlk gönderiminizi ücretsiz yapın!

Toplu mail gönderme programları, her geçen gün daha fazla marka tarafından kullanılıyor ve tüketiciler de gelen tanıtım e-postaları konusunda daha bilinçli davranıyorlar. Toplu mail’in özellikle e-ticaret konusunda etkisinin çok yüksek olduğu biliniyor.

E-mail pazarlama konusunda hızlı ve güvenli bir başlangıç yapmanız için, İletişim Makinesi’nde ilk Toplu mail gönderiminiz ücretsiz! Aşağıdaki formu doldurarak şirketinize en uygun fiyat talebini alabilir ve ücretsiz e-mail pazarlama deneme paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız