Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Mailden Faks Göndermek

Faks, kurumlar için hala vazgeçilmez bir iletişim aracı. Günümüzde birçok şirket, faks gönderme ve alma ihtiyaçlarını internet üzerinden gerçekleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. İnternet faks servisi sayesinde, faks makinesi ya da hattına ihtiyaç duymadan, tamamen dijital ortamda faks gönderip alınabiliyor.

İnternet faksın tercih edilme oranı her gün artıyor. Bu da, bu servisi sağlayan şirketlerin daha iyi geliştirmeler yapmasını sağlıyor. İnternet faks servisi ile ilgili talepleri göz önünde bulundurarak, faksı günlük hayat rutinimize daha entegre bir hale getirdik.Artık, İletişim Makinesi internet fax kullanıcıları, fakslarını mail üzerinden gönderebilecekler.

E-posta ile faks gönderme nasıl çalışıyor?

E-posta programlarının faks gönderme ya da alma gibi bir özellikleri yok. Ancak bir faks servisi kullanıyorsanız, emailden fax göndermek ve almak mümkün olabiliyor.
Email ile faks gönderme, email gönderme süreciyle tamamen aynı şekilde çalışıyor. Kullandığınız mail programı üzerinden, göndereceğiniz içeriği ekleyip, alıcı adresi olarak faks numarasını eklemeniz yeterli.
mailden faks gönderme

İletişim Makinesi toplu faks servisi kullanıcısıysanız, göndereceğiniz belgeyi pdf ya da word formatında, toplu gönderim yapacağınız listeyi excel formatında faks@iletisimmakinesi.com’a göndermeniz yeterli. İletişim Makinesi gönderici adresinize entegre olacağı için, gönderilen mail’i sunucu üzerinde faks formatına çevirip alıcıya iletir. Böylece faks cihazı başında beklemekle zaman kaybetmezsiniz.

Gmail’den faks gönderebilir misiniz?

Mail’den faks gönderme özelliğini, aynı Outlook gibi mail programlarında olduğu gibi Gmail, Hotmail, Yahoo Mail gibi mail sağlayıcıları üzerinden de kullanabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey, önceden hesabınızı İletişim Makinesi internet fax servisiyle ilişkilendirmeniz.

Raporlama özelliği

Mail’den fax gönderme servisini kullandıktan sonra, fakslarınızın iletilip iletilmediğini görmek için raporlama özelliğini kullanabilirsiniz. İletilmeyen fakslarınızı ayrıca raporlayıp tekrar gönderim yapabilirsiniz. İletişim Makinesi’nde fakslar sayfa üzerinden ücretlendirilir ve iletilmeyen fakslar için ücret alınmaz.

Faksları mail olarak almak

İnternet faks servisini mail programları ya da mail servis sağlayıcıları üzerinden gönderebileceğiniz gibi, şirketinize gelen faksları e-posta gelen kutusuna da otomatik olarak yönlendirebilirsiniz. Yüksek faks trafiği olan şirketler, bu özellik sayesinde sadece gerekli belgeleri çıktı olarak alıyorlar. Bu sayede hem kağıt ve mürekkep harcaması minimize ediliyor, hem de tüm faks süreci çevreci bir çözüme kavuşturulmuş oluyor.

Faksları mail olarak almanın bir diğer avantajı ise, telefon, tablet ya da bilgisayardaki mail uygulaması üzerinden gelen fakslara erişiminizin olması. İletişim Makinesi’nin tüm cihazlarda erişilebilir bir servis olması sayesinde, telefondan faks gönderip almak da mümkün.

İletişim Makinesi’nde, internet faksta ilk kullanıma özel ilk 100 sayfa sadece 49.95 TL! İnternet faksın avantajlarını hemen deneyimlemek için formu doldurun.

İnternet Faks / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo