Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Mailing Hazırlama

Mailing hazırlama

Mailing kampanyası yaparken mail tasarımınızın müşteri veya abonelerinizde ürünlerinize karşı ilgi uyandırması ve satın alma hissi uyandırması büyük önem taşır. Ayrıca gönderdiğiniz her mail tasarımı Toplu Mail kampanyalarınızın okunma oranını da etkiler.

Mailing hazırlama için dikkat etmeniz gereken noktalar;

1Mailing kampanyalarında öncelikli olarak okunma oranını arttırmak için konu başlığının dikkat çekici olması çok önemlidir. Konu kısmında uzun cümleler olmamalı ve hepsi büyük harfle yazılmamalıdır. Konu başlığınızda kampanya,indirim … gibi kelimelere yer vermemelisiniz.

2- Toplu Mail hazırlarken mail içeriğinizin özeti olarak bilgi yazabileceğiniz ön izleme metnini mutlaka kullanmalısınız. Ön izleme metni gönderdiğiniz mailde, alıcının okuyup okumama kararının verdiği özet bilgilerin olduğu kısımdır. Ön izleme metniyle ilgili daha fazla detay için “Önizleme Metni Nedir ve Neden Önemlidir?” isimli bloğumuzu okuyabilirsiniz. (  Link: https://iletisimmakinesi.com/toplu-email-ile-pazarlama/onizleme-metni-nedir-ve-neden-onemlidir )

3- Mailing gönderim listeniz izinli veri tabanınıza kayıtlı olan adreslerden oluşmalıdır ve mailing hazırlarken tasarımınızda mutlaka listeden veya bültenden çıkış hakkı tanıdığınız modül bulunmalıdır.

4- Göndereceğiniz mailing kampanyasında hedef kitlesini iyi belirlemeli ve mailing içeriği hazırlarken hedef kitlenize uygun olarak oluşturmalısınız. Burada, kullanacağınız yazı dili, ekleyeceğiniz resimler, yönlendireceğiniz linkler önem taşır.

5- Çoğu mail kullanıcısı güvenlik sebebiyle resimleri indirmeye müsade etmez. Bu yüzden mailing hazırlama esnasında içeriğin sadece resimden oluşmamasına dikkat etmelisiniz. Tek parça resimler mailinizin açılma oranını yüksek oranda düşmesine sebep olacaktır.

6- Mailing tasarımınıza ekleyeceğiniz resimlerin büyük kısmının indirilmeden görülmeyeceğini göz önünde bulundurursak ekleyeceğiniz metinler büyük önem taşır. Bu sebeple mailing hazırlamada metinlerinizin can alıcı olmasına ve karşı tarafı sıkmadan açık bir dille ifade edilmesine dikkat etmelisiniz.

7- Gönderilen e-maillerin yüksek oranda mobilde açıldığı düşünüldüğünde mailing hazırlama esnasında içeriklerin mobil uyumlu olması gerektiği unutulmamalıdır. 

Toplu Mail servisini ilk ay ücretsiz olarak denemek için ;

1 Ay ÜCRETSİZ DENEME İçin Talep Formu

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo