İçeriğe geç

Neden 3 Operatörlerle de İş Ortağı Olan Bir Şirket ile Çalışmalısınız

iletisimmakinesi blog görsel

3 Operatörlerle de İş Ortağı Olan Bir Şirket İle Çalışmanın Avantajları

Kurumsal Toplu Mesajlaşma servisleri çok yaygın olarak kullanılan ve birçok şirket tarafından sunulan bir servistir. Bu servisleri Türkiye’de kurumsal anlamda da en başarılı şekilde sunan 3 tane büyük operatör (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) vardır. Bu operatörler Toplu Mesajlaşma servislerini iş ortakları aracılığı ile sunarken tecrübe, altyapı, kalite ve hizmet anlamında sizlere büyük avantajlar sağlarlar. Bu yazımızda neden 3 operatörlerle de iş ortağı olan bir şirket ile çalışmanız gerektiğinden bahsettik.

Daha Çok Kişiye Ulaşabilirsiniz

Toplu mesajlaşma servislerinin bazılarında gönderimler yalnızca tek yöne yapılır. – Özellikle TC Kimlik Numarası ile GSM Sorgulama ve TC Kimlik numarasına SMS gönderme servisi gibi tek yöne kullanılan servislerde elinizdeki TC kimlik numaralarının hepsine ulaşmak için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi 3 operatörden de gönderim yapmak gerekiyor. Daha Hesaplı Seçeneklerden Haberdar Olursunuz 3 Büyük operatörün de kurumsal toplu SMS fiyatları birbirleri ile çok benzer olsa da her operatörün kendi belirlemiş olduğu fiyatları ve kampanyaları vardır. Örneğin biz İletişim Makinesi olarak 3 operatör ile çalışan bir Toplu mesajlaşma firmasıyız. Toplu SMS ve diğer servisleri almak isteyen müşterilerimize 3 operatörden en hesaplı en hesaplı seçenekleri sunuyoruz.

Daha Fazla Servise Erişerek Daha Fazla Seçeneğe Sahip Olursunuz

Toplu Mesajlaşma servisleri Toplu SMS’in yanı sıra birçok servisi içerisinde barındırır. Toplu MMS, Anında Cevap, Lokasyona SMS, TC Kimlik Numarasına SMS, TCKN GSM Sorgulama, Vergi Numarasına SMS ve OTP SMS(Tek kullanımlık şifre) gibi servisler kurumlara bir çok iletişim ve reklam alternatifi sunar. Tüm operatörler ile birlikte çalışan bir firma ile çalışmanız tüm bu servisleri tek bir arayüzden kolaylıkla gönderebilmenizi sağlar. İletişim Makinesi olarak yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda kurumların Toplu Mesajlaşma ihtiyaçlarının yanında sanal santral, otomatik çağrı(IVR) ve Toplu Mail kullandıklarını fark ettik. Şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile internet olan her yerden erişilebilen sade ve kullanıcı dostu arayüzümüzde hepsini birleştirerek üst düzey bir deneyim sunduk. İletişim Makinesinin arayüzünü ücretsiz olarak denemek için bizimle iletişime geçiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız