İçeriğe geç

T.C. Kimlik Numarasıyla Mesajlaşma Servisleri ile Tahsilatını Katlayan 6 Sektör

iletisimmakinesi blog görsel

Neredeyse tüm sektörler için büyük öneme sahip olan T.C. Kimlik numarasına SMS gönderme ve T.C. Kimlik numarası ile GSM sorgulama servisleri bahsettiğimiz 6 sektör için hayati öneme sahip. Bazı sektörler ise gelirlerinin yarıdan fazlasını T.C. Kimlik numarasıyla mesajlaşma servisleri sayesinde kazanıyor.

T.C. Kimlik Numarasıyla Mesajlaşma Servisini Kullanan Sektörler

1.Hukuk

İcra avukatlarının ve ofislerinin borçlulara ulaşmasını kolaylaştıran yötemler Hukuk sektörü, özellikle de icra takibi yapan avukatlar elinde en fazla kişi bilgisi olan yerlerden bir tanesi. İcra takibi konusu aslında hem avukatlar hem de borçlular için oldukça külfetli bir süreci içerisinde barındırıyor. Avukatlar icra takip süreci başlayan borçluların dosyaları ile birlikte adres, telefon numarası, T.C. Kimlik Numarası gibi bilgilere de ulaşabilirler. Bununla birlikte borçluya ilgili bilgilendirmeyi ilk olarak telefonla arayarak ya da Toplu SMS ile yaparlar. İşte tam bu noktada TC Kimlik Numarası ile mesaj gönderme servisimiz ile telefon numaraları olmasa da gönderim yapabilirler ve ulaştıkları numaraları TC kimlik numarası ile GSM sorgulama servisinden öğrenebilirler.

2. Bankacılık

Bankalar TC Kimlik numarasına sms ile mesaj gönderiyor Bankacılık sektörü müşterilerinin TC Kimlik numaralarına en kolay ulaşan sektörlerden bir tanesidir. Bankadaki işlemlerle ilgili duyuru ve bilgilendirmeler ile ilgili banka müşterilerine SMS göndermeleri ya da onları aramaları gerekmektedir. Bu sebeple TCKN servisleri ile müşterilerinin numaraları olmasa da onlara ulaşırlar.

3.Sigortacılık

Sigortalar TC Kimlik Numarasına SMS gönderme servisi ile tahsilatını artırıyor Sigorta firmaları poliçesinin yenileme zamanı gelen müşteriler için bilgilendirme yapılması gerektiğinde özellikle de TC Kimlik Numarası ile GSM numarası bulma servisi ile numaralara ulaşıp arama işlemi gerçekleştirmektedirler.

4. Belediyeler

Belediyeler TC kimlik numaraları ile telefon numaralarını öğreniyor Belediyelerin gelir kaynaklarının bir kısmını emlak ve çevre temizlik vergisi ve diğer vergiler oluşturmaktadır. Belediyeler her vergi döneminde vatandaşlara çevre temizlik vergisini hatırlatarak tahsilatlarını daha hızlı ve etkili bir şekilde topluyor.

5. Kamu Kurum ve Kuruluşları


TC Kimlik numarasından Telefon numarası öğrenmek
 Kamu Kurum ve Kuruluşları TC Kimlik numarasına kolaylıkla ulaşabildiği için GSM numaraları olmayan kişilere ulaşmanın en hızlı yolu TC Kimlik numarası servisleridir.

6. Perakende

Parakende Sektörü İçin toplu sms blogu Perakende sektöründe Açık hesapla çalışan şirketler için TCKN servisleri büyük önem arz etmektedir. Senetle ya da taksitle yaptıkları satışlarda senette ya da anlaşmada aldıkları TC Kimlik numarası servisleri sayesinde gerekli bilgilendirmeleri doğru kişiye ekonomik ve hızlı olarak ulaştırıyolar.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız