Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

IVR ile Alacak Tahsil Yönetimi Yapmak Neden Daha Avantajlıdır?

IVR ile Alacak Tahsil Yönetimi Yapmak Neden Daha Avantajlıdır?

Alacak tahsil yönetiminin maliyet olarak oldukça masraflı olduğu göz ardı edilemez bir gerçek. Personel ücretleri, çağrı merkezi ücretleri ve zaman kaybı alacak tahsil yönetimi masraflarının yalnızca bir kısmını oluşturur. Bu nedenlerle kişileri iyi analiz etmek ve tek seferde başarılı olunacak yöntemler denemek gerekiyor.

Bu yazımızda IVR ile alacak tahsil yönetimi neden daha avantajlıdır? sorusunun cevabını aradık.

Borç çok hassas bir konudur. Bir çok insan borcunun olduğunu açık açık konuşmayı istemez, çekinirler. Bu sebeple tanımadıkları çağrı merkezi temsilcileri ile bu konuyu konuşmaktan kaçma yoluna gidebilirler. İşte bu noktada Outbound IVR ile otomatik aramalar göndererek hatırlatmalar yapmak kişiler için daha rahatlatıcı olur.

Müşterilerimiz bu sebeple ve tahmin ettiklerinden daha fazla etkileşim görmesi sebebi ile genellikle IVR kullanmayı tercih ediyorlar. IVR ile borçlular borç miktarlarını öğrenebilir, borçlarının hepsini veya tamamını ödeme seçeneklerine yönlendirilebilir veya çağrı merkezi temsilcinize aktarılmayı tercih edebilirler.

IVR sayesinde çalışan maliyetlerinden tasarruf sağladığınız gibi verimliliğinizi de artırırsınız. Kısaca daha az kişi ve emek ile daha fazla borçluya ulaşabilirsiniz.

Borçlular ilk aşamada genellikle sizin onlara hatırlatmak istediğiniz borçları unutmuşlardır veya farkında değillerdir. İşte bu noktada borçlulara kişiselleştirilmiş SMS veya Otomatik Aramalar(IVR) göndererek hatırlatmanızı yapabilirsiniz. Bu işleri yaparken çağrı merkezinize ihtiyaç duymadan bilgisayar üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Siz de en zorlu anlarda dahi tahsilat oranınızı artırmak için çözüm arıyorsanız ekibimizle 0 850 483 0 444’ten iletişime geçebilir ya da bize yazabilirsiniz.

Etkileşimli Sesli Yanıt (IVR) / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo